Chorwacja - Rejs wakacyjny

Trasa:
Split
Ikona
Skradin
Ikona
Zadar
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Średnia ocena:Znakomita 4,9
Ikona

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo...

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015

Jest mi bardzo miło że zostałem poproszony o opinię po rejsie w Grecji. Zacznę od kapitana Wiktor Kostrzewa moim skromnym zdaniem jest to osoba na odpowiednim miejscu, same plusy i zabrakło by mi słów...

Robert Rybak
Data dodania: 10/13/2017

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi...

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016

Jacht zadbany, przepływy przemyślane i bezpieczne, stały, dobry kontakt przed rejsem. Widoczne zaangażowanie w tworzenie doskonałych warunków spędzania wakacji sprzyja atmosferze wspólnoty i zachęca do...

Agnieszka D.
Data dodania: 07/11/2016

Organizacja bardzo dobra. W zaistnialej sytuacji kryzysowej, postawa firmy wzorowa. Skipper Wojtek zawsze uśmiechnięty poprowadzil super rejs po Chorwacji. Dziękujemy⛵

Ewa S.
Data dodania: 10/10/2016

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo...

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Super organizacja rejsu. Świetny skipper. I przesympatyczni właściciele, których miałam okazję poznać :)

Magdalena S.
Data dodania: 10/20/2015

Super rejs, wspaniałe wspomnienia.Polecam

Ela G.
Data dodania: 02/22/2017
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Skiper polskojęzyczny
Ikona
Kompleksowa oferta
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Kurs na północ – One Way


Ważne: Kapitan nazywany skipperem 😉 oraz nocleg na jachcie są w cenie każdego rejsu.

Jeżeli marzymy o wyjątkowym czasie spędzonym podczas wakacji, niezapomnianej wyprawie i czymś więcej niż zwykłej turystyce, to powinien nas zainteresować rejs po Chorwacji. Przez kilka dni żeglujemy po jednym z najlepszych akwenów świata – Morzu Adriatyckim i cumujemy w najpiękniejszych miejscach chorwackiej Dalmacji.

Tego typu żeglarska wyprawa jest czymś więcej, niż tylko wypoczynkiem. Podczas rejsu mamy zakwaterowanie na jachcie, jesteśmy członkami prawdziwej załogi, zdobywamy żeglarskie szlify i spędzamy świetnie czas na pokładzie. Podziwiamy Chorwację od najpiękniejszej strony, zachwycamy się kolorem i przejrzystością Adriatyku, zażywamy błogiej kąpieli, cumujemy w urokliwych zatokach i zwiedzamy zabytkowe starówki pięknych, chorwackich miast.

Kapitanem naszego rejsu jest doświadczony skiper doskonale znający akwen i odwiedzane miejsca. Skiper jest naszym przewodnikiem, który z chęcią podzieli się ze swoją załogą obszerną wiedzą, nie tylko książkową.

Rejs po Chorwacji będzie przebiegać w komfortowych warunkach. Oznacza to, że członkowie załogi mają zakwaterowanie w dwuosobowych kajutach, do dyspozycji mają również łazienki z prysznicami, obszerną messę z kuchnią, a także dostęp do internetu.

Żeglarska eskapada po Chorwacji zapewni mnóstwo atrakcji załodze, ale też pozwoli im zdobyć żeglarskie doświadczenie. Po każdym rejsie załoganci otrzymują opinię z rejsu i wyciąg z dziennika jachtowego.

Istotną częścią naszej wyprawy jest kuchnia. Oprócz wizyt w lokalnych restauracjach będziemy przygotowywać posiłki samodzielnie bazując tylko na produktach pochodzących od miejscowych dostawców. Nasz skiper doskonale wie, gdzie znajdziemy najlepszych rybaków i stoiska z regionalną żywnością. Jeżeli chcemy poznać Chorwację w pełni, obowiązkowo musimy skosztować jej doskonałej kuchni.

Chorwacki rejs przebiega według określonego planu. Rozpoczynamy żeglugę w prawdziwej wizytówce Chorwacji – pięknym Splicie. Pierwszy przystanek na trasie to Solta, gdzie atrakcje odnajdą dla siebie miłośnicy sportów wodnych, nurkowania, wypoczynku i podziwiania naturalnego piękna. Kierujemy się w stronę Skradinu, czyli malowniczego miasteczka w pobliżu Parku Narodowego Krka. Spragnieni długiego i relaksującego wypoczynku w malowniczych zatokach zachwycą się kolejnym punktem wyprawy – wyspą Żut słynącą z urozmaiconej linii brzegowej. Dalej czekają na nas Kornaty, idealne do podziwiania podczas żeglugi. Na wyspie Iż zetkniemy się z piękną tradycją i interesującą kulturą regionu. Nasz rejs kończy się Zadarze, w którym powinniśmy poświęcić dużo czasu na zwiedzanie i podziwianie wyjątkowej architektury.

Rejs po Chorwacji to fascynująca i niezapominania przygoda, która zapewni doskonały wypoczynek i relaksujące doznania, ale też pozwoli przeżyć świetne chwile na pokładzie, w gronie zgranej załogi i w otoczeniu urokliwej i fascynującej Chorwacji.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Program
Jacht
Organizator
Opis szczegółów rejsu

Split

 • Split to drugie największe miasto Chorwacji. Miejscowość położona jest na wschodnim brzegu Morza Adriatyckiego, a jej przestrzeń skoncentrowana jest wokół wspaniałego rzymskiego pałacu cesarza Dioklecjana przebudowanego na katedrę. Jest to także jedno z najstarszych miejsc w okolicy. W 1979 roku Split znalazł się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto stanowi bowiem jedno z centrum kultury chorwackiej. Literacka tradycja Splitu sięga czasów średniowiecza. Architektura miasta to typowo śródziemnomorska zabudowa i zastosowanie czerwonej dachówki. Łączy się tu z powodzeniem nowoczesność, z tradycją. W Splicie znajdują się wspaniale zachowane obiekty zabytkowe.

Šolta

 • Wyspa Šolta jest idealnym miejscem dla osób poszukujących zróżnicowanego wypoczynku i krajobrazu. Znajdziemy tu piękne plaże, długie zatoki, krystaliczne morze, gaje oliwne i winnice, które będą świetną atrakcją podczas spacerów i wędrówek po wyspie. Panują tu również doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, łowienia ryb i nurkowania. Kształt przyrodniczy wyspy i jego naturalne krajobrazy to jednak nie wszystko. Znajduje się tutaj kilka interesujących ośrodków miejskich, takich jak znany turystom Nečujam, Stomorska, czy Maslinica. Nečujam to szczególnie ważne miejsce dla Polaków, to tutaj m.in. spędzał wakacje Krzysztof Kamil Baczyński.

Skradin

 • Skradin to malownicze miasto położone nad rzeką Krka w żupanii szybenicko-knińskiej. Miejscowość jest usytuowana w bardzo atrakcyjnej okolicy pobliskiego Parku Narodowego i czystych wód zdatnych do kąpieli. Jest to to jedno z najstarszych miast chorwackich. Swój urok portowe miasteczko zawdzięcza bliskości Parku Narodowego Krka, który stanowi jego największą atrakcję. W nim znajdziemy najbardziej znany wodospad Skradinki Buk, nazwany tak na cześć miasta, który oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, jest miejscem kąpieliskowym. Na terenie parku znajduje się także wyspa Visovac , na której wznosi się klasztor Franciszkanów. Miasteczko Skradin jest cichym i spokojnym miejscem, w którym można odwiedzić cerkiew świętego Spyridona, kościół Matki Bożej z XVIII wieku czy zwyczajnie wybrać się na spacer po miasteczku, podziwiać jego architekturę i malowniczość tym bardziej, że znajduje się tu zbudowane z kamienia stare miasto.

Žut

 • Niewielka chorwacka wyspa należąca do archipelagu Kornaty jest jedną z najbardziej interesujących atrakcji na Adriatyku. Žut nie jest wyspą stałe zamieszkałą, co oznacza, że mieszkańcy pojawiają się tutaj okresowo w celach rolniczych i hodowlanych. Miejsce to odznacza się wyjątkowymi warunkami naturalnymi. Urozmaicona linia brzegowa zapewni każdemu odwiedzającemu świetne widoki i idealny wypoczynek. Na wyspie znajdują się domki, w których można skorzystać ze specyficznej formy turystyki – robinsonady.

Kornaty

 • Park Narodowy Kornati tworzy południowa część archipelagu wysp Kornati. Objęcie grupy wysp ochroną miało na celu zabezpieczenie tamtejszego środowiska wodnego i zapobiegnięcie jego zabudowywaniu. Dzięki temu rejs po terenie Parku Narodowego jest szansą na obcowanie z naturalną przyrodą i niemal nienaruszonym pięknym krajobrazem chorwackiego archipelagu. Nazwa tego miejsca pochodzi od największej znajdującej się tam wyspy – Kornat. Cały archipelag obejmuje ok. 140 wysp z czego większość przypada na teren Parku Narodowego. Wyspy są tutaj przeważnie skaliste, niewielkie i najczęściej bezludne. Okresowo pojawiają się osoby zajmujące się małą uprawą oliwek, winorośli i fig oraz strażnicy parku.

Sali

 • Sali to miasto będące centrum administracyjnym wyspy Dugi Otok. Znajduje się na jego północno-wschodnim wybrzeżu. Istnieje tu silny ośrodek turystyki żeglarskiej oraz portowej. W miasteczku funkcjonują punkty medyczne, poczta oraz obiekty usług cumowniczych. Miejscowość ma 1000-letnią tradycję rybacką, co znalazło swoje potwierdzenie w dokumentach zachowanych z X wieku. W okolicy znajdują się gaje oliwne pamiętające czasy starożytności. Dziedzictwo kulturowe miasta stanowią obiekty sakralne, takie jak kościół parafialny Wniebowzięcia NMP z XVII wieku, kościół św. Rocha oraz kościół św. Mikołaja. Sali będzie świetną bazą wypadową do najbardziej znanych w tym rejonie miejsc turystycznych, m.in. rezerwatu Telascica i Parku Narodowego Kornati.

 • Wyspa zadarskiego archipelagu wyróżnia się pięknymi warunkami krajobrazowymi, ale także interesującą kulturą. Miejsce to jest znane z wyrobu tradycyjnego garncarstwa, którego wystawę można podziwiać w miejscowym, odrestaurowanym kościele św. Piotra i Pawła z XIV wieku. Warto udać się na najwyższe wzniesienie Korišnjaka, które stanowi doskonały punkt widokowy. Uwagę zwiedzających powinny także przyciągnąć organizowane tu tradycyjne festyny, ścieżki rowerowe i niedaleka wysepka Rutnjak, idealna do wypoczynku.

Zadar

 • Zadar to jedno z najbardziej znanych, turystycznych miast Chorwacji. Jest położony bezpośrednio nad wybrzeżem, dzięki czemu ze słynnej promenady rozpościera się zniewalający widok na pobliskie wyspy i Morze Adriatyckie. Najbardziej charakterystyczną częścią miasta jest Kalerga, czyli główna ulica z restauracjami, zabytkowymi obiektami i architektonicznymi perełkami. Zadar słynie również z festynu „Noc Pełni Księżyca”, podczas którego całe miasto wypełnia się zabawą, tańcami, muzyką i turystami.

Dufour 45: S/Y Pasja

Parametry
 • Długość: 45.76ft / 13.9m
 • Szerokość: 14.1ft / 4.3m
 • Wodnica: 39.89ft / 12.2m
 • Ożaglownie: 113.1m2
 • Wyporność: 10.87 tony
 • Balast: 3.33 tony
 • Silnik: Volvo
 • Produkcja od: 2008
 • Produkcja do: -
 • Projektant: Umberto Felci & Patrick Ros?o
 • Producent: Dufour Yachts (FRA)
dufour-45-classic-pasja-pod-zaglami.jpg
dufour-45-classic-pasja-rufa-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-rufa-widok-z-gory-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-salon-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-sylwetka.jpg
rejsy-chorwacja-dufour-45-genaker-1030x684.jpg
zaloga-na-dufour-45-pasja.jpg
dufour-45-classic-pasja-grill-jachtowy-684x1030.jpg
dufour-45-classic-pasja-kabina-dziobowa-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-nawigacyjna-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-pod-zaglami.jpg
dufour-45-classic-pasja-rufa-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-rufa-widok-z-gory-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-salon-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-sylwetka.jpg
rejsy-chorwacja-dufour-45-genaker-1030x684.jpg
zaloga-na-dufour-45-pasja.jpg
dufour-45-classic-pasja-grill-jachtowy-684x1030.jpg
dufour-45-classic-pasja-kabina-dziobowa-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-nawigacyjna-1030x684.jpg
Opis

Solidnie skonstruowany i pięknie wykończony mahoniowym drewnem jacht, znanego na całym świecie francuskiego producenta – stoczni Dufour Yachts. Zaprojektowany przez studio J&J Design z myślą o żeglowaniu po wodach ciepłych mórz całego świata. Dufour 45 s/y Pasja to szybkość, niezawodność, przestronność wnętrza, znakomita dzielność morska. W połączeniu z bogatym wyposażeniem Pasja gwarantuje wspaniałe przeżycia podczas żeglugi.

Marzec 2006 to początki firmy Yachting Morski, stworzonej na bazie wiedzy i żeglarskiej pasji Pawła Szymańskiego. Nasze pierwsze rejsy w Chorwacji organizowaliśmy na Euforiji – wygodnym morskim jachcie z zacięciem regatowym. Od samego początku stawialiśmy na wysoką jakość rejsów, komfort przebywania na jachcie i wyśmienitą atmosferę. Żeglowanie na Euforiji to czas nauki, odkrywania Chorwacji, jej kultury i obyczajów, poznawania ludzi, dzięki którym mamy możliwość rozwijania się. Naszą misją jest propagowanie turystyki aktywnej na pokładzie jachtu wraz z możliwością doskonalenia umiejętności żeglarskich. Z nami poczujesz różnicę!
Od 2009 roku przenieśliśmy Yachting Morski w inny wymiar. Do naszej floty dołączył komfortowy, idealnie piękny, nowoczesny Dufour 45. Pasja jest szybka, dzielna, ma klasyczną linię jachtu, fantastycznie prezentuje się na morzu i oferuje mnóstwo pozytywnych wrażeń z żeglowania. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz wypracowanym przez nas we wcześniejszych latach wysokim standardom, rejsy w Chorwacji na Pasji są kwintesencją „romantycznej rekreacji” i czymś więcej niż tylko rejsem morskim po ciepłych wodach. Są także świetną okazją do uczenia się i zgłębiania tajników żeglarstwa.

Co zabrać?
Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Dobrym pomysłem jest spakowanie sztormiaka Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Zakwaterowanie i wyżywienie
Zależy nam na tym, żeby na Pasji, każdy czuł się wyjątkowo, komfortowo i dobrze wypoczywał. Maksymalna liczba osób, które okrętujemy na jachcie, w czterech kabinach, to 7 + kapitan. Dzięki temu, każdy ma własną koję w kajucie i swoją prywatną przestrzeń. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje ona wolna przez cały czas trwania rejsu, jako pomieszczenie wspólne załogi. Takie zagospodarowanie przestrzeni jachtowej gwarantuje wygodę dla wszystkich uczestników, zarówno przy wspólnych posiłkach w mesie, jak i podczas przebywania w kokpicie jachtu.
Przykładamy dużą wagę do jakości wyżywienia na pokładzie Pasji, gdyż uważamy, że dobre jedzenie to jeden z najważniejszych elementów udanego rejsu morskiego i dobrego wypoczynku. Posiłki przygotowywane są wspólnie przez załogę w wachtach, ze świeżych produktów, kupowanych na bieżąco podczas rejsu. Zakupy robimy w sklepach, na targach rybnych i warzywno-owocowych, a także korzystamy ze sprawdzonych źródeł – znajomych lokalnych rybaków, którzy zaopatrują nas w kalmary, ośmiornice, ryby i inne owoce morza. Na Pasji masz okazję poznać smak adriatyckiego kalmara przyrządzanego na różne sposoby przez naszego kapitana, a także wziąć udział w klimatycznej kolacji rybnej serwowanej prosto z grilla, podczas postoju jachtu, w jednej z urokliwych zatok. Dominuje lekka kuchnia śródziemnomorska, oparta na rybach, owocach morza, wyśmienitych serach kozich, owczych i chorwackiej oliwie z oliwek. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu i języka chorwackiego, wiemy także, gdzie na trasie rejsu, zjeść wyśmienite posiłki w lokalnych konobach, w przystępnych cenach.
Składka na wyżywienie przygotowywane na jachcie wynosi 50 Euro od osoby. Pieniądze te wystarczają na swobodne kształtowanie menu. Kapitan jest zwolniony z wpłat do kasy jachtowej. W lokalnych restauracjach każdy płaci za siebie, a kolacja dla kapitana jest opłacana ze wspólnej kasy.

Koszty
Według zasady kasy jachtowej składamy się na wyżywienie – 50 euro na tydzień. Wpłacamy również zwrotną kaucję w wysokości 50 euro i opłatę klimatyczną – 10 euro od osoby.

Zasady panujące na rejsie
Rejs żeglarski po Chorwacji różni się od mniejszych wypraw np. po Mazurach. Należy przygotować się na pokonywanie dużych odległości i zmienność pogody. Rejs rozpoczyna się w Zadarze lub Splicie. Kapitanem rejsu jest skiper. Załoga wykonuje podstawowe prace pokładowe i pełni wachty. Skiper nie wpłaca nic do kasy jachtowej i na czas rejsu jest na utrzymaniu załogi.

Cena zawiera:
 • Pobyt i zakwaterowanie na jachcie podczas rejsu. Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały okres rejsu.
 • Ubezpieczenia NNW i KL. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Obejmujące między innymi wydatki przeznaczone na świadczenia medyczne podczas wyjazdu turystycznego. Ubezpieczenia zapewnia organizator.
  Obszar roboczy 12 kopia
 • Pełną opiekę skippera oraz sprzątanie jachtu po rejsie. Cena zawiera obie usługi.
 • Opłaty portowe oraz inne opłaty związane z użytkowaniem jachtu. Cena zawiera wszystkie opłaty portowe. Są one pobierane ze wspólnej kasy jachtu.
 • Podatek VAT. Jest standardowo naliczany według regulacji prawnych.
 • Wyżywienie na jachcie. Wyżywienie na jachcie. Posiłki są finansowane z kasy na składkę jachtową - około 150 euro/os. Załoga stołuje się w lokalach gastronomicznych lub przygotowuje sama posiłki na jachcie.
 • Opłata klimatyczna. Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Paliwo do jachtu. Opłaty związane z zaopatrzeniem jachtu w paliwo pobierane są ze składki jachtowej.
Suma:
2045
IkonaSkładka burtowa około 550 zł
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Move it!
Ateny - Hydra - Milos - Folegandros...
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Bavaria 46 Crui...
osoba już od
2450 zł

od b/d zł

 • 25/08 - 05/09/19
  7/7
  3063 złod2450
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Move it!
Split - Brač - Hvar - Korčula - Vis...
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Premium
osoba już od
1950 zł

od b/d zł

 • 09/09 - 16/09/19
  7/7
  2438 złod1950
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Yachting Morski
Zadar - Rab - Zadar
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Dufour 45
osoba już od
1745 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2994 złod2395
 • 22/06 - 29/06/19
  7/7
  2869 złod2295
 • 11/05 - 18/05/19
  7/7
  2181 złod1745
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Nowość
Globtourist
Split - Dubrownik - Split
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Cyclades 43.4
osoba już od
1710 zł

od b/d zł

 • 20/07 - 27/07/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 27/07 - 03/08/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 06/07 - 13/07/19
  8/8
  2400 złod1920
 • 10/08 - 17/08/19
  8/8
  2400 złod1920
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Move it!
Biograd - Pag - Rab - Silba - Veli...
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Premium
osoba już od
1680 zł

od b/d zł

 • 27/07 - 03/08/19
  7/7
  3063 złod2450
 • 06/07 - 13/07/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 24/08 - 31/08/19
  7/7
  2688 złod2150
 • 21/09 - 28/09/19
  7/7
  2100 złod1680
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Bosfor Rejsy Sp. z o.o.
Pirovac - Rijeka - Pirovac
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Bavaria 49
osoba już od
1250 zł

od b/d zł

 • 15/06 - 22/06/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 31/08 - 07/09/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 18/05 - 25/05/19
  10/10
  1563 złod1250
 • 01/06 - 08/06/19
  10/10
  1563 złod1250

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
168Ofert rejsów
23 087Mil morskich w ofercie
12 956Połączeń lotniczych
405Atrakcji turystycznych
1 230Wolnych koi