Chorwacja - Rejs rodzinny

Trasa:
Sibenik
Ikona
Piskera
Ikona
Skradin
Ikona
Sibenik
Typ rejsu:
IkonaDla Rodzin
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rodzinny rejs w Chorwacji

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Zapraszamy na rodzinny rejs w Chorwacji.

Rozpoczniemy go w miejscowości Sibenik, od godziny 17:00, przejdziemy przez szkolenie dotyczące obsługi jachtu i zasad bezpieczeństwa. Wieczorem będziemy mieć jeszcze czas na zwiedzanie pierwszej miejscowości. Šibenik to bowiem najstarsze miasto słowiańskie w Chorwacji z imponującą starówką. Miasto tętni życiem artystycznym i kulturalnym. Po śniadaniu wypłyniemy w kierunku wyspy Żminjak. Po drodze zatrzymamy się na kąpiel w zatoce, a wieczorem zjemy kolacje w jednej z tawern zlokalizowanych na wyspie. Kolejny dzień naszego rejsu spędzimy na trasie do Piskery. Jest to urocza, niezamieszkana wyspa w archipelagu Kornati z ruinami XVI wiecznego kościółka. Na sąsiedniej wyspie Panitula znajduje się jedna z najpiękniejszych Marin w Chorwacji – Marina Piskera z restauracją serwującą wyśmienite mule i steki z tuńczyka. Zwiedzimy również Sali - miasteczko będące centrum administracyjnym wyspy Dugi Otok i największa miejscowość na wyspie. Ma bardzo ugruntowaną renomę jako centrum turystyczne na obszarze Parku Narodowego Kornaty. Sali to miasteczko ponad tysiącletnich tradycji rybackich, co znajduje potwierdzenie w dokumentach z X wieku, a także starożytnych gajów oliwnych, rozlokowanych po okolicznych wsiach. Będziemy żeglować pomiędzy małymi wysepkami Kornatów. Popłyniemy w kierunku miejscowości Skradin, gdzie najważniejszą atrakcją tego rejonu są niezwykłe, zapierające dech w piersiach wodospady Krka Waterfalls, stanowiące integralna część Parku. Następnie wrócimy do Sibeniku, gdzie rozpoczeliśmy nasz rejs. 

Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Sibenik - Piskera - Sali - Skradin - Sibenik

Zwiedzanie
Chorwacja Sibenik
Sibenik
Chorwacja
Sibenik jest historycznym miastem Chorwacji położonym w środkowej Dalmacji, w miejscu, w którym rzeka Krka wpada do Adri...
Powietrze: 16-26 °C
Woda: 22 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Skradin
Skradin
Chorwacja
Skradin to malownicze miasto położone nad rzeką Krka w żupanii szybenicko-knińskiej w Chorwacji. Miejscowość jest usytuo...
Powietrze: 16-26 °C
Woda: 22 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Sali
Sali
Chorwacja
Sali to chorwackie miasto będące centrum administracyjnym wyspy Dugi Otok. Znajduje się na jego północno-wschodnim wybrz...
Powietrze: 18-27 °C
Woda: 22 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Piskera
Chorwacja
Piškera, inaczej nazywana Otok Piškera to wyspa w Chorwacji, w archipelagu Kornati, na Morzu Adriatyckim. Wyspa sąsiaduj...
Powietrze: 18-27 °C
Woda: 22 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 29.06 - 06.07.2019

Czarterowy - jacht (lub podobny)

Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Wyposażenie nawigacyjne - Niezbędne wyposażenie do prawidłowego nawigowania podczas rejsu.   •   Ponton - Ponton wraz z silnikiem do dyspozycji załogi.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.

Ten jacht będzie czarterowany przez polskiego operatora na potrzeby tego rejsu. Oznacza to, że typ, rocznik i wyposażenie jachtu mogą ulec zmianie, gdyż nie zawsze opisany model jest dostępny w dniu wypłynięcia. Zmiany rozbieżności są drobne, a zastępczy jacht jest w podobnej klasie i standardzie wyposażenia jak planowany.

Jach 4-kabinowy, minimum 2 łazienki z prysznicami, ponton, pełne wyposażenie kuchenne, wymagane środki bezpieczeństwa, nie starszy niż 6 lat, typu: Elan 444 Imprssion, Elan 45, Hanse 445, Bavaria 46, Oceanis 45. Typ jachtu może ulec zmianie. Gwarantujemy zachowanie tego samego standardu i wyposażenia.

Trasa rejsu


Trasa jest orientacyjna i zależy od warunków podczas żeglugi.

Zasady panujące na rejsie


Rejs ma charakter wakacyjny, wypoczynkowy i jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi.

Co zabrać?


Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming. Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca.

Zakwaterowanie


Płyniemy komfortowym, wyczarterowanym jachtem posiadającym pełne wyposażenie do przyjemnej żeglugi. Jacht będzie 4-kabinowy, minimum 2 łazienki z prysznicami, ponton, pełne wyposażenie kuchenne, wymagane środki bezpieczeństwa, nie starszy niż 6 lat.

Wyżywienie


Wyżywienie nie jest wliczone w cenę rejsu i pozostaje kwestią indywidualną załogi. Uczestnicy rejsu mogą korzystac z lokalnych restauracji lub też samodzielnie przygotowywać posiłki na jachcie. Skipper pozostaje na utrzymaniu załogi.

Koszty


Cena rejsu obejmuje: miejsce w kabinie 2-os (podwójne łóżko), obsługę doświadczonego skippera, sprzątanie po rejsie, silnik do pontonu, udział w zorganizowanej flotylli, ubezpieczenie KL, NNW, BP na czas wyjazdu. Koszty paliwa zużytego podczas rejsu, opłaty administracyjne, opłaty za postój w portach, transfer z/do lotniska załoga pokrywa ze wspólnej kasy jachtowej (ok. 150 euro/osobę). Jest to kwota orientacyjna i zależy od warunków podczas żeglugi, miejsc postoju oraz ilości uczestników. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Od uczestników pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 250 euro/osobę (gotówka na miejscu). Zarówno w cenę rejsu jak i w składkę burtową nie jest wliczone wyżywienie. Jest to indywidualna kwestia i decyzja członków załogi jaką formę wyżywienia preferują. Wyżywienie skippera jest zapewniane przez uczestników rejsu, nie ponosi on kosztów z tym związanych.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 2100 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
Składka burtowa 650 zł obejmuje:
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
Cena nie zawiera:
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Podobne oferty
Wyspy Kanaryjskie jesienią i zimą
Hiszpania - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Teneryfa - La Palma - El Hierro - L...
Jacht: Bavaria Cruiser 46
  /  
Rocznik: 2014
osoba już od
1634 zł

od 1429 zł
od 1160 zł

 • 14/12 - 21/12/19
  4/8
  1934od1634
Żeglowanie po Wyspach Kanaryjskich
Hiszpania - Rejs wakacyjny 7 dni
Gran Canaria – Fuerteventura – Lanz...
Jacht: Sun Odyssey 45
  /  
Rocznik: 2005
osoba już od
2480 zł

od 449 zł

 • 30/11 - 07/12/19
  6/6
  2938od2480
Wczesną wiosną na Morze Bałtyckie
Last minute
Bałtyk - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Amsterdam - Cuxhaven - Kilonia - Sz...
Jacht: Bavaria Cruiser 37
  /  
Rocznik: 2015
osoba już od
2525 zł

od 601 zł

 • 27/04 - 04/05/20
  6/8
  3076od2525
Katamaranem na Karaiby Gwadelupa
Karaiby - Rejs wakacyjny 10 dni
Martynika - Gwadelupa - Martynika
Jacht czarterowy: Lagoon 400 lub podobny
osoba już od
3639 zł

od 1484 zł

 • 22/11 - 02/12/19
  1/8
  4359od3639
Bimbanie na katamaranie
Katamaran - Rejs Wakacyjny 7 dni
Mahe - Praslin - Mahe
Jacht czarterowy: Lagoon 39 lub podobny
osoba już od
5634 zł

od 2570 zł

 • 23/11 - 30/11/19
  5/6
  6934od5634
Sylwester 2019 na Karaibach
Karaiby - Rejs wakacyjny 11 dni
Martynika - St.Vincent - St.Lucia...
Jacht: Beneteau 50
  /  
Rocznik: -
osoba już od
5767 zł

 • 28/12 - 08/01/20
  7/8
  6830od5767

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
80Ofert rejsów
10 994Mil morskich w ofercie
6 170Połączeń lotniczych
613Atrakcji turystycznych
586Wolnych koi