Chorwacja - Rejs rodzinny

Trasa:
Pirovac
Ikona
Brač
Ikona
Milna (Brac)
Ikona
Stari Grad
Ikona
Pirovac
Typ rejsu:
IkonaDla Rodzin
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rejs po wyspach Adriatyku

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Chorwacja jest jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje, które od lat przyciąga żeglarzy poszukujących niezapomnianych, morskich przygód i wymarzonych wakacji. Tutaj każda wyspa ma swoje malownicze widoki, unikalną historię, kulturę i tradycję. Spokojne, relaksujące żeglowanie jest najlepszym sposobem na poznanie piękna lokalnych krajobrazów.

Nasze rejsy po Chorwacji są idealne dla rodzin z dziećmi, jak również dla tych, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności żeglarskie lub po prostu cieszyć się zwiedzaniem i relaksem. Jednocześnie mamy okazję poznać tajniki żeglarstwa i rozwijać morskie pasje.

Wyjątkowość ziem śródziemnomorskich tkwi w ich różnorodności, która czeka na nas niemal na każdym kroku. Do tego niesamowita atmosfera wysp i plaż ukrytych w urokliwych zatoczkach, które zapraszają na wymarzone wakacje.

Pływamy komfortowym jachtem, który pozwala nam żeglować nawet w najbardziej niedostępne miejsca, do których nie dotrą wszyscy. Rejs dostarczy nam niezapomnianych wrażeń, zwiedzając najpiękniejsze miejsca Dalmacji.

Wpływamy na wody spokojnego, ciepłego Adriatyku. Oprócz żeglowania, czeka nas kąpiel w morzu, zwiedzanie, poznanie i delektowanie się doskonałą chorwacką kuchnią. Spędzamy czas tak jak lubimy, nie ogranicza nas miejsce, a na horyzoncie pojawiają się malownicze wyspy gotowe na nasz przyjazd.

Codziennie jesteśmy w innym porcie. Program żeglugi dostosowujemy do naszych potrzeb. Określenie poszczególnych punktów trasy będzie miało miejsce jeszcze przed wypłynięciem w morze po zaokrętowaniu.

Rejsem kieruje doświadczony i wykwalifikowany kapitan, który doskonale zna akwen po którym przyjdzie nam żeglować. Razem tworzymy załogę i wspólnie spędzamy niezapomniane chwile na Morzu Adriatyckim.

Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Pirovac – Brač – Split – Milna – Palmizana – Stari Grad - Brač - Pirovac

Zwiedzanie
Chorwacja Hvar
Hvar
Chorwacja
Hvar jest największym miastem położonym w północno-zachodniej części wyspy o tej samej nazwie. Miejscowość uznawana jest...
Powietrze: 21-29 °C
Woda: 25 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Split
Split
Chorwacja
Split to drugie największe miasto Chorwacji. Miejscowość położona jest na wschodnim brzegu Morza Adriatyckiego, a jej pr...
Powietrze: 19-29 °C
Woda: 25 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Palmizana
Palmizana
Chorwacja
Palmizana to niewielka, chorwacka miejscowość położona na wyspie Sveti Klement, stanowiącej część archipelagu Wysp Pakli...
Powietrze: 21-29 °C
Woda: 25 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Stari Grad
Stari Grad
Chorwacja
Stari Grad to miejscowość znajdująca się w północnej części wyspy Hvar. Najstarsza część Stari Gradu jest chroniona prze...
Powietrze: 21-29 °C
Woda: 25 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Milna (Brac)
Milna (Brac)
Chorwacja
Milna to miejscowość znajdująca się w zachodniej części wyspy Brac w Chorwacji. Jest ona położona przy głębokiej zatoce,...
Powietrze: 22-30 °C
Woda: 25 °C
Marina
Chorwacja Pirovac
Pirovac
Chorwacja
Pirovac to malownicza i urokliwa miejscowość położona w pobliżu zatoki Pirovac na wyspie. Portowe miasteczko to w rzeczy...
Powietrze: 21-29 °C
Woda: 25 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Brač
Brač
Chorwacja
Brač to chorwacka wyspa na Morzu Adriatyckim znajdująca się w środkowym obszarze Dalmacji. Jest położona w bliskiej odle...
Powietrze: 22-30 °C
Woda: 25 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 17.08 - 24.08.2019

Bavaria 50 Cruiser (rocznik 2015)

sails24h_yacht1.jpg
sails24h_yacht2.jpg
sails24h_yacht3.jpg
sails24h_yacht4.jpg
sails24h_yacht5.jpg
sails24h_yacht6.jpg
sails24h_yacht7.jpg
sails24h_yacht8.jpg
sails24h_yacht9.jpg
sails24h_yacht10.jpg
sails24h_yacht1.jpg
sails24h_yacht2.jpg
sails24h_yacht3.jpg
sails24h_yacht4.jpg
sails24h_yacht5.jpg
sails24h_yacht6.jpg
sails24h_yacht7.jpg
sails24h_yacht8.jpg
sails24h_yacht9.jpg
sails24h_yacht10.jpg
Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Internet Wi-Fi - Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Apteczka - Wyposażenie zgodne z normą UE.   •   Telewizor - Dostęp do telewizora na pokładzie.   •   Kamera sportowa - Kamera typu GoPro.   •   Laptop - Laptop do dyspozycji załogi.   •   Hamak - Dodatkowa forma wypoczynku na pokładzie.   •   Wędki i akcesoria - Niezbędne akcesoria do wędkowania.   •   Dron - Dron   •   Ogrzewanie - Możliwość sterowania temperaturą pod pokładem.   •   Wyposażenie nawigacyjne - Niezbędne wyposażenie do prawidłowego nawigowania podczas rejsu.   •   Radio na pokładzie - Radio na pokładzie.   •   Autopilot - Autopilot na wyposażeniu jachtu.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.


Świetna, sprawdzona jednostka. Bardzo udany model stoczni Bavaria. Jacht bardzo wygodny, dobrze rozplanowany, odpowiednio ożaglowany. Prowadzi się równie dobrze na żaglach jak i na silniku. Manewry portowe nie sprawiają najmniejszych problemów. Oznakowanie „Cruiser” podkreśla oceaniczny charakter jachtu dodając mu dzielności i umiejętności radzenia sobie nawet przy dużej fali i silnym wietrze.

Bavaria 50 Cruiser oferuje 5 kabin i 3 łazienki z prysznicami. Trzy kabiny z podwójnymi kojami i dwie kabiny z kojami półkowymi. Przy kabinach rufowych znajują się dwie toalety. Dziobowa część mieszkalna rozdzielona korytarzem posiada jedną, wspólną toaletę. Toalety wyposażone są w pojemne szafki , lustra i goracą wodę Kambuz jachtu Bavaria 50 Cruiser wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i zamrażalnik, a liczne szafki z szufladami mieszczą pełne wyposażenie kuchni. Podwójny zlewozmywak z wyjmowaną słuchawką baterii pozwala na szybkie posprzątanie po posiłku. Przestronna mesa jachtu Bavaria 50 Cruiser z odbiornikiem TV z DVD oraz radioodtwarzaczem CD,MP3 zapewnia załodze komfortowy wypoczynek, a zainstalowane ogrzewanie uniezależnia wyprawę od kaprysów pogody.

Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i radio VHF, navtexa laptopa i ploter z AIS.
Wygodny i przyjazny pokład wyposażony w dwa koła sterowe i pełną nawigację z elektroniczną zachęca do żeglugi, a platforma kąpielowa zachęca do korzystania z kąpieli.

Parametry

 • Długość: 49.18ft / 15m
 • Szerokość: 49.18ft / 15m
 • Wodnica: 49.18ft / 15m
 • Ożaglownie: 116.6 m2
 • Wyporność: 12.6 tony
 • Balast: 4.58 tony
 • Silnik: Volvo Penta
 • Produkcja od: 2005
 • Produkcja do: -
 • Projektant: Farr Yacht Design
 • Producent: Bavaria Yachts (GER)

Trasa rejsu


Trasa ma charakter poglądowy - może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych.

Zasady panujące na rejsie


Nasza wyprawa żeglarska ma charakter wypoczynkowy, co oznacza, że skupiamy się na rekreacyjnej, spokojnej żegludze i korzystaniu z uroku portowych miasteczek, wysp i malowniczych krain chorwackiej Dalmacji. Trasę wyprawy ustalamy wspólnie z załogą przed rozpoczęciem rejsu. Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego. Kierujemy naszą ofertę także do rodzin z dziećmi. Podczas naszej morskiej eskapady umożliwiamy zdobywanie żeglarskiego doświadczenia , a po zakończonym rejsie umożliwiamy uzyskanie opinii, która stanowi niezbędną dokumentację stażu na morzu.

Co zabrać?


Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie ciepłej bluzy oraz długich spodni. Przyda się też kurtka przeciwdeszczowa. Zabieramy przede wszystkim T-shirty, bawełniane koszulki lub z materiałów oddychających, bieliznę, pidżamę lub polar na noc, rękawiczki. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca.

Zakwaterowanie


Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty na komfortowym w pełni wyposażonym oraz bezpiecznym jachcie. Więcej o jachcie którym będziemy pływać znajdą Państwo w zakładce dotyczącej jachtu.

Wyżywienie


Produkty z których przygotowujemy sobie posiłki na jachcie kupujemy ze wspólnej kasy jachtowej.

Koszty


Składamy się do kasy jachtowej po ok. 150 euro od osoby za tydzień przy pełnym obłożeniu jachtu, z której środki przeznaczamy na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo. Skipper jest zwolniony z wpłat do składki burtowej. Opłata klimatyczna wynosi 1,2 euro za dzień od osoby dorosłej, i nie jest wliczona w cenę rejsu.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1559 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
Składka burtowa 653 zł obejmuje:
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
Cena nie zawiera:
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Cena łączna:
2212
Cena rejsu: 1559 zł
IkonaOpłaty dodatkowe: 653 zł
(150 EUR )
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Wrześniowe wakacje pod żaglami w Chorwacji
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Sukosan - Telasica - Kornati - Iz -...
Jacht czarterowy: Sun Odyssey 45 lub podobny
osoba już od
1913 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 14/09 - 21/09/19
  8/8
  2261od1913
 • 21/09 - 28/09/19
  8/8
  2261od1913
Wyspy Poncjańskie - rejs we Włoszech
Włochy - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Olbia - Ponza - Rzym
Jacht: Bavaria 49
  /  
Rocznik: 2003
osoba już od
1935 zł

od 613 zł
od 520 zł

 • 31/08 - 07/09/19
  5/9
  2310od1935
Rejs we Włoszech i zachodnia Korsyka
Włochy - Rejs turystyczno-szkoleniowy 9 dni
Rzym - Sardynia - Korsyka - Livorno
Jacht: Bavaria Cruiser 46
  /  
Rocznik: 2014
osoba już od
2003 zł

od 613 zł
od 520 zł

 • 07/09 - 16/09/19
  6/10
  2353od2003
Włoskie miasta - żeglowanie wzdłuż wybrzeża
Włochy - Rejs wakacyjny 8 dni
Neapol - Capri - Ischia - Ponza - R...
Jacht: Bavaria Cruiser 46
  /  
Rocznik: 2014
osoba już od
2010 zł

od 613 zł
od 520 zł

 • 30/08 - 07/09/19
  3/10
  2360od2010
Karnawał na Wyspach Kanaryjskich - Gran Canaria
Katamaran - Rejs wakacyjny 7 dni
Gran Canaria - La Palma - La Gomera...
Jacht czarterowy: Lagoon 39 lub podobny
osoba już od
2633 zł

od 1429 zł
od 1160 zł

 • 15/02 - 22/02/20
  9/10
  3128od2633
Zatoka Kvarner - rejs po wyspach Chorwacji
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Opatija - Krk - Rab - Zadar - Molat...
Klasa "Superior" - luksusowy jacht morski
osoba już od
4374 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 14/09 - 21/09/19
  15/20
  7174od5774
 • 21/09 - 28/09/19
  15/20
  6437od5184
 • 28/09 - 05/10/19
  15/20
  5424od4374
 • 12/10 - 19/10/19
  15/20
  5424od4374

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
174Ofert rejsów
23 911Mil morskich w ofercie
13 419Połączeń lotniczych
613Atrakcji turystycznych
1 274Wolnych koi