Włochy - Rejs wakacyjny

Trasa:
Portisco
Ikona
Porto Vecchio
Ikona
Bonifacio
Ikona
Lavezzi
Ikona
La Maddalena
Ikona
Portisco
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Średnia ocena:Znakomita 4,9
Ikona

Organizacja bardzo dobra. W zaistnialej sytuacji kryzysowej, postawa firmy wzorowa. Skipper Wojtek zawsze uśmiechnięty poprowadzil super rejs po Chorwacji. Dziękujemy⛵

Ewa S.
Data dodania: 10/10/2016

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo...

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016

Super organizacja rejsu. Świetny skipper. I przesympatyczni właściciele, których miałam okazję poznać :)

Magdalena S.
Data dodania: 10/20/2015

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo...

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Jacht zadbany, przepływy przemyślane i bezpieczne, stały, dobry kontakt przed rejsem. Widoczne zaangażowanie w tworzenie doskonałych warunków spędzania wakacji sprzyja atmosferze wspólnoty i zachęca do...

Agnieszka D.
Data dodania: 07/11/2016

Jest mi bardzo miło że zostałem poproszony o opinię po rejsie w Grecji. Zacznę od kapitana Wiktor Kostrzewa moim skromnym zdaniem jest to osoba na odpowiednim miejscu, same plusy i zabrakło by mi słów...

Robert Rybak
Data dodania: 10/13/2017

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi...

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Super rejs, wspaniałe wspomnienia.Polecam

Ela G.
Data dodania: 02/22/2017

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Skiper polskojęzyczny
Ikona
Kompleksowa oferta
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rejs Sardynia i Korsyka


Ważne: Kapitan nazywany skipperem 😉 oraz nocleg na jachcie są w cenie każdego rejsu.

Malownicze obszary Sardynii i Korsyki to doskonałe miejsce na spędzenie wymarzonego rejsu. Rajskie widoki najpiękniejszych obszarów Włoch i Francji sprawią, że nasz wypoczynek będzie nie tylko idealnie spędzonym wakacyjnym czasem, ale też pasjonującą i pełną atrakcji żeglugą.

Czekają nas urokliwe wyspy, klimatyczne zatoczki, relaksujące, położone w pięknym otoczeniu plaże i urzekające, portowe miasteczka. Nawet przez chwilę nie będziemy się nudzić. Każdego dnia czekają nas nowe miejsca, do których często zwykli turyści nie mają dostępu.

W naszym rejsie mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają żeglarskiego doświadczenia lub są na początku swojej żeglarskiej pasji. O bezpieczeństwo załogi oraz jachtu będzie dbać skiper, czyli doświadczony i wykwalifikowany kapitan, który doskonale zna przemierzany akwen i tym samym będzie nam służył radą w doborze najlepszej trasy. Program rejsu może ulec zmianie pod wpływem czynników atmosferycznych i preferencji załogi.

Każdy z uczestników rejsu staje się częścią załogi, która oprócz wykonywania podstawowych prac pokładowych, wspólnie będzie przeżywać niezapomniane emocje związane z żeglarską wyprawą. Razem spędzimy czas w najbardziej malowniczych obszarach Francji i Włoch.

Rejs to nie tylko przebywanie na jachcie i sama żegluga, ale też zwiedzanie, poznawanie lokalnej kultury, odpoczynek, podziwianie widoków, plażowanie i rajskie kąpiele.

Czeka nas spokojna żegluga. Charakteryzują ją krótkie przeloty między portami i nastawienie na relaksujący wypoczynek. Proponujemy więc rejs rekreacyjny, jednak osoby pragnące zdobyć żeglarskie doświadczenie i rozwinąć umiejętności prowadzenia oraz obsługi jachtu będą miały taką możliwość. Podczas naszej wyprawy można się wiele nauczyć, a pomocą w każdej sytuacji będzie służył skiper.

Żeglujemy jachtem wyposażonym w dwuosobowe, przestronne kajuty. Załoganci będą mieć dostęp do łazienek z prysznicami i toaletami, a także ciepłej wody i kuchni. Nasz jacht jest w pełni bezpieczny i pozostaje w idealnym stanie technicznym.

Podczas morskiej eskapady odwiedzimy archipelag La Maddalena, który da nam mnóstwo okazji do relaksującego, plażowego wypoczynku. Pożeglujemy także w stronę Korsyki, gdzie czeka na nas malownicze, położone między portami miasteczko Bonifacio zachwycające swoim krajobrazem i zabytkami. Odwiedzimy również Porto Vecchio słynące z doskonałej kuchni, urokliwych, krętych uliczek i zabytkowych placów. Niezapomniana sceneria skalistych wysepek, która zachwyci nas swoim krajobrazem będzie atrakcją żeglugi po archipelagu Lavezzi.

Znaną już na całym świecie Sardynię i Korsykę będziemy mieć okazję poznać na nowo w niespotykanym kształcie. Kwintesencji tutejszych krajobrazów, kultury i wypoczynku doświadczymy właśnie podczas żeglarskiego rejsu. Jeżeli więc marzysz o zupełnie nowym rodzaju rekreacyjnej turystyki, która nastawiona jest na morską przygodę i mnóstwo atrakcji każdego dnia w innym porcie, jeszcze dziś zarezerwuj miejsce na pokładzie naszego jachtu!

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Program
Jacht
Organizator
Opis szczegółów rejsu
 • Portisco

Portisco to niewielka, włoska miejscowość będąca częścią gminy Olba w Sardynii, która znajduje się w małej odległości od zatoki Cugnana. Jeszcze w niedalekim czasie miasteczko nie należało do najpopularniejszych wśród turystów, ani gęsto zaludnionych. Ostatnie lata przyniosły mu jednak gwałtowny rozwój spowodowany zbudowaniem nowoczesnej, świetnie wyposażonej mariny z dobrym zapleczem.
Portisco to świetne miejsce na przystanek, rozpoczęcie, czy zakończenie swojego rejsu. Jeszcze w dawnych czasach miejsce to było uważane za ważny punkt strategiczny, dzięki położeniu między miastami Porto Rotondo i Porto Cervo. Dziś okazuje się, że tutejsze wybrzeże to idealny obszar na stworzenie przystani. Obecnie żeglarze mogą więc cieszyć się usługami oferowanymi przez Marinę di Portisco, która zapewni spokojne wejście od każdej morskiej strony. Mamy tu do dyspozycji około 600 miejsc do cumowania dla łodzi o różnych rozmiarach. Położenie mariny w głębi lądu chroni ją od silnych prądów Morza Śródziemnego. Wielu żeglarzy chcących zrobić sobie dłuższą wyprawę w głąb lądu wybiera właśnie Portisco za początek swojej wyprawy. Nie trzeba jednak zbytnio oddalać się od tutejszego wybrzeża, aby cieszyć się malowniczymi krajobrazami i idealnym wypoczynkiem na tutejszych plażach. Znajdują się tutaj aż 3 kilometry wspaniałych plaż wyróżnionych Błękitną Flagą. Na uwagę zasługuje też oczywiście samo miasteczko Portisco, w którym możemy cieszyć się urokiem miejscowych kawiarni i restauracji, wśród których szczególnie polecamy Assaggię, Paramare, czy Ristorante Su Cubone.

 

 • Porto Vecchio

Porto Vecchio to malownicza miejscowość francuska znajdująca się w regionie Korsyki. Tutejsza okolica słynie z urozmaiconej linii brzegowej, dzięki której możemy cieszyć się malowniczym krajobrazem, rajskimi plażami, wspaniałym widokiem na pobliskie klify i ulokowane na nich fortece oraz piękną przyrodę.
Porto Vecchio będzie doskonałym punktem żeglarskiego rejsu. Znajdujący się tutaj port okaże się dobrym przystankiem na naszej morskiej trasie, a wchodząc w głąb lądu lub pozostając przy wspaniałym brzegu południowej Korsyki będziemy mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji. Na początek warto skupić się na samej miejscowości Porto Vecchio. Uczestników naszych żeglarskich rejsów z pewnością zainteresuje miejscowa przystań, która zachwyca swoją wyjątkową kuchnią. Tutejsze restauracje oferuję najlepsze przysmaki oparte na świeżych produktach pochodzących prosto z pobliskiego morza. Obowiązkowym punktem naszej wyprawy po miasteczku będzie wizyta w Starym Mieście, w którym warto chwilę pobłądzić w labiryncie urokliwych, wąskich uliczek i placów, po których rozsiane są klimatyczne restauracje, kawiarnie, bary, butiki i najróżniejsze sklepiki. Znajdą się także atrakcje do zwiedzania, takie jak zabytkowe bastiony, rzymski Place de la République, brama Porte Genoise, czy cytadela pochodząca z XVI wieku. Spragnieni wypoczynku powinni udać się w stronę idealnych, rajskich plaż Santa Giulia lub Palombaggia, które są najlepszą kwintesencją tutejszego krajobrazu. Czasem warto też po prostu się zatrzymać i napawać się imponującym widokiem pobliskich klifów. W stronę jednego z nich polecamy się udać, aby móc podziwiać miasteczko Bonifacio i jego wspaniałą cytadelę niemal zawieszoną na skałach.

 

 • Bonifacio

Bonifacio to jedno z najbardziej imponujących miejsc w regionie Korsyki Południowej. Francuskie miasteczko mimo niewielkich rozmiarów autentycznie zapiera dech w piersiach swoimi widokami i zabytkowymi budowlami.
Miejscowość dzieli się na Dolne Bonifacio i Górne Bonifacio. To pierwsze znajduje się u podnóża wielkiego klifu. Tutaj znajduje się przystań, do której dotrzemy płynąc niewielkim fiordem. Już samo żeglowanie wzdłuż wcinającej się w ląd zatoki zapewni nam niesamowite wrażenia i piękne widoki. W niektórych miejscach warto nawet na chwile się zatrzymać, np. w malowniczych zatoczkach, które tak skutecznie urozmaicają pobyt na żeglarskich rejsach. Po dotarciu na miejsce wita nas malownicza marina i położone na obszarze jej promenady restauracje. Na smakoszy lokalnej, francuskiej kuchni czekają prawdziwie morskie potrawy przygotowane na bazie ryb i owoców morza, a wśród nich wiele przysmaków z langustą w roli głównej. Obowiązkowo kosztujemy także miejscowych kasztanów, z których wytwarzane są np. lody. W dolnej części miasta możemy też zwiedzić kilka sklepów i np. zakupić pamiątki. Czeka już jednak na nas Górne Bonifacio. Na wysokie klify można dostać się na kilka sposób, jednym z nich jest wspinaczka zabytkowymi Schodami Króla Aragonii. Na szczycie możemy podziwiać fortecę obronną i Stare Miasto. Już z daleka wielkie wrażenie robi cytadela. Z bliska można zobaczyć ją w całej okazałości. Warto także przejść się ulicami starówki pomiędzy wysokimi kamienicami i podziwiać dawną architekturę, której jedną z funkcji była obrona miasta. Po drodze natkniemy się na dawny dom jednego z najwybitniejszych mieszkańców miejscowości – Napoleona Bonaparte.

 

 • Lavezzi

Lavezzi to archipelag francuskich wysp znajdujących się w Cieśninie Świętego Bonifacego na Morzu Śródziemnym pomiędzy Sardynią i Korsyką. Malownicze położenie wysp to jednak ich niejedyny walor turystyczny i żeglarski. Archipelag Lavezzi to urokliwe, malownicze miejsce, w którym można poczuć się jak na rajskich wakacjach i wypocząć w ustronnych warunkach.
Nie ma tu hoteli, kompleksów wypoczynkowych, ani miast. Są tylko skaliste wyspy, białe wysepki i egzotyczne plaże. W sezonie letnim jest słonecznie i gorąco, a pora jesienna i zimowa przynosi wiatry i mgłę przez co morski obszar wysp staje się niebezpieczny nawet dla wprawionych żeglarzy. Do dziś znajduje się tu wrak jednego z statków. Latem archipelag zachwyca, kusi pięknymi warunkami krajobrazowymi i malowniczymi widokami. Czekają nas imponujące klify, nietypowe formacje skalne i lazurowe wybrzeże tutejszych wysepek. Ponieważ wyspy są w dużej mierze skaliste, woda pozostaje wręcz krystaliczna i niesamowicie przejrzysta, dzięki czemu z łatwością możemy podziwiać podwodne życie morskich zwierząt. Wyjątkową atrakcją będzie także nurkowanie i snorkeling, które staną się czystą przyjemnością połączoną z niesamowitymi krajobrazami morskich głębin. Oczywiście Wyspy Lavezzi świetnie nadają się do relaksującej żeglugi. Piękne widoki czekają nas na każdym kroku, a na trasie natrafimy na przynajmniej kilka miejsc idealnych do wypoczynku. Jedyne o czym należy pamiętać to odpowiednie zabezpieczenie przed słońcem, ponieważ wyspy nie zaoferują nam raczej odpowiedniego schronienia przed promieniami. Na uwadze należy mieć także fakt, iż teren wysp został objęty ochroną.

 

 • La Maddalena

La Maddalena to włoski archipelag, z także nazwa jego największej wyspy oraz znajdującego się na niej miasta. Archipelag znajduje się pomiędzy Sardynią i Korsyką, od której oddziela go Cieśnina Świętego Bonifacego. Teren archipelagu należy do Parku Narodowego Arcipelago della Maddalena.
Wyspy La Maddalena to malownicze miejsca urzekających, śródziemnomorskich widoków. Ich największą atrakcją są plaże, których krajobraz tworzy turkusowe morze oraz otoczenie bujnej przyrody. Czekają nas tu także urokliwe, dobrze chronione zatoczki, w których można cieszyć się ustronnym wypoczynkiem i rajską kąpielą w zniewalającym otoczeniu lazurowej wody i jasnego piasku. Największym miastem archipelagu jest wspomniana La Maddalena. W niej wręcz roi się restauracji i sklepów, w których skosztujemy doskonałej, włoskiej kuchni i zakupimy kilka pięknych pamiątek. Warto wybrać się tutaj na krótki spacer i zabrać ze sobą aparat fotograficzny, którym uchwycimy wszystkie piękne zaułki i miejsca największej wyspy oraz miasteczka archipelagu. Szczególnie polecamy romantyczną wyprawę wzdłuż malowniczego portu. Po drodze można podziwiać wspaniałą architekturę. Dobrym pomysłem będzie potraktowanie nadmorskiego miasta jako bazy wypadowej po wyspie. Polecamy udanie się w kierunku pięknej zatoki z niebiańską plażą – Spalmatore, a dalej w stronę wspaniałej Cala Francese. To oczywiście tylko kilka z wielu możliwości poznawania zarówno wyspy, jak i całego archipelagu. Jeżeli zdecydujemy się na jedną z wypraw, nieodłączną ich częścią będzie skosztowanie lokalnej kuchni, którą oferuje m.in. Gastronomia da Anselmo, Il Rifugio dei Peccatori, czy La Baracca.

Sun Odyssey 43: (rocznik 2002)

Parametry
 • Długość: 43.34ft / 13.2m
 • Szerokość: 13.75ft / 4.2m
 • Wodnica: 37.5ft / 11.4m
 • Ożaglownie: 71.1m2
 • Wyporność: 9.3 tony
 • Balast: 2.96 tony
 • Silnik: -
 • Produkcja od: 1986
 • Produkcja do: -
 • Projektant: Daniel Andrieu
 • Producent: Jeanneau
Opis

Jacht Sun Odyssey to jednostka zapewniająca, spokojny i relaksujący rejs. Znajdują się tu dwie łazienki, 4 kabiny. Kambuz spełnia wszelkie wymagania dla osób chcących w wygodny sposób przygotowywać posiłki. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę gazową, lodówkę i liczne szafki oraz szuflady i zlewozmywak. W obszernym salonie znajduje się duży stół otoczony siedzeniami w kształcie litery U oraz dodatkowo kanapą naprzeciw stołu nawigacyjnego.

W pełni wyposażone jest także stanowisko skippera, w którym znajdują się przyrządzy nawigacyjne, mapy, locje i VHF. Sternik ma zapewnioną dobrą widoczność. Wygodę w manwerwowaniu i pracach pokładowych gwarantuje czysty plan pokładu. Jacht dobrze radzi sobie przy słabych wiatrach.

Wśród dodatkowych udogodnień i podstawowego wyposażenia znajdują się także: grot rolowany do masztu, kocegenua rolowana, radioodtwarzacz CD, 2 koła sterowe, apteczka, autopilot, lornetka, plotter GPS w kokpicie, ręczny kompas, kompas główny w kokpicie, róg mgłowy, echosonda, flary log, gaśnica elektryczna, winda kotwiczna, pompa zęzowa, kotwica główna i zapasowa, pompa do pontonu, szprycbuda, korby do kabestanu, bimini, wąż do pobierania wody, stolik w kokpicie, liny cumownicze, kokpit wyłożony drewnem tekowym, odbijacze, prysznic zewnętrzny, bosak, tratwa ratunkowa, trap, kamizelki ratunkowe, ponton, szelki bezpieczeństwa, koło ratunkowe.

Move it! To pasja, sport, energia, wolność.
Wyrusz razem z nami na wspaniałe rejsy morskie, poczuj wiatr, wodę, falę, zobacz najpiękniejsze widoki na własne oczy.
Dzięki naszej bogatej ofercie, na którą składają się rejsy po wybrzeżach Chorwacji, Sardynii czy Grecji, będziesz aktywny przez całe wakacje. Jeśli jesteś doświadczony żeglarzem i posiadasz odpowiednie uprawnienia, u nas możesz wybrać się na samodzielny czarter po morzach Chorwacji, Sardynii, Grecji, a nawet Karaibów! Jeśli dopiero pragniesz zacząć swoja morską przygodę – również dobrze trafiłeś. Organizujemy rejsy dla osób bez doświadczenia żeglarskiego, zarówno dla zorganizowanych grup, jak i klientów indywidualnych. Mamy także wyjątkową ofertę dla koneserów wina i wysublimowanych smakoszy, czyli letnie rejsy kulinarne – Sail Food and Wine!
Nie zapomnij również o zimowej aktywności. W naszej ofercie znajdują się specjalne pakiety free ski, stworzone z myślą o osobach, których pasją są narty. We włoskich górach polski instruktorzy prowadzą wyjątkowe kursy, dzięki czemu każdy może pokochać narty. Dolomity, Alpy czy Tyrol nie mają przed nami tajemnic. Dodatkowo zapewniamy wyżywienie oraz zakwaterowanie na terenie Włoch – na naszych klientów czekają świetnie usytuowane apartamenty.
Dzięki nam przeżyjesz wspaniałą przygodę – skorzystaj z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia! Pokażemy ci miejsca, które widziało niewiele osób – tajemnicze zatoczki, bezludne wyspy, malownicze alpejskie wioski i najlepsze stoki. Narciarstwo, żeglarstwo, wolność!

Co zabrać?

Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Dobrym pomysłem jest spakowanie sztormiaka, a przede wszystkim T-shirty, bawełniane koszulki lub z materiałów oddychających, bieliznę, pidżamę lub polar na noc, żeglarskie rękawiczki. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich. Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty na jachcie typu Standard. Jacht jest komfortowy i dobrze wyposażony. Zaopatrujemy się na miejscu. Przygotowujemy także posiłki na pokładzie. Najczęściej wyżywienie zapewniamy sobie w miejscowych restauracjach z lokalną kuchnią.

Koszty

Składamy się do kasy jachtowej po ok. 120 euro od osoby, z której środki przeznaczamy na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo, podatek turystyczny, sprzątanie końcowe. Każdy z uczestników wpłaca także kaucję w wysokości 200 euro od osoby lub 20 euro kaucji i 20 euro opłaty bezzwrotnej oraz dokonuje opłaty obowiązkowego ubezpieczenia KL i NNW w wysokości ok. 50 zł od osoby. Opłata za pościel wynosi 15 euro za osobę lub 25 euro za dwie osoby. Skipper jest zwolniony z wpłat do składki burtowej

Zasady panujące na rejsie

Nasza wyprawa żeglarska ma charakter rekreacyjny, co oznacza, że skupiamy się na wypoczynku, spokojnej żegludze i krótkich przelotów między portami. Będziemy dużo zwiedzać, poznawać lokalną kulturę i kuchnię oraz podziwiać widoki i zażywać morskich kąpieli. Trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, sprawności załogi i decyzji skippera. W razie uszkodzenia jachtu przez poprzednie załogi lub tzw. „siły wyższe”, armator ma prawo dostarczyć inny model jachtu o podobnym standardzie bądź lepszym. Osoby zainteresowane szkoleniem i rozwijaniem żeglarskich umiejętności mogą nabierać morskich szlifów pod okiem skippera. Aby wziąć udział w naszej wyprawie nie trzeba jednak posiadać doświadczenia żeglarskiego.

Cena zawiera:
 • Pobyt i zakwaterowanie na jachcie podczas rejsu. Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały okres rejsu.
 • Ubezpieczenia NNW i KL. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Obejmujące między innymi wydatki przeznaczone na świadczenia medyczne podczas wyjazdu turystycznego. Ubezpieczenia zapewnia organizator.
  Obszar roboczy 12 kopia
 • Pełną opiekę skippera oraz sprzątanie jachtu po rejsie. Cena zawiera obie usługi.
 • Opłaty portowe oraz inne opłaty związane z użytkowaniem jachtu. Cena zawiera wszystkie opłaty portowe. Są one pobierane ze wspólnej kasy jachtu.
 • Podatek VAT. Jest standardowo naliczany według regulacji prawnych.
 • Wyżywienie na jachcie. Wyżywienie na jachcie. Posiłki są finansowane z kasy na składkę jachtową - około 150 euro/os. Załoga stołuje się w lokalach gastronomicznych lub przygotowuje sama posiłki na jachcie.
 • Opłata klimatyczna. Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Paliwo do jachtu. Opłaty związane z zaopatrzeniem jachtu w paliwo pobierane są ze składki jachtowej.
Suma:
1390
IkonaNa rejsie może być zbierana składa burtowa. Zazwyczaj około 80-150 EUR. Sprawdź w opisie rejsu.
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Turcja - Rejs wakacyjny 7 dni
Fethiye - Marmaris - Fethiye
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
2095 zł

od b/d zł

 • 29/06 - 06/07/19
  8/8
  2619 złod2095
 • 06/07 - 13/07/19
  8/8
  2619 złod2095
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Lefkada - Zakynthos - Lefkada
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1990 zł

od b/d zł

 • 21/09 - 28/09/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 28/09 - 05/10/19
  8/8
  2488 złod1990
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Zadar - Rab - Zadar
Jacht: Dufour 45
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1745 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2994 złod2395
 • 22/06 - 29/06/19
  7/7
  2869 złod2295
 • 11/05 - 18/05/19
  7/7
  2181 złod1745
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Zadar - Split
Jacht: Cyclades 43.4
 / 
Rocznik: 2008
osoba już od
1695 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 03/08 - 10/08/19
  8/8
  2400 złod1920
 • 24/08 - 31/08/19
  8/8
  2263 złod1810
 • 14/09 - 21/09/19
  8/8
  2119 złod1695
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Vodice - Wodospady Krka -...
Jacht: Premium
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1390 zł

od b/d zł

 • 03/08 - 10/08/19
  7/7
  3063 złod2450
 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 17/08 - 24/08/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 29/06 - 06/07/19
  7/7
  2688 złod2150
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac - Rijeka - Pirovac
Jacht: Bavaria 49
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1250 zł

od b/d zł

 • 15/06 - 22/06/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 31/08 - 07/09/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 18/05 - 25/05/19
  10/10
  1563 złod1250
 • 01/06 - 08/06/19
  10/10
  1563 złod1250

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
240Ofert rejsów
32 981Mil morskich w ofercie
18 509Połączeń lotniczych
435Atrakcji turystycznych
1 757Wolnych koi