Karaiby - Rejs wakacyjny

Trasa:
Martynika
Ikona
Gwadelupa
Ikona
Martynika
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Średnia ocena:Znakomita 4,9
Ikona

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo...

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Warunki na jachcie były bardzo dobre. Załoga była przesympatyczna, chętna do współpracy, było wesoło i zgodnie. Skipper Grzegorz "Mikser"Młyniec okazał się wspaniałym kapitanem naszego jachtu, umiejętnie...

L. i H. Dziedzic
Data dodania: 05/27/2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rejsu. Pogoda była taka jakiej należało oczekiwać jacht był nam znany bo właśnie na tej konkretnej jednostce kończyliśmy rejsy w ubiegłym roku. Kapitan Jacek przesympatyczny...

Darek G.
Data dodania: 05/06/2018

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi...

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo...

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Jeśli chodzi o wrażenia z rejsu, to wszystko w jak najlepszym porządku, przemiło i przesympatycznie. Był to jeden z najfajniejszych moich rejsów na Chorwacji. Załoga prze-super, o kapitanie złego słowa...

A. Sitko
Data dodania: 03/28/2018

Jest mi bardzo miło że zostałem poproszony o opinię po rejsie w Grecji. Zacznę od kapitana Wiktor Kostrzewa moim skromnym zdaniem jest to osoba na odpowiednim miejscu, same plusy i zabrakło by mi słów...

Robert Rybak
Data dodania: 10/13/2017

Jestem bardzo zadowolona z rejsu po Karaibach (listopad 2017), katamaran w bardzo dobrym stanie, wszystko odbyło się zgodnie z informacjami podanymi na stronie (opłaty, trasa itp.), skipper doświadczony...

A. Skulimowska
Data dodania: 12/05/2017
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Skiper polskojęzyczny
Ikona
Kompleksowa oferta
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Katamaranem na Karaiby Gwadelupa


Ważne: Kapitan nazywany skipperem 😉 oraz nocleg na jachcie są w cenie każdego rejsu.

Rajskie wakacje to idealne sposób na spędzenie udanego urlopu, jednak żeglarski rejs po Karaibach to już wymarzona i niezapomniana wyprawa. Białe, piaszczyste plaża, przejrzyste wody Morza Karaibskiego i barwna, fascynująca kultura mieszkańców tego egzotycznego zakątka to tylko kilka powodów, aby tu przybyć. Największym atutem naszego rejsu jest jednak możliwość odbycia wyjątkowej, żeglarskiej wyprawy.

Karaiby najwięcej do zaoferowania mają poza naszym sezonem letnim, co oznacza, że najlepsze warunki panują tu od listopada do maja. Któż z nas nie marzył czasem o wakacyjnym wyjeździe wtedy, gdy zastaje nas jesienna lub zimowa aura.

Morze Karaibskie to wręcz wymarzony akwen do relaksującej żeglugi. Wody są tu spokojne, a stałe wiatry zapewniają świetną wyprawę. Dlatego żeglarski rejs po Karaibach to idealny wybór dla osób bez doświadczenia żeglarskiego, które marzą o tego typu eskapadzie morskiej. Czekają nas więc krótkie przeloty między wyspami, upajanie się egzotycznymi widokami i mnóstwo świetnej zabawy na wysokiej klasy katamaranie.

Naszym domem na czas rejsu jest świetnie wyposażony katamaran, który zapewnia wszelkie niezbędne udogodnienia załogantom. Należy pamiętać, że wyprawa żeglarska to zarówno wypoczynek, jak i wykonywanie podstawowych, pokładowych prac, które jednak mogą być czystą przyjemnością, gwarancją niezliczonych przygód i zdobywania pierwszych, morskich szlifów.

Kapitanem rejsu jest doświadczony i wykwalifikowany skiper, który dba o bezpieczeństwo załogi i wyprawy. Ponieważ świetnie zna akwen, po którym żeglujemy i karaibskie wyspy, może posłużyć nam radą w kwestii odwiedzanych miejsc i wyboru atrakcji. On także decyduje o ostatecznej trasie biorąc pod uwagę warunki pogodowe, bezpieczeństwo rejsu i preferencje załogantów.

Uczestnicy rejsu stają się członkami zgranej załogi. Razem żeglujemy, wypoczywamy, bawimy się przeżywamy wspólnie niezapomniane chwile na morzu. Poznajemy się lepiej i tym samym spędzamy czas wolny w doskonałym, żeglarskim towarzystwie.

Rozpoczynamy rejs na Martynice, czyli malowniczej, francuskiej wyspie. Tutaj czeka na nas gęsty, tropikalny las, egzotyczna roślinność oraz słynne wulkany z górskimi szlakami. Oczywiście obowiązkową atrakcją są rajskie plaże, z których, oprócz tych białych z drobnym piaskiem warto wymienić również te nietypowe, wulkaniczne, zachwycające swoim kolorem. Czeka nas również kraj dwóch wysp, czyli Gwadelupa, której zwiedzanie przypomina wyprawę przez dwie odmienne krainy, a rejs będzie tu fascynującą przygodą. Nietypowe atrakcje zapewni nam niemal dziewicza Dominika oraz malownicze Les Sainties z pięknymi zatokami, czy złoty piasek plaży Grande-Anse, s także Marie Galante wyróżniająca się doskonałą kuchnią kreolską i kwintesencją karaibskiego stylu życia.

Obowiązkowymi atrakcjami naszej żeglarskiej wyprawy będzie pieczenie owocu chlebowca, wypoczynek na rajskich plażach, kąpiele w ciepłych wodach Morza Karaibskiego oraz docieranie do miejsc, do których droga wiedzie tylko drogą morską, a tym samym nie są dostępne dla turystów przebywających na lądzie. Żeglarska wyprawa po Karaibach to świetna opcja dla fotografów, pasjonatów wodnych sportów i nurkowania.

Jeżeli chcesz przeżyć podczas swoich wakacji niezapomnianą przygodę, zostać członkiem prawdziwej załogi i chociaż przez chwilę poczuć się jak kapitan katamaranu, a przy tym wypocząć, oderwać się od codzienności i spędzić urlop w jednym z najpiękniejszych miejsc świata, rejs po Karaibach to idealny wybór dla ciebie, dlatego jeszcze dziś zarezerwuj miejsce na naszym pokładzie.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Program
Jacht
Organizator
Opis szczegółów rejsu

Trasa rejsu może zostać zmieniona w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, sprawności załogi, decyzji skipera i działania siły wyższej:

 • Martynika

Martynika to wyspa będąca częścią Francji, a więc oficjalnie przynależy do Unii Europejskiej, co oznacza, że przebywając na jej terenie, wystarczy, że legitymujemy się dowodem osobistym lub paszportem. Teren zamorski Francji pozostaje pod dużym wpływem kultury i kuchni francuskiej, a urzędowym językiem jest francuski, co nie stoi na przeszkodzie, aby mieszkańcy posługiwali się przede wszystkim w języku kreolskim.
Martynika uważana jest za jedną z najlepiej utrzymanych wysp pod względem infrastruktury. Warunki wypoczynku są tutaj najbardziej komfortowe, co idzie też w parze z wysokimi cenami. Pod względem naturalnym Martynika jest wyspą pochodzenia wulkanicznego, gęsto porośniętą tropikalnym lasem, której egzotyczna roślinność i wyjątkowe, endemiczne okazy przyczyniły się do określania jej mianem „Wyspy Kwiatów”. Martynika to górzysty teren, na której znajduje się kilka wulkanów, z których najbardziej znany to Montagne Pelée, na który można wspiąć się po dobrze utrzymanych, górskich szlakach. Wyspa jest dobrym miejscem na uprawianie trekkingu, ale należy przygotować się na niełatwe warunki, szlaki o różnych stopniach trudności oraz przebijanie się przez gęstą dżunglę, co dla turystów poszukujących wrażeń i przygód może być nie lada atrakcją. Martynika słynie również ze swoich pięknych, rajskich plaż, z których oprócz tych z białym piaskiem, występują również plaże o innych odcieniach, np. Anse Coulevre z wulkanicznym piaskiem.

 • Dominika

Dominika to wyspa i kraj o tej samej nazwie znajdujący się na obszarze Wysp Zawietrznych, zwanych inaczej Małymi Antylami. Malownicza wyspa jest dosyć nietypowa, jak na warunki naturalne Karaibów i wyróżnia się na tle rajskiego krajobrazu. Przede wszystkim oprócz obowiązkowych w tym rejonie plaż, które znajdują się tylko w ścisłej części nabrzeżnej, niemal całą część wyspy stanowią tereny górzyste.
Dominika to niewielka wyspa, na której nie znajdują się ani duże kasyna, ani kurorty, co wcale nie świadczy na jej niekorzyść. Kraj ten jest w dużej części dziewiczy i wciąż nieokryty oraz słabo uczęszczany, dzięki czemu nie będziemy tu narzekać na tłumy turystów. Spragnieni zwiedzania i podziwiania pięknych widoków odnajdą tu wiele atrakcji. Niewielkie miasteczka i osady znajdują się w na tyle małej odległości od siebie, że nie będziemy mieć problemu z poruszaniem się między miejscowościami. Możemy się przemieszczać taksówkami, minibusami, a w wielu miejscach nawet pieszo. Architektoniczna zabudowa nie zachwyci może znawców budowlanej estetyki, ale za to miejsca bujnie rozwijającej się przyrody olśnią każdego turystę. Największą naturalną atrakcją wyspy jest wilgotny las równikowy, który wraz z włączonymi w jego krajobraz zabytkowymi ruinami Fortu Shirley, tworzy niespotykaną atrakcję dla miłośników pięknych widoków. Największy ośrodek miejski na wyspie stanowi Roseau, czyli stolica kraju, która jest doskonałą bazą wypadową do wycieczek po rejonie, na jej terenie znajduje się również port oraz lotnisko. Wśród najlepszych restauracji w mieście wymieniany jest Brickhouse, w którym skosztujemy amerykańskich specjałów oraz owoców morza.

 • Les Saintes

Les Saintes to niewielka grupa wysp znajdujących się przy zachodniej części Gwadelupy. Wyspy zostały odkryte przez Krzysztofa Kolumba i nazwane Los Santos. Francuscy osadnicy na określenie wysepek zaczęli jednak używać nazwy znanej do dzisiaj. Les Saintes należą do Gwadelupy i są departamentem zamorskim Francji. Jeszcze do niedawna wyspy były uważane za jedno z najbardziej dziewiczych miejsc na Morzu Karaibskim. Obecnie przeżywają jednak spory napływ turystyki, chociaż nadal można odnaleźć tu ustronne lub niezaludnione miejsca.

Z ośmiu wysp należących do archipelagu, tylko dwie są zamieszkałe: Terre-de-Bas i Terre-de-Haut. Les Saintes świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku amatorów relaksującego wypoczynku, jak i miłośników zwiedzania i podziwiania zabytkowych obiektów. Na uwagę tych drugich zasługuje imponujący fort Napoleona na Terre-de-Haut pochodzący z XIX wieku, który zastąpił wcześniejszy, XVII-wieczny obiekt. Stąd rozpościera się imponujący widok na cały archipelag i pobliską Gwadelupę. Terre-de-Haut pozostaje również główną wyspą, która dodatkowo przyciąga malowniczą przyrodą i pięknymi plażami i dobrą infrastrukturą. Terre-de-bas to spokojna wyspa rybacka i kilkoma restauracjami. W bliskiej odległości od głównego portu znajduje się piękna plaża Grande Asne.

 • Gwadelupa

Gwadelupa to idealne miejsce do typowo rajskiego wypoczynku. Żeglarzy i turystów przyciągają piękne plaże i doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Charakterystyczną cechą tutejszych wysp jest słynny, czynny wulkan La Soufrière. Oprócz wypoczynku warto udać się do miasta Pointe-à-Pitre, w którym możemy zrobić wielkie zakupy w niższej cenie. Tutaj też odnajdziemy kilka interesujących zabytków, takich jak forty obronne. Atrakcje odnajdą również amatorzy górskich wypraw, którzy powinni udać się na Basse-Terre.
Gwadelupa to tak naprawdę dwie duże wyspy i kilka mniejszych znajdujących się w przesmyku między nimi. Grande-Terre to główny punkt docelowy dla turystów. Wyspa jest bardziej nizinna, gościnna, znajduje się tu dobra infrastruktura turystyczna, czyli ośrodki wypoczynkowe, czy główne miasto Pointe-à-Pitre. Na Grande-Terre odnajdziemy również najlepsze plaże z białym piaskiem, palmami i błękitnym morzem, które będą idealne do relaksującego wypoczynku i kąpieli. Zupełnie inną atmosferę i odmienne formy rozrywki znajdują się na drugiej wyspie – Basse-Terre. Tutaj jest dużo bardziej górzyście, więc świetnie poczują się miłośnicy górskiej wspinaczki, zniewalających widoków i wypoczynku na łonie tropikalnej przyrody. Warto również udać się w jednodniowy rejs po małych wysepkach w okolicy, które mają w sobie dużo uroku klimatycznych, niewielkich wiosek rybackich z dala od zgiełku hałaśliwych i przepełnionych turystami miast. Na Basse-Terre mieści się Park Narodowy Gwadelupy, w którym możemy natknąć się na endemiczne gatunki zwierząt, np. miejscowego szopa.

 • Petite Terre

Petite Terre to grupa dwóch niewielkich wysp, których tereny wodne i lądowe od 1998 roku są objęte ochroną, a na ich obszarze znajduje się rezerwat. Terre-de-Bas to miejsce, do którego warto się udać ze względu na jego niezwykłe bogactwo przyrodnicze. Niestety druga z wysp, Terre-de-haut nie jest dostępna dla ludzi, a wstęp na nią mają tylko strażnicy i naukowcy przebywający tam w celach badawczych.
Jednym z głównych punktów, do którego powinniśmy się udać na Terre-de-Bas jest latarnia morska, w której znajduje się muzeum dotyczące historię wyspy oraz jej kształtu przyrodniczego. Stąd też rozpościera się piękny widok na skalne formacje półwyspu Pointe des Châteaux. To, co najbardziej nas tutaj przyciągnie to niezwykłe okazy roślin i zwierząt. Na wyspie żyją iguany, na które wcale nietrudno trafić. Jest tu ich około 10 tysięcy. Należy pamiętać, że te wyjątkowe, roślinożerne stworzenia są pod ścisła ochroną. Zapewne uda nam się spotkać również jaszczurki i żółwie morskie. Oczywiście na Terre-de-Bas znajdziemy mnóstwo okazji do relaksującego wypoczynku. Szczególnie polecamy tutejszą plażę, która świetnie nadaje się na snorkelingowe i nurkowe wyprawy. Blisko brzegu znajduje się imponująca rafa koralowa, przy której można natrafić na rekina cytrynowego. Zwiedzanie jednej z wysp Petite Terre i podziwianie drugiej z daleka to prawdziwa przygoda z wyjątkową, niemal dziewiczą przyrodą w tle.

 • Marie-Galante

Marie-Galante to wyspa będąca częścią archipelagu Wysp Zawietrznych i należąca do Gwadelupy, stanowi więc zamorski departament Francji. Wyspa jest okrągła i stosunkowo płaska – nie znajdziemy tu dużych wzniesień i górzystych obszarów, jak ma to miejsce w przypadku większości karaibskich wysp.
Marie-Galante ma swój niezaprzeczalny urok. Znajduje się w niewielkiej odległości od Gwadelupy, ale ogromne się od niej różni. Tutaj życie toczy się autentycznie wolniej, nie natrafimy też na tłumy turystów, co też oznacza, że nie będziemy mieć problemów z natrafieniem na ustronne, idealne do wypoczynku miejsce. Dominującym elementem krajobrazu wysepki są plantacje trzciny cukrowej. Znajdują się tu trzy ośrodki miejsce: najbardziej zaludnione Grand-Bourg oraz mniejsze Saint-Louis i Capesterre. Marie-Galante wyróżnia się dużym nasłonecznieniem i nielicznym występowaniem lasów. Czekają nas za to piękne, czyste, niezatłoczone plaże, idealne do uprawiania błogiego lenistwa, wśród których szczególnie polecamy Capesterre-de-Marie-Galante. Wyspa słynie z pewnego lokalnego wyrobu, który w znaczący sposób wpływa na przyjazne usposobienie mieszkańców. Regionalny rum, bo o nim mowa, jest wytwarzany w sposób ekologiczny i uważany jest za jeden z najlepszych przysmaków karaibskiego świata. Występuje w różnych kombinacjach smakowych, a ten najpopularniejszy, czyli ti’ punch będący połączniem rumu, brązowego cukru i limonki to prawdziwy rarytas. Miejscowe destylarnie codziennie oferują darmową degustację swoich trunków, co oznacza, że turyści także mogą bez ograniczeń rozsmakować się w tutejszych specjale. Marie-Galante słynie również z festiwalu karaibskiego bluesa „Terre de Blues”, który przyciąga turystów i mieszkańców z całych Karaibów.

 

Lagoon 400: (rocznik 2013)

Parametry
 • Długość: 39.27ft / 12m
 • Szerokość: 23.79ft / 7.3m
 • Wodnica: 37.57ft / 11.5m
 • Ożaglownie: 83.9m2
 • Wyporność: 10.22 tony
 • Balast: 0 tony
 • Silnik: -
 • Produkcja od: 2009
 • Produkcja do: 2012
 • Projektant: Van Petheghem/Lauriot-Pr?vost
 • Producent: Lagoon
catamaran-lagoon-400-5.jpg
catamaran-lagoon-400-8.jpg
catamaran-lagoon-400-interieur-0.jpg
catamaran-lagoon-400-interieur-1.jpg
lagoon-0-810x500.jpg
catamaran-lagoon-400-5.jpg
catamaran-lagoon-400-8.jpg
catamaran-lagoon-400-interieur-0.jpg
catamaran-lagoon-400-interieur-1.jpg
lagoon-0-810x500.jpg
Opis

Komfortowy katamaran występujący w różnych wersjach różniących się przede wszystkim ilością kabin. Mimo niedużym rozmiarów, katamaran zapewnia wszelkie wygody i dużo miejsca na pokładzie. Salon znajduje się na poziomie kokpitu, a sypialnie są odseparowane w dwóch kadłubach. Do dyspozycji załogi zostały oddane 4 łazienki Znajdzie się miejsce na odpoczynek, zabawę i wspólne spożywanie posiłków. Dzięki małemu zanurzeniu, tym katamaranem można podpłynąć bliżej każdego brzegu. Lagoon 400 jest połączeniem komfortu, luksusu i dobrego wyposażenia, na który składają się m.in.: anenometr, bimini, drabinka kąpilowa, echosonda, internet wi-fi, kuchenka gazowa, lodówka, mapy nawigacyjne, piekarnik, ploter map, pompa zęzowa, prysznic, radiostacja UKF, silnik do pontonu, stół w kokpicie, czy tratwa ratunkowa.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji aktywnego wypoczynku na wodzie. Na rynku usług żeglarskich działamy od 21 lat. Z roku na rok poszerzamy horyzonty swojej działalności, aby stworzyć naszą ofertę jak najbardziej atrakcyjną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz kreatywności jesteśmy w stanie sprostać każdym Państwa wymaganiom. Nasza praca to nasza pasja.

O standardzie naszych imprez świadczy wciąż rosnąca liczba stałych klientów, dla których odkrywamy nowe rejony. W okresie od maja do października organizujemy rejsy w Basenie Morza Śródziemnego: Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i we Włoszech. Jesienią i zimą zapraszamy w egzotyczne rejony: Karaiby, Polinezja Francuska, Malediwy, Tajlandię, czy Seszele.

Jesteśmy agentem wielu firm czarterowych, dzięki czemu możemy znaleźć Ci jacht w najciekawszych rejonach świata.

Posiadamy własną linię autokarową obsługującą połączenia pomiędzy Polską a Chorwacją, dzięki czemu sprawnie dowozimy nasze załogi na jachty.

Posiadamy niezbędne dokumenty wymagane dla organizatorów turystyki:
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Nr 40/10
Gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów wystawioną przez T.U. SIGNAL IDUNA o numerze M 206438.

Co zabrać?

Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Pamiętamy o stroju kąpielowym. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć ładowarkę do telefonu, klapki pod prysznic, krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie obcej waluty i karty płatniczej. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego, paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Katamaran będzie prawdziwym hotelem dla załogi na czas rejsu, dlatego przy jego wyposażeniu i konstrukcji zadbaliśmy o najwyższy komfort pasażerów. Na katamaranie znajduje się kilka prywatnych, dwuosobowych i zamykanych kabin oraz łazienki. Załoga ma także oddany do użytku salon zwany mesą, w której mogą jednocześnie wypoczywać wszyscy członkowie załogi. W mesie znajduje się kambuz będący obszarem kuchennym wyposażonym m.in. w lodówkę. Na terenie katamaranu możemy także korzystać z internetu za pośrednictwem wi-fi.
Wyżywienie zapewniamy sobie na miejscu. Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe i ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Załogi wybierają się często na spożywanie posiłków w restauracjach i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą. W pełni wyposażony kambuz pozwoli na szybkie przygotowanie dowolnego posiłku.
Trasa rejsu może zostać zmieniona w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, sprawności załogi, decyzji skipera i działania siły wyższej.

 

Koszty

Przyjmujemy zasadę tzw. kasy jachtowej, która ustalana jest na kwotę około 150 euro za osobę, z której pokrywamy koszty związane z wyżywieniem, paliwem, opłatami administracyjnymi i portowymi. Skiper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. W dniu rozpoczęcia rejsu pobierana jest także opłata ubezpieczenia kaucji w wysokości 440 euro do podziału na całą załogę oraz kaucja zwrotna w wysokości 750 euro także do podziału na całą załogę. Należy także uwzględnić sprzątanie końcowe w wysokości 185 euro do podziału na całą załogę. 

 

Zasady panujące na rejsie

Podana trasa rejsu wakacyjnego jest zależna od warunków pogodowych. Nasz skiper jest w pełni wykwalifikowany i będzie mieć zawsze na uwadze nasze bezpieczeństwo, także przy planowaniu rejsu. Osiągniecie niektórych planowanych portów może być utrudnione ze względów pogodowych, wymienione trasy są więc jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, działania siły wyższej, sprawności załogi oraz decyzji skipera.

Cena zawiera:
 • Pobyt i zakwaterowanie na jachcie podczas rejsu. Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały okres rejsu.
 • Ubezpieczenia NNW i KL. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Obejmujące między innymi wydatki przeznaczone na świadczenia medyczne podczas wyjazdu turystycznego. Ubezpieczenia zapewnia organizator.
  Obszar roboczy 12 kopia
 • Pełną opiekę skippera oraz sprzątanie jachtu po rejsie. Cena zawiera obie usługi.
 • Opłaty portowe oraz inne opłaty związane z użytkowaniem jachtu. Cena zawiera wszystkie opłaty portowe. Są one pobierane ze wspólnej kasy jachtu.
 • Podatek VAT. Jest standardowo naliczany według regulacji prawnych.
 • Wyżywienie na jachcie. Wyżywienie na jachcie. Posiłki są finansowane z kasy na składkę jachtową - około 150 euro/os. Załoga stołuje się w lokalach gastronomicznych lub przygotowuje sama posiłki na jachcie.
 • Opłata klimatyczna. Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Paliwo do jachtu. Opłaty związane z zaopatrzeniem jachtu w paliwo pobierane są ze składki jachtowej.
Suma:
3600
IkonaSkładka burtowa około 650 zł
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Turcja - Rejs wakacyjny 7 dni
Fethiye - Marmaris - Fethiye
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
2095 zł

od b/d zł

 • 29/06 - 06/07/19
  8/8
  2619 złod2095
 • 06/07 - 13/07/19
  8/8
  2619 złod2095
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Lefkada - Zakynthos - Lefkada
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1990 zł

od b/d zł

 • 21/09 - 28/09/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 28/09 - 05/10/19
  8/8
  2488 złod1990
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Zadar - Rab - Zadar
Jacht: Dufour 45
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1745 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2994 złod2395
 • 22/06 - 29/06/19
  7/7
  2869 złod2295
 • 11/05 - 18/05/19
  7/7
  2181 złod1745
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Zadar - Split
Jacht: Cyclades 43.4
 / 
Rocznik: 2008
osoba już od
1695 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 03/08 - 10/08/19
  8/8
  2400 złod1920
 • 24/08 - 31/08/19
  8/8
  2263 złod1810
 • 14/09 - 21/09/19
  8/8
  2119 złod1695
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Vodice - Wodospady Krka -...
Jacht: Premium
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1390 zł

od b/d zł

 • 03/08 - 10/08/19
  7/7
  3063 złod2450
 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 17/08 - 24/08/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 29/06 - 06/07/19
  7/7
  2688 złod2150
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac - Rijeka - Pirovac
Jacht: Bavaria 49
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1250 zł

od b/d zł

 • 15/06 - 22/06/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 31/08 - 07/09/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 18/05 - 25/05/19
  10/10
  1563 złod1250
 • 01/06 - 08/06/19
  10/10
  1563 złod1250

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
240Ofert rejsów
32 981Mil morskich w ofercie
18 509Połączeń lotniczych
435Atrakcji turystycznych
1 757Wolnych koi