Chorwacja - Rejs szkoleniowy

Trasa:
Kotor
Ikona
Dubrownik
Ikona
Krvavica
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Czarnogóra i Chorwacja - rejs etapowy

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Mamy dla Państwa propozycję tygodniowego rejsu po najpiękniejszych miejscowościach Chorwacji i Czarnogóry. Zwiedzimy Hvar, Korcule, perłę Adriatyku czyli Dubrownik, miasto Preast u podnóża góry Kason w Czarnogórze oraz sztuczną wyspę. Do tego na naszej trasie czekają na nas zjawiskowe i ciekawe atrakcje takie jak Półwysep Bol, Chorwackie Malediwy, bramę Adriatyku z bunkrami łodzi podwodnych, słynną Błękitną grotę i Jaskinie Niedźwiedzią,bajeczyny rezerwat Lastowo,największy fiord na południu Europy który tak naprawdę nie jest fiordem,a dla amatorów leniwego wypoczynku - jedyną i największą plażę z drobniutkim żółtym piaskiem w tej części wybrzeża Adriatyku.

Jest to druga część rejsu etapowego - ropoczynamy w Czarnogórze a kończymy w Chorwacji. Pierwszy etap tego rejsu, płynący w przeciwną stronę jest dostępny w poprzednim tygodniu. Istnieje możliwość połączenia dwóch tygodniowych etapów w jeden, dwutygodniowy rejs. Przy rezerwacji dwóch etapów - przygotowaliśmy rabat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcieliby zakosztować luksusowego wypoczynku na jachcie oraz doświadczyć żeglarskiej przygody. Podróżujemy komfortowym jachtem,posiadającym pięć dwuosobowych kabin z trzema łazienkami z prysznicami. Zapewniamy dużo dodatkowego wyposażenia które zwyczajowo nie jest w standardzie jachtu, takie jak dron, deska Supboard, wodoodporna kamera GoPro, wędki wraz z akcesoriami czy kuszę podwodną. Rejs nie jest przeznaczony dla rodzin z małymi dziećmi - czeka nas dużo pływania oraz nocne przeloty.

Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Kotor - Dubrownik - Riwiera Makarska

Zwiedzanie
Chorwacja Hvar
Hvar
Chorwacja
Hvar jest największym miastem położonym w północno-zachodniej części wyspy o tej samej nazwie. Miejscowość uznawana jest...
Powietrze: 20-28 °C
Woda: 23 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Dubrownik
Dubrownik
Chorwacja
Dubrownik jest jednym z największych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w regionie Dalmacji. Miejsce to słyni...
Powietrze: 18-25 °C
Woda: 22 °C
Zwiedzanie
Czarnogóra Kotor
Kotor
Czarnogóra
Miasto Kotor jest jedną z najlepiej znanych miejscowości turystycznych w Czarnogórze. Atrakcyjność tego miejsca wynika z...
Powietrze: 15-28 °C
Woda: 23 °C
Zwiedzanie
Czarnogóra Budva
Budva
Czarnogóra
Budva to jedno z najbardziej znanych miast kurortowych w Czarnogórze. Miejsce to jest szczególnie uczęszczane przez najb...
Powietrze: 15-28 °C
Woda: 23 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Korčula
Korčula
Chorwacja
Korčula to jedna z największych wysp Chorwacji. Znajduje się w niewielkiej odległości o popularnego Dubrownika, lecz ofe...
Powietrze: 20-28 °C
Woda: 23 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 08.06 - 15.06.2019

Bavaria 50 Cruiser (rocznik 2015)

sails24h_yacht1.jpg
sails24h_yacht2.jpg
sails24h_yacht3.jpg
sails24h_yacht4.jpg
sails24h_yacht5.jpg
sails24h_yacht6.jpg
sails24h_yacht7.jpg
sails24h_yacht8.jpg
sails24h_yacht9.jpg
sails24h_yacht10.jpg
sails24h_yacht1.jpg
sails24h_yacht2.jpg
sails24h_yacht3.jpg
sails24h_yacht4.jpg
sails24h_yacht5.jpg
sails24h_yacht6.jpg
sails24h_yacht7.jpg
sails24h_yacht8.jpg
sails24h_yacht9.jpg
sails24h_yacht10.jpg
Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Internet Wi-Fi - Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Apteczka - Wyposażenie zgodne z normą UE.   •   Telewizor - Dostęp do telewizora na pokładzie.   •   Kamera sportowa - Kamera typu GoPro.   •   Laptop - Laptop do dyspozycji załogi.   •   Hamak - Dodatkowa forma wypoczynku na pokładzie.   •   Wędki i akcesoria - Niezbędne akcesoria do wędkowania.   •   Dron - Dron   •   Ogrzewanie - Możliwość sterowania temperaturą pod pokładem.   •   Wyposażenie nawigacyjne - Niezbędne wyposażenie do prawidłowego nawigowania podczas rejsu.   •   Radio na pokładzie - Radio na pokładzie.   •   Autopilot - Autopilot na wyposażeniu jachtu.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.


Świetna, sprawdzona jednostka. Bardzo udany model stoczni Bavaria. Jacht bardzo wygodny, dobrze rozplanowany, odpowiednio ożaglowany. Prowadzi się równie dobrze na żaglach jak i na silniku. Manewry portowe nie sprawiają najmniejszych problemów. Oznakowanie „Cruiser” podkreśla oceaniczny charakter jachtu dodając mu dzielności i umiejętności radzenia sobie nawet przy dużej fali i silnym wietrze.

Bavaria 50 Cruiser oferuje 5 kabin i 3 łazienki z prysznicami. Trzy kabiny z podwójnymi kojami i dwie kabiny z kojami półkowymi. Przy kabinach rufowych znajują się dwie toalety. Dziobowa część mieszkalna rozdzielona korytarzem posiada jedną, wspólną toaletę. Toalety wyposażone są w pojemne szafki , lustra i goracą wodę Kambuz jachtu Bavaria 50 Cruiser wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i zamrażalnik, a liczne szafki z szufladami mieszczą pełne wyposażenie kuchni. Podwójny zlewozmywak z wyjmowaną słuchawką baterii pozwala na szybkie posprzątanie po posiłku. Przestronna mesa jachtu Bavaria 50 Cruiser z odbiornikiem TV z DVD oraz radioodtwarzaczem CD,MP3 zapewnia załodze komfortowy wypoczynek, a zainstalowane ogrzewanie uniezależnia wyprawę od kaprysów pogody.

Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i radio VHF, navtexa laptopa i ploter z AIS.
Wygodny i przyjazny pokład wyposażony w dwa koła sterowe i pełną nawigację z elektroniczną zachęca do żeglugi, a platforma kąpielowa zachęca do korzystania z kąpieli.

Parametry

 • Długość: 49.18ft / 15m
 • Szerokość: 49.18ft / 15m
 • Wodnica: 49.18ft / 15m
 • Ożaglownie: 116.6 m2
 • Wyporność: 12.6 tony
 • Balast: 4.58 tony
 • Silnik: Volvo Penta
 • Produkcja od: 2005
 • Produkcja do: -
 • Projektant: Farr Yacht Design
 • Producent: Bavaria Yachts (GER)

Trasa rejsu


Trasa ma charakter poglądowy - może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych.

Zasady panujące na rejsie


Z propozycją rejsu wychodzimy do tych których interesuje doborowe towarzystwo i doskonała zabawa oraz tych, którzy chcieliby zwiększyć swoje umiejętności żeglarskie lub po prostu miło spędzić czas na zwiedzaniu i odpoczynku. Doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane ale chętnym proponujemy czynny udział w prowadzeniu jachtu czy nocne pływanie a trochę mniej doświadczonym manewrówkę, postoje na bojach i kotwicy, jak również bezpłatny kurs SRC. Po rejsie każdy uczestnik otrzyma oficjalną opinię Polskiego Związku Żeglarskiego.

Co zabrać?


Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie ciepłej bluzy oraz długich spodni. Przyda się też kurtka przeciwdeszczowa. Zabieramy przede wszystkim T-shirty, bawełniane koszulki lub z materiałów oddychających, bieliznę, pidżamę lub polar na noc, rękawiczki. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca.

Zakwaterowanie


Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty na komfortowym w pełni wyposażonym oraz bezpiecznym jachcie. Więcej o jachcie którym będziemy pływać znajdą Państwo w zakładce dotyczącej jachtu.

Wyżywienie


Produkty z których przygotowujemy sobie posiłki na jachcie kupujemy ze wspólnej kasy jachtowej.

Koszty


Składamy się do kasy jachtowej po ok. 150 euro od osoby za tydzień przy pełnym obłożeniu jachtu, z której środki przeznaczamy na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo. Skipper jest zwolniony z wpłat do składki burtowej. Opłata klimatyczna wynosi 1,2 euro za dzień od osoby dorosłej, i nie jest wliczona w cenę rejsu. W dniu zaokrętowania pobierana jest również kaucja zwrotna w wysokości 100 euro za osobę.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1559 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
Składka burtowa 650 zł obejmuje:
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
Cena nie zawiera:
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Cena łączna:
2209
Cena rejsu: 1559 zł
IkonaOpłaty dodatkowe: 650 zł
(150 EUR )
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Kierunek Dania - rejs po Bałtyku
Bałtyk - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Szczecin - Helsingor - Skagen - Kop...
Jacht: Bavaria 49
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1790 zł

od 424 zł

 • 17/08 - 24/08/19
  6/10
  2475od1980
 • 27/07 - 03/08/19
  8/10
  2238od1790
Rejs po sezonie - Wyspy Kanaryjskie
Hiszpania - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Teneryfa - La Gomera - La Palma - T...
Jacht: Bavaria Cruiser 37
  /  
Rocznik: 2015
osoba już od
1796 zł

od 1429 zł
od 1160 zł

 • 16/11 - 23/11/19
  6/8
  2244od1796
 • 30/11 - 07/12/19
  6/8
  2244od1796
 • 07/12 - 14/12/19
  6/8
  2244od1796
 • 04/01 - 11/01/20
  6/8
  2244od1796
Rodzinny rejs w wakacje - Chorwacja południowa
Chorwacja - Rejs rodzinny 7 dni
Pirovac - Hvar - Pirovac
Jacht: Bavaria 44
  /  
Rocznik: -
osoba już od
2213 zł

od 1063 zł

 • 20/07 - 27/07/19
  1/8
  2744od2340
 • 27/07 - 03/08/19
  1/8
  2744od2340
 • 03/08 - 10/08/19
  4/8
  2744od2340
 • 10/08 - 17/08/19
  8/8
  2584od2213
Chorwacja zielonym szlakiem - Premium
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Pag - Rab - Silba - Veli...
Jacht czarterowy: Bavaria Cruiser 50 lub podobny
osoba już od
2355 zł

od 445 zł

 • 27/07 - 03/08/19
  7/7
  3738od3125
 • 24/08 - 31/08/19
  7/7
  3363od2825
 • 21/09 - 28/09/19
  7/7
  2775od2355
Noworoczny rejs jachtem na Wyspy Kanaryjskie
Hiszpania - Rejs wakacyjny 7 dni
Teneryfa - La Gomera - La Palma -...
Jacht czarterowy: Jeanneau Sun Odyss... lub podobny
osoba już od
2571 zł

od 1429 zł
od 1160 zł

 • 04/01 - 11/01/20
  9/10
  3055od2571
Bimbanie na katamaranie
Katamaran - Rejs Wakacyjny 7 dni
Mahe - Praslin - Mahe
Jacht czarterowy: Lagoon 39 lub podobny
osoba już od
5627 zł

od 2376 zł

 • 23/11 - 30/11/19
  5/6
  6927od5627

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
286Ofert rejsów
39 302Mil morskich w ofercie
22 056Połączeń lotniczych
613Atrakcji turystycznych
2 094Wolnych koi