Chorwacja - Rejs wakacyjny

Trasa:
Krvavica
Ikona
Korčula
Ikona
Vis
Ikona
Hvar
Ikona
Sveti Klement
Ikona
Brač
Ikona
Biokovo
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Średnia ocena:Znakomita 4,9
Ikona

Organizacja bardzo dobra. W zaistnialej sytuacji kryzysowej, postawa firmy wzorowa. Skipper Wojtek zawsze uśmiechnięty poprowadzil super rejs po Chorwacji. Dziękujemy⛵

Ewa S.
Data dodania: 10/10/2016

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo...

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Jest mi bardzo miło że zostałem poproszony o opinię po rejsie w Grecji. Zacznę od kapitana Wiktor Kostrzewa moim skromnym zdaniem jest to osoba na odpowiednim miejscu, same plusy i zabrakło by mi słów...

Robert Rybak
Data dodania: 10/13/2017

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo...

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi...

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Jacht zadbany, przepływy przemyślane i bezpieczne, stały, dobry kontakt przed rejsem. Widoczne zaangażowanie w tworzenie doskonałych warunków spędzania wakacji sprzyja atmosferze wspólnoty i zachęca do...

Agnieszka D.
Data dodania: 07/11/2016

Super rejs, wspaniałe wspomnienia.Polecam

Ela G.
Data dodania: 02/22/2017

Super organizacja rejsu. Świetny skipper. I przesympatyczni właściciele, których miałam okazję poznać :)

Magdalena S.
Data dodania: 10/20/2015
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Skiper polskojęzyczny
Ikona
Kompleksowa oferta
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rejs po wyspach Adriatyku


Ważne: Kapitan nazywany skipperem 😉 oraz nocleg na jachcie są w cenie każdego rejsu.

Chorwacja to jeden z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych, które od lat przyciąga żeglarzy spragnionych niezapomnianych, morskich przygód i wymarzonego wypoczynku. Tutaj każda wyspa to osobne, malownicze widoki, wyjątkowa historia, kultura i tradycja. Spokojna, relaksująca żegluga jest najlepszym sposobem na doświadczanie piękna tutejszych krajobrazów.

Niezwykłość śródziemnomorskich krain polega na ich różnorodności, która czeka na nas niemal na każdym kroku. Do tego należy dodać niesamowitą atmosferę egotycznych wysp i ukrytych w urokliwych zatoczkach plaż, które zapraszają do wymarzonego wypoczynku.

Żeglujemy komfortowym jachtem pozwalającym nam dopłynąć do nawet najbardziej niedostępnych miejsc, do których nie dotrą zwykli turyści. Rejs zapewni nam również niezapomniane wrażenia, przeżycie autentycznej przygody i urozmaiconą wyprawę po najpiękniejszych miejscach Dalmacji.

Przemierzamy wody spokojnego, ciepłego Adriatyku. Oprócz żeglugi czekają nas kąpiele w morzu, zwiedzanie, poznawanie lokalnej kuchni i rozsmakowywanie się w doskonałej, chorwackiej kuchni. Spędzamy czas tak, jak nam się podoba, nie ogranicza nas miejsce, a na horyzoncie pojawią się malownicze wyspy gotowe na nasze przybycie.

Codziennie jesteśmy w innym porcie. Dopasowujemy program żeglugi do naszych potrzeb. Ustalanie poszczególnych punktów trasy nastąpi jeszcze przed samym wyruszeniem w morze po zaokrętowaniu.

Kapitanem rejsu jest doświadczony i wykwalifikowany skiper doskonale znający akwen, po którym przyjdzie nam żeglować. Razem tworzymy załogę i wspólnie spędzamy idealny czas na Morzu Adriatyckim.

Poznajemy tajniki żeglarstwa i rozwijamy morskie pasje. Nasz rejs ma charakter wypoczynkowy, dzięki czemu każdy, niezależnie od posiadanego doświadczenia, będzie mógł w pełni cieszyć się morską eskapadą.

Proponujemy przykładową trasę, która będzie idealna dla osób po raz pierwszy wybierających się na nasz chorwacki rejs. Zaczynamy w marinie Lučica Ramova w Krvavicy. Odwiedzamy słynną wyspę Korčula oraz popularną wśród żeglarzy Vis z wiekowymi zabytkami i urzekającymi, nadmorskimi miasteczkami. Żeglujemy także w stronę Lawendowej Wyspy Hvar, która przyciąga krajobrazami, aromatem i wspaniałą starówką Stari Gradu. Naszym celem może być także Brač z majestatyczną Vidovą Gorą i licznymi trasami turystycznymi.

Żeglarski rejs po Chorwacji to nie tylko relaksujący wypoczynek, uroki rajskiego plażowania i wyjątkowa kultura dalmackich miast, ale też niezapomniana, morska przygoda, okazja do stania się członkiem prawdziwej załogi i doświadczenia wszystkich zalet związanych z żeglarską pasją. Jeżeli chcesz stać się częścią tej wspaniałej eskapady po Adriatyku, jeszcze dziś zarezerwuj miejsce na naszym pokładzie.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Program
Jacht
Organizator
Opis szczegółów rejsu
 • Krvavica

Krvavica to niewielka chorwacka miejscowość nadmorska znajdująca się na Riwierze Makarskiej. Miasteczko jest jednym z prężnie rozwijających się ośrodków turystycznych. Przybywających tu żeglarzy przyciąga marina, a także spokojne, ustronne warunki wypoczynku, piękne krajobrazy oraz nadmorska promenada ciągnąca się na długości aż 4 kilometrów. Największym atutem miejscowości są pobliskie plaże oraz słoneczny klimat.

 

 • Korčula

Korčula to jedna z największych wysp Chorwacji. Znajduje się w niewielkiej odległości o popularnego Dubrownika, lecz oferuje nieco bardziej ustronny, spokojny wypoczynek. Nadal jednak należy pamiętać, że wyspa już nabrała turystycznej sławy, a to za sprawą licznie oferowanych przez siebie atrakcji.
Korčula to miejsce będące autentyczną kwintesencją wszystkiego tego, co najlepsze i najbardziej reprezentatywne dla chorwackich wysp. Jest tutaj urozmaicona linia brzegowa, co owocuje malowniczymi zatoczkami i ukrytymi plażami. Są śródziemnomorskie miasteczka z urokliwymi starówkami, lokalnymi restauracjami i typową, chorwacką architekturą. Odnajdziemy też wspaniałe zabytki, które wiele mówią nam o dawnych osadnikach przybywających w najdawniejszych okresach naszej cywilizacji. Korčula będzie więc idealnym przystankiem na trasie naszego żeglarskiego rejsu. Wyspa wyróżnia się dobrą infrastrukturą turystyczną, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Największym miastem, które jednocześnie stało się centrum administracyjnym wyspy jest Korčula. Najpopularniejszym miejscem w miasteczku jest domniemany dom, w którym na świat miał przyjść słynny podróżnik Marco Polo oraz poświęcone mu muzeum. Obowiązkowym punktem naszej wycieczki po mieście jest także Stare Miasto i jego wspaniałe, trzynastowieczne mury. Żeglarze z pewnością zachwycą się bardziej ustronną Vela Luką położoną w zatoce znanej z okolicznych plaż żwirowych. Wyspa Korčula to także doskonała, regionalna kuchnia, której wybornym trunkiem jest wino pochodzące z miejscowych winnic. Lokalnych dań skosztujemy w polecanych restauracjach: Konoba Belin, Radiona, czy Konoba Mate.

 

 • Vis

Miasto położone jest na wyspie o tej samej nazwie w jej północno-wschodniej części. Charakterystyczną cechą naturalnego krajobrazu Vis jest jego umiejscowienie w głębokiej i dobrze chronionej zatoce. Tak naprawdę miasto powstało z połączenia dwóch osad istniejących tu do XVI wieku.
Vis cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród żeglarzy. Będzie to także świetne miejsce dla zwiedzających. W mieście znajduje się kilka zabytkowych pozostałości po czasach starożytnych, takich jak antyczne termy i hellenistyczne cmentarzyska. Na uwagę zasługują również obiekty architektury sakralnej, czyli kościół sw. Jurija, czy świątynia sw. Marije u Podselju. Cała wyspa już od zamierzchłych czasów słynęła z wiosek rybackich i uprawy winorośli, co jest widoczne także w mieście Vis. Udany wypoczynek zapewni krótki spacer po urokliwych uliczkach malowniczej miejscowości z przystankami w tutejszych restauracjach. Miejscowe lokale mogą poszczycić się nie tylko doskonałymi daniami kuchni śródziemnomorskiej, ale także regionalnymi specjałami, takimi jak sardele z rusztu, czy višska pogace. Obowiązkowo należy także skosztować któregoś z trunków prezentowanych w bogatych kartach win. Atrakcje dla siebie odnajdą także zwolennicy aktywnego spędzania czasu. W Vis znajduje się kompleksowy obiekt sportowo-rekreacyjny. Do spacerowych oraz rowerowych wypraw zachęcają piękne, naturalne szlaki. W sezonie miasto organizuje wakacyjne imprezy i festyny, a w październiku żeglarskie regaty.

 

 • Hvar

Hvar jest największym miastem położonym w północno-zachodniej części wyspy o tej samej nazwie. Miejscowość uznawana jest za jedną z najbardziej ekskluzywnych w tym rejonie Dalmacji. O jej wyjątkowości świadczy zabytkowa, renesansowa architektura i duża ilość turystycznych atrakcji.
Hvar jest stolicą wyspy i miastem kurortowym. Znajdziemy tu dużo hoteli, barów, restauracji, sklepów z pamiątkami, rękodziełem oraz wiele innych wczasowych atrakcji i lokali, które swoją zabudową wpasowują się w architekturę Hvaru. Miejscowość posiada obszerną i pięknie zagospodarowaną starówkę z dużą ilością interesujących zabytków. Wiele z nich znajduje się przy ulokowanym w centralnym miejscu miasta placu, zwanym Trg Sv. Stjepana. Tutaj możemy odwiedzić Katedrę św. Szczepana, patrona diecezji i miasta. Obowiązkowym punktem na wycieczkowej trasie jest także Arsenał, na którego pierwszym piętrze mieści się historyczny teatr. W okalającym północną część miasta parku, na wzgórzu, znajduje się XVI-wieczna kamienna twierdza Fortica będąca idealnym punktem widokowym na miasto oraz pobliskie Wyspy Paklińskie. Mnogość zachowanych zabytków powoduje, że turyści mogą przeznaczyć wiele godzin na odwiedzanie i podziwianie historycznych pozostałości dawnego miasta. W otoczeniu Hvaru znajduje się kilka kamienistych plaż, także dla naturystów. Najlepsze z nich mieszczą się na wspomnianych wyspach zwanych inaczej Wyspami Piekielnymi. Hvar jest miejscem, które tętni życiem również w nocy. Lokalne knajpy, restauracje i kluby otwarte są do późnych godzin. Najlepszych regionalnych potraw i win skosztujemy m.in. w wykwintnej restauracji Zori, Dalmatino, czy Fig Cafe Bar.

 

 • Sveti Klement

Sveti Klemet należy do archipelagu Wysp Paklińskich. Odznacza się urozmaiconą linią brzegową z licznymi, głębokimi zatokami. Znajdują się tutaj imponujące ruiny rzymskich willi oraz XV-wieczna kaplica poświęcona św. Klemensowi, od której wzięła się nazwa wyspy. Jednym z najlepszych ośrodków turystycznych na wyspie jest Palmizana, czyli portowe miasto, które przyjezdnym kojarzy się z zapachem rozmarynu, świetną kuchnią oraz doskonałymi miejscami do nurkowania.

 

 • Brač

Brač to chorwacka wyspa na Morzu Adriatyckim znajdująca się w środkowym obszarze Dalmacji. Jest położona w bliskiej odległości od stałego lądu, od którego oddziela ją cieśnina. Wyspa wyróżnia się stosunkowo górzystym charakterem. Jej najwyższy szczyt to Vidova Gora osiągająca 778 m n.p.m.
Wyspa Brač zawdzięcza swoją popularność wyjątkowym warunkom przyrodniczym i krajobrazowym. Piękna linia brzegowa z krystalicznym Morzem Adriatyckim i najlepszymi plażami, takimi jak Zlatni Rat, przyciąga turystów spragnionych wypoczynku. Podróż w głąb wyspy zapewni równie świetne wrażenia, ponieważ tutaj przeważa krajobraz górski. Warto więc wspiąć się na Vidovą Gorę, zwiedzić jedną z jaskiń, czy udać się w stronę miasteczka Milna, aby móc podziwiać typowo śródziemnomorską architekturę lub uczestniczyć w jednej z licznie organizowanych tu imprez. Największa miejscowość wyspy to Supetar, w której czeka nas mnóstwo okazji do zwiedzania, takich jak kościół św. Nikoli z mauzoleum oraz pozostałości rzymskiej willi, a także kościół Marijina Navjeśtenja z XVIII. Do wypoczynku zachęcają okoliczne plaże, których warunki naturalne idealnie sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi. Świetnym miejscem na żeglarski przystanek będzie słynąca ze tradycji kamieniarskich Pučišća, którą warto potraktować jako bazę wypadową do okolicznych miejscowości, atrakcji i tras spacerowych. Najbardziej znanym miejscem na wyspie, które jest nawet jej reprezentatywnym symbolem jest plaża Zlatni rat. Jej nietypowy kształt oraz doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i cieszenia się relaksującym wypoczynkiem zostały docenione przez wielu turystów na całym świecie.

 

 • Biokovo

Biokovo to chorwacki masyw górski znajdujący się w środkowej części wybrzeża dalmatyńskiego. Jest to największy i najwyższy masyw Dalmacji. Najwyższym szczytem jest Góra Świętego Jerzego, czyli Sveti Jure wznosząca się na wysokości 1762 m n.p.m. Biokovo przyciąga turystów oraz amatorów górskich wędrówek ze względu na dobrze utrzymane, oznakowane oraz stosunkowo łatwe i bezpieczne szlaki. Jednym z największych atutów tego miejsca są jego wspaniałe warunki krajobrazowe oraz doskonałe punkty widokowe. Po drodze na szczyt można napotkać kilka schronisk, w których w razie konieczności istnieje możliwość odpoczynku i zebrania sił na dalszą wyprawę.

Bavaria 50 Cruiser: Wild Angel (rocznik 2015)

Parametry
 • Długość: 49.18ft / 15m
 • Szerokość: 49.18ft / 15m
 • Wodnica: 49.18ft / 15m
 • Ożaglownie: 116.6m2
 • Wyporność: 12.6 tony
 • Balast: 4.58 tony
 • Silnik: Volvo Penta
 • Produkcja od: 2005
 • Produkcja do: -
 • Projektant: Farr Yacht Design
 • Producent: Bavaria Yachts (GER)
sails24h_yacht1.jpg
sails24h_yacht2.jpg
sails24h_yacht3.jpg
sails24h_yacht4.jpg
sails24h_yacht5.jpg
sails24h_yacht6.jpg
sails24h_yacht7.jpg
sails24h_yacht8.jpg
sails24h_yacht9.jpg
sails24h_yacht10.jpg
sails24h_yacht1.jpg
sails24h_yacht2.jpg
sails24h_yacht3.jpg
sails24h_yacht4.jpg
sails24h_yacht5.jpg
sails24h_yacht6.jpg
sails24h_yacht7.jpg
sails24h_yacht8.jpg
sails24h_yacht9.jpg
sails24h_yacht10.jpg
Opis

Świetna, sprawdzona jednostka. Bardzo udany model stoczni Bavaria.
Jacht bardzo wygodny, dobrze rozplanowany, odpowiednio ożaglowany. Prowadzi się równie dobrze na żaglach jak i na silniku.  Manewry portowe nie sprawiają najmniejszych problemów.
Oznakowanie „Cruiser” podkreśla oceaniczny charakter jachtu dodając mu dzielności i umiejętności radzenia sobie nawet przy dużej fali i silnym wietrze.
Bavaria 50 Cruiser oferuje 5 kabin i 3 łazienki z prysznicami.
Trzy kabiny z podwójnymi kojami i dwie kabiny z kojami półkowymi.Przy kabinach rufowych znajują się dwie toalety.
Dziobowa część mieszkalna rozdzielona korytarzem posiada jedną, wspólną toaletę. Toalety wyposażone są w pojemne szafki , lustra i goracą wodę
Kambuz jachtu Bavaria 50 Cruiser wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i zamrażalnik, a liczne szafki z szufladami mieszczą  pełne wyposażenie kuchni. Podwójny zlewozmywak z wyjmowaną słuchawką baterii pozwala na szybkie posprzątanie po posiłku.
Przestronna mesa jachtu Bavaria 50 Cruiser z odbiornikiem TV z DVD oraz radioodtwarzaczem CD,MP3 zapewnia załodze komfortowy wypoczynek, a zainstalowane ogrzewanie uniezależnia wyprawę od kaprysów pogody.
Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i radio VHF, navtexa laptopa i ploter z AIS.
Wygodny i przyjazny pokład wyposażony w dwa koła sterowe i pełną nawigację z elektroniczną zachęca do żeglugi, a platforma kąpielowa zachęca do korzystania z kąpieli.

Udogodnienia jachtu:

Rolowany fok/ grot
Ster strumieniowy dziobowy
Kotwica + Winda kotwiczna elektryczna
Kotwica dodatkowa
Pompa zęzowa elektryczna
Ponton/silnik
Radio VHF przenośne
Panele słoneczne
Reflektor radarowy
Zestaw narzędzi
Wędki
Szperacz
Dodatkowe oświetlenia mesy i kokpitu
I inne…

 

Wyposażenie kokpitu:

Autopilot
Kompasy
Log
Wskaźnik prędkości i kierunku wiatru
Echosonda
GPS
Ploter map dotykowy 7″
Gniazda 12V
Bimini
Szprycbuda
Teak w kokpicie
Materace do kokpitu
Trap
Głośniki w kokpicie
Drabinka kąpielowa
Prysznic na zewnątrz
Stół w kokpicie
Flagsztog

 

Wyposażenie wewnątrz:

TV/DVD 24
Filmy DVD 350szt(orginalne)
Muzyka MP3(ok.1000h)
Gniazda 12V/usb
Gniazda 220V
Gorąca woda
Inwerter 220V/1,5/KW
Powerbanki
Komplet naczyń/12os.
Kompas ręczny
Kuchenka gazowa
Lodówka
Zmrażarka
Gorąca woda
Barometr
Zegar
Lornetki
Ładowarka akumulatora
Radio/CD/MP3
Głośniki
Mapy nawigacyjne/locje( duży wybór)
Biblioteka żeglarska(bogato wyposażona)
Ebook
Ogrzewanie webasto
Ploter map/ais (w montażu)
Radiostacja VHF/GPS
Laptop 12”+CPN
Tablet 7” +CPN
Internet ,Wi-Fi

 

Bezpieczeństwo:

Telefon satelitarny
Epirb
Tratwa ratunkowa
Pneumatyczne kamizelki ratunkowe
Koło ratunkowe z pławą
Podkowa ratunkowa z pławą
Rzutka
Szelki bezpieczeństwa
Pochodnie sygnalizacyjne
Rakiety
Trójkąt,kula
Dryfkotwy
Apteczka plus wszyskie podstawowe leki(dodatkowo Adrenalina i Nitroglicecyna)
Stabilizatory(stopa,kokano kręgosłup,bark,łokieć, dłoń).

Sails 24h to rodzinna firma organizująca rejsy turystyczne, posiadająca wieloletnie doświadczenie. Swoją przygodę rozpoczynali pływając na Mazurach a obecnie głównie w Chorwacji. Pan Albert Zalewski – jachtowy sternik morski i motorowodny, swoją przygodę z żeglarstwem rozpoczynał w wieku 12 lat w klubie żeglarskim LOK w Radomiu. Podczas rejsów towarzyszy mu małżonka – Małgorzata, skipper Federacji Szkół Żeglarskich ISSA.
Jacht którym pływamy – Bavaria 50 Cruiser Wild Angel – to świetna sprawdzona jednostka. Jest w pełni ubezpieczony i posiada wszelkie przeglądy.
Po zakończonym rejsie istnieje możliwość uzyskania opinni, która stanowi niezbędną dokumentację stażu na morzu.

Co zabrać?

Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Dobrym pomysłem jest spakowanie sztormiaka, a przede wszystkim T-shirty, bawełniane koszulki lub z materiałów oddychających, bieliznę, pidżamę lub polar na noc, żeglarskie rękawiczki. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich. Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty na komfortowym w pełni wyposażonym oraz bezpiecznym jachcie. Zaopatrujemy się na miejscu. Przygotowujemy także posiłki na pokładzie. Najczęściej wyżywienie zapewniamy sobie w miejscowych restauracjach z lokalną kuchnią.

Koszty

Składamy się do kasy jachtowej po ok. 150-200 euro od osoby za tydzień przy pełnym obłożeniu jachtu, z której środki przeznaczamy na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo. Skipper jest zwolniony z wpłat do składki burtowej. Ręczniki i sprzątanie końcowe to koszt 25 euro od osoby, a opłata klimatyczna wynosi 1,1 euro za dzień od osoby dorosłej. Koszty są wliczone w cenę rejsu.

Zasady panujące na rejsie

Nasza wyprawa żeglarska ma charakter wypoczynkowy, co oznacza, że skupiamy się na rekreacyjnej, spokojnej żegludze i korzystaniu z uroku portowych miasteczek, wysp i malowniczych krain chorwackiej Dalmacji. Trasę wyprawy ustalamy wspólnie z załogą przed rozpoczęciem rejsu. Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego. Kierujemy naszą ofertę także do rodzin z dziećmi. Podczas naszej morskiej eskapady umożliwiamy zdobywanie żeglarskiego doświadczenia , a po zakończonym rejsie umożliwiamy uzyskanie opinii, która stanowi niezbędną dokumentację stażu na morzu.

Cena zawiera:
 • Pobyt i zakwaterowanie na jachcie podczas rejsu. Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały okres rejsu.
 • Ubezpieczenia NNW i KL. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Obejmujące między innymi wydatki przeznaczone na świadczenia medyczne podczas wyjazdu turystycznego. Ubezpieczenia zapewnia organizator.
  Obszar roboczy 12 kopia
 • Pełną opiekę skippera oraz sprzątanie jachtu po rejsie. Cena zawiera obie usługi.
 • Opłaty portowe oraz inne opłaty związane z użytkowaniem jachtu. Cena zawiera wszystkie opłaty portowe. Są one pobierane ze wspólnej kasy jachtu.
 • Podatek VAT. Jest standardowo naliczany według regulacji prawnych.
 • Wyżywienie na jachcie. Wyżywienie na jachcie. Posiłki są finansowane z kasy na składkę jachtową - około 150 euro/os. Załoga stołuje się w lokalach gastronomicznych lub przygotowuje sama posiłki na jachcie.
 • Opłata klimatyczna. Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Paliwo do jachtu. Opłaty związane z zaopatrzeniem jachtu w paliwo pobierane są ze składki jachtowej.
Suma:
2514
IkonaNa rejsie może być zbierana składa burtowa. Zazwyczaj około 80-150 EUR. Sprawdź w opisie rejsu.
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Turcja - Rejs wakacyjny 7 dni
Fethiye - Marmaris - Fethiye
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
2095 zł

od b/d zł

 • 29/06 - 06/07/19
  8/8
  2619 złod2095
 • 06/07 - 13/07/19
  8/8
  2619 złod2095
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Lefkada - Zakynthos - Lefkada
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1990 zł

od b/d zł

 • 21/09 - 28/09/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 28/09 - 05/10/19
  8/8
  2488 złod1990
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Zadar - Rab - Zadar
Jacht: Dufour 45
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1745 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2994 złod2395
 • 22/06 - 29/06/19
  7/7
  2869 złod2295
 • 11/05 - 18/05/19
  7/7
  2181 złod1745
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Zadar - Split
Jacht: Cyclades 43.4
 / 
Rocznik: 2008
osoba już od
1695 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 03/08 - 10/08/19
  8/8
  2400 złod1920
 • 24/08 - 31/08/19
  8/8
  2263 złod1810
 • 14/09 - 21/09/19
  8/8
  2119 złod1695
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Vodice - Wodospady Krka -...
Jacht: Premium
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1390 zł

od b/d zł

 • 03/08 - 10/08/19
  7/7
  3063 złod2450
 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 17/08 - 24/08/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 29/06 - 06/07/19
  7/7
  2688 złod2150
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac - Rijeka - Pirovac
Jacht: Bavaria 49
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1250 zł

od b/d zł

 • 15/06 - 22/06/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 31/08 - 07/09/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 18/05 - 25/05/19
  10/10
  1563 złod1250
 • 01/06 - 08/06/19
  10/10
  1563 złod1250

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
240Ofert rejsów
32 981Mil morskich w ofercie
18 509Połączeń lotniczych
435Atrakcji turystycznych
1 757Wolnych koi