Rejsomat żeglarskie zdjęcie: tło

Niech ogarnie Cię fala radości w Chorwacji

Ponad 1200 chorwackich wysp i wysepek czeka na Twoje odkrycie! Zobacz wszystkie atrakcje Chorwacji

Opinie klientów o rejsach

Super organizacja rejsu. Świetny skipper. I przesympatyczni właściciele, których miałam okazję poznać :)

Magdalena S.
Data dodania: 10/20/2015

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo komfortowy, nie było żadnych problemów. Program rejsu został zrealizowany i dostosowany z ponad przeciętnym zaangażowaniem zarówno co do oczekiwań załogantów, jak i warunków pogodowych. Trudno sobie wyobrazić większą liczbę atrakcji do zobaczenia w tak krótkim czasie. Jest to wyłączną zasługą skippera, który wykazał się szczególną dbałością o bezpieczeństwo, nie pomijając przy tym kwestii dobrej zabawy i zapewnienia atrakcyjnego spędzenia czasu. Opieka i podejście ze strony skippera pozostają na najwyższym poziomie. Na szczególne podkreślenie zasługują jego kompetencje, doświadczenie i znajomość akwenu, jak również życzliwość i otwartość na pomysły załogi. Podsumowując, nie mamy żadnych zastrzeżeń odnośnie rejsu i z przyjemnością rozważymy Państwa ofertę w przyszłości. Bardzo dziękujemy! :)

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016

Rejsy Turcja

Amatorzy żeglarskich rejsów z pewnością docenią słynną riwierę turecką. To tutaj skupiają się niemal wszystkie najbardziej znane miasta kurortowe w Turcji. Miejsce to wyróżnia się także wyjątkowym, malowniczym krajobrazem. Najbardziej dominującym elementem tutejszej panoramy są wysokie góry Taurus, które doskonale kontrastują z urokliwymi zatokami, żwirowymi i piaskowo-żwirowymi plażami oraz turkusowym morzem. A jeżeli już mowa o plażach, w Turcji znajdują się jedne z najlepszych na świecie. Jest ich całe mnóstwo i trudno byłoby wymienić wszystkie. Są zróżnicowane o lepszej i gorszej infrastrukturze turystycznej. Będą więc idealne zarówno do ustronnego wypoczynku, jak i takiego, podczas którego nic nam nie zabraknie, łącznie z kolorowymi drinkami w pobliskim barze. Szczególnie polecamy słynną Plażę Kleopatry w pobliżu miasta Alanya, która zapewni świetne warunki do uprawiania sportów wodnych oraz wyróżniającą się przepiękną laguną plażę Ölüdeniz.

Riwiera turecka to też oczywiście kurortowe miasta i metropolie oraz mniej popularne, za to pełne uroku, mniejsze miasteczka. Powszechnym celem tłumów turystów jest Alanya ze wspaniałymi plażami, restauracjami, barami, klubami, jaskiniami i imponującą Czerwoną Twierdzą. Jeżeli zdecydujemy się na zwiedzanie skalistych grot, polecamy m.in. Grotę Zakochanych, Grotę Panien, Jaskinię Fosforyzującą i Dalmatas.

Alanyę można z powodzeniem potraktować jako bazę wypadową. Turyści i uczestnicy naszych żeglarskich rejsów powinni odwiedzić także słynący z naturalnego bogactwa i wspaniałych kurortów Kemer, słynne stanowisko archeologiczne Side, czy urokliwą miejscowość z dala od tłumów - Olimpos.

Riwiera turecka oprócz udanego wypoczynku, relaksującej żeglugi i miejsc idealnych do zwiedzania oferuje malownicze widoki i doskonałe warunki przyrodnicze do spędzania niezapomnianych, żeglarskich przygód.

Rejs żeglarski jachtem po morzu
Travel Yachting
Marmaris - Marmaris
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Athena 38
osoba już od
3040 zł

od 1452 zł

 • 03/08 - 10/08/18
  6/8
  3800 złod3040
 • 10/08 - 17/08/18
  6/8
  3800 złod3040
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Travel Yachting
Rodos - Kas - Finike - Kemer - Anta...
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Bavaria Cruiser...
osoba już od
1839 zł

od 489 zł

 • 02/12 - 08/12/18
  5/6
  2299 złod1839
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Travel Yachting
Antalya - Alanya - Paphos - Larnaka
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Bavaria Cruiser...
osoba już od
1839 zł

od 960 zł

 • 09/12 - 15/12/18
  6/6
  2299 złod1839


Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
217Ofert rejsów
29 820Mil morskich w ofercie
16 735Połączeń lotniczych
300Atrakcji turystycznych
1 588Wolnych koi