Chorwacja - Rejs wakacyjny

Trasa:
Zadar
Ikona
Hvar
Ikona
Split
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Średnia ocena:Znakomita 4,9
Ikona

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo...

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Super organizacja rejsu. Świetny skipper. I przesympatyczni właściciele, których miałam okazję poznać :)

Magdalena S.
Data dodania: 10/20/2015

Organizacja bardzo dobra. W zaistnialej sytuacji kryzysowej, postawa firmy wzorowa. Skipper Wojtek zawsze uśmiechnięty poprowadzil super rejs po Chorwacji. Dziękujemy⛵

Ewa S.
Data dodania: 10/10/2016

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi...

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Super rejs, wspaniałe wspomnienia.Polecam

Ela G.
Data dodania: 02/22/2017

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016

Jest mi bardzo miło że zostałem poproszony o opinię po rejsie w Grecji. Zacznę od kapitana Wiktor Kostrzewa moim skromnym zdaniem jest to osoba na odpowiednim miejscu, same plusy i zabrakło by mi słów...

Robert Rybak
Data dodania: 10/13/2017

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo...

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Jacht zadbany, przepływy przemyślane i bezpieczne, stały, dobry kontakt przed rejsem. Widoczne zaangażowanie w tworzenie doskonałych warunków spędzania wakacji sprzyja atmosferze wspólnoty i zachęca do...

Agnieszka D.
Data dodania: 07/11/2016

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Skiper polskojęzyczny
Ikona
Kompleksowa oferta
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Kurs na południe – One Way


Ważne: Kapitan nazywany skipperem 😉 oraz nocleg na jachcie są w cenie każdego rejsu.

Jeżeli myślimy o niezapomnianych wakacjach i nie mamy na myśli standardowego urlopu, ani wycieczki z biurem turystycznym, to idealnym rozwiązaniem będzie rejs po chorwackiej Dalmacji. Chorwacja stała się bardzo pożądaną destynacją wakacyjną, popularną już na całym świecie.

Jedną z najlepszych metod poznania tego śródziemnomorskiego kraju jest żeglarska wyprawa. Nadmorskie państwo ma do zaoferowania wiele wodnych atrakcji i to właśnie za pośrednictwem jachtu poznamy ten egzotyczny rejon Europy najlepiej.

Rejs po Chorwacji jest idealnym sposobem na wakacyjne spędzenie czasu z kilku powodów. Nie ma nic piękniejszego i bardziej urzekającego, niż podziwianie wyjątkowych, dalmackich widoków z pokładu jachtu, najlepiej przy lampce regionalnego, chorwackiego wina. Rejs po Adriatyku to też idealny wypoczynek na wspaniałych plażach i w urokliwych zatoczkach. Podczas naszej żeglarskiej wyprawy jesteśmy codziennie w różnych miejscach, przeżywamy nowe przygody i poznajemy chorwacką kulturę w najlepszy możliwy sposób.

Nasz chorwacki rejs odbywa się na komfortowych jachcie. Mamy do dyspozycji dwuosobowe kajuty, łazienki z prysznicami i przestronną messę, a także kuchnię z wszelkim, niezbędnym wyposażeniem. Będzie to bardzo ważna część naszego jachtu, ponieważ uważamy, że Chorwację należy poznać także od jej kulinarnej strony. Nierzadko więc sami przygotowujemy posiłki i korzystamy przy tym z lokalnych produktów pochodzących od miejscowych dostawców. Nasz kapitan najlepiej wie, gdzie swoje łowy oferują najlepsi rybacy.

Kapitanem rejsu jest skiper. Nie tylko jest on odpowiedzialny za nasze bezpieczeństwo i przebieg żeglarskiej wyprawy, ale pozostaje również przewodnikiem doskonale znającym akwen, po którym żegluje. Ma ogromną wiedzę na temat odwiedzanych przez nas miejsc i z chęcią podzieli się z załogą najlepszymi ciekawostkami związanymi z kulturą i tradycją Chorwacji.

Podczas naszej wyprawy zdobędziemy pierwsze żeglarskie szlify. Każdy z uczestników rejsu będzie mógł chociaż na chwilę stać się członkiem prawdziwej załogi lub nawet stanąć za sterem jachtu. Po zakończeniu rejsu każdy z załogantów otrzyma opinię i wyciąg z dziennika jachtowego.

Jednym z najważniejszych elementów organizujących nasz rejs jest przemyślany program. Rozpoczynamy w mieście Zadar, w którym warto udać się na zwiedzanie. Pierwszym przystankiem jest miasto Sali na wyspie Dugi Otok, w którego pobliżu znajdują się stare gaje oliwne. Kolejny punkt naszej trasy to Bisevo ze słynną Błękitną Jaskinią. Następnie udajemy się do Komizy na wyspie Vis. Tam możemy oddać się sportowym atrakcjom lub udać się w stronę dużych, żwirowych plaż. Obowiązkowym miejscem podczas naszej wyprawy jest Hvar, czyli słynna Lawendowa Wyspa z mnóstwem atrakcji. Tam udajemy się do najmniejszego, urokliwego miasteczka Vrboska. Dalszy etap rejsu to wyspa Šolta będąca kwintesencją chorwackiego krajobrazu i kultury. Na koniec udajemy się do Splitu, czyli miasta z zabytkową starówką, w którym kręcono słynne sceny serialu „Gra o Tron”.

Chorwacja to idealne miejsce na pasjonującą żeglugę. Morze Adriatyckie to spokojny i piękny akwen, który zachwyci każdego, zarówno początkującego, jak i doświadczonego żeglarza. Choćby z tego względu rejs po Chorwacji będzie świetnym pomysłem na spędzenie wyjątkowych wakacji.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Program
Jacht
Organizator
Opis szczegółów rejsu

Zadar

 • Zadar to jedno z najbardziej znanych, turystycznych miast Chorwacji. Jest położony bezpośrednio nad wybrzeżem, dzięki czemu ze słynnej promenady rozpościera się zniewalający widok na pobliskie wyspy i Morze Adriatyckie. Najbardziej charakterystyczną częścią miasta jest Kalerga, czyli główna ulica z restauracjami, zabytkowymi obiektami i architektonicznymi perełkami. Zadar słynie również z festynu „Noc Pełni Księżyca”, podczas którego całe miasto wypełnia się zabawą, tańcami, muzyką i turystami.

Sali

 • Sali to miasto będące centrum administracyjnym wyspy Dugi Otok. Znajduje się na jego północno-wschodnim wybrzeżu. Istnieje tu silny ośrodek turystyki żeglarskiej oraz portowej. W miasteczku funkcjonują punkty medyczne, poczta oraz obiekty usług cumowniczych. Miejscowość ma 1000-letnią tradycję rybacką, co znalazło swoje potwierdzenie w dokumentach zachowanych z X wieku. W okolicy znajdują się gaje oliwne pamiętające czasy starożytności. Dziedzictwo kulturowe miasta stanowią obiekty sakralne, takie jak kościół parafialny Wniebowzięcia NMP z XVII wieku, kościół św. Rocha oraz kościół św. Mikołaja. Sali będzie świetną bazą wypadową do najbardziej znanych w tym rejonie miejsc turystycznych, m.in. rezerwatu Telascica i Parku Narodowego Kornati.

Bisevo

 • Bisevo to niewielka wyspa położona w niedalekiej odległości od wyspy Vis. Bisevo odznacza się specyficzną linią brzegową, którą w dużej częściej tworzą skały i efektowne klify. Spragnieni wypoczynku odnajdą idealne miejsce do plażowania w Porat i Salbunora, które stanowią tu najpopularniejsze kąpieliska. Największą atrakcją wyspy jest Błękitna Grota, czyli jaskinia, w której w wyniku specyficznie wpadającego światła słonecznego dochodzi do zachwycających efektów świetlnych, które obowiązkowo trzeba zobaczyć na własne oczy.

Komiža

 • Komiža na wyspie Vis to niewielka wioska rybacka. Znajduje się na zachodnim wybrzeżu w dolnej części wzgórza Hum. Gospodarka tego obszaru opiera się na rolnictwie, produkcji wina, rybołówstwie, żegludze morskiej i ostatnio coraz bujniej rozwijającej się turystyce. Miejscowość znajduje się w głębokiej zatoce, której wschodnie wybrzeże obfituje w duże żwirowe plaże. Komiža stała się bardzo atrakcyjną destynacją turystyczną, dzięki dobremu położeniu i szeregu oferowanych atrakcji, takich jak klasztory, twierdze i inne obiekty kulturalne i historyczne. W mieście można uprawiać piłkę nożną, koszykówkę, piłkę ręczną oraz bocca. W sezonie letnim popularne są tu sporty wodne i nurkowanie. Miejscowość najbardziej słynie jednak z win i rybołówstwa.

Hvar

 • Hvar jest największym miastem położonym w północno-zachodniej części wyspy o tej samej nazwie. Miejscowość uznawana jest za jedną z najbardziej ekskluzywnych w tym rejonie Dalmacji. O jej wyjątkowości świadczy zabytkowa, renesansowa architektura i duża ilość turystycznych atrakcji.Hvar jest stolicą wyspy i miastem kurortowym. Znajdziemy tu dużo hoteli, barów, restauracji, sklepów z pamiątkami, rękodziełem oraz wiele innych wczasowych atrakcji i lokali, które swoją zabudową wpasowują się w architekturę Hvaru. Miejscowość posiada obszerną i pięknie zagospodarowaną starówkę z dużą ilością interesujących zabytków. Wiele z nich znajduje się przy ulokowanym w centralnym miejscu miasta placu, zwanym Trg Sv. Stjepana.

Vrboska

 • Vrboska to najmniejsza miejscowość na wyspie Hvar. Jest to miejsce szczególnie popularne wśród turystów i żeglarzy ze względu na unikalną architekturę, kulturę i warunki przyrodnicze. Miasteczko mieści się w głębokiej zatoce i w otoczeniu bujnego lasu sosnowego. W środku zatoki znajduje się niewielka wysepka połączona z miastem mostami, które na myśl przywodzą styl Wenecji. Warto udać się tutaj na krótkie zwiedzanie i odwiedzić jedną z najbardziej imponujących twierdz w Chorwacji, a później wypocząć na jednej z okolicznych plaż, wśród których idealne miejsce odnajdą dla siebie również nudyści.

Šolta

 • Wyspa Šolta jest idealnym miejscem dla osób poszukujących zróżnicowanego wypoczynku i krajobrazu. Znajdziemy tu piękne plaże, długie zatoki, krystaliczne morze, gaje oliwne i winnice, które będą świetną atrakcją podczas spacerów i wędrówek po wyspie. Panują tu również doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, łowienia ryb i nurkowania. Kształt przyrodniczy wyspy i jego naturalne krajobrazy to jednak nie wszystko. Znajduje się tutaj kilka interesujących ośrodków miejskich, takich jak znany turystom Nečujam, Stomorska, czy Maslinica. Nečujam to szczególnie ważne miejsce dla Polaków, to tutaj m.in. spędzał wakacje Krzysztof Kamil Baczyński.

Split

 • Split to drugie największe miasto Chorwacji. Miejscowość położona jest na wschodnim brzegu Morza Adriatyckiego, a jej przestrzeń skoncentrowana jest wokół wspaniałego rzymskiego pałacu cesarza Dioklecjana przebudowanego na katedrę. Jest to także jedno z najstarszych miejsc w okolicy. W 1979 roku Split znalazł się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto stanowi bowiem jedno z centrum kultury chorwackiej. Literacka tradycja Splitu sięga czasów średniowiecza. Architektura miasta to typowo śródziemnomorska zabudowa i zastosowanie czerwonej dachówki. Łączy się tu z powodzeniem nowoczesność, z tradycją. W Splicie znajdują się wspaniale zachowane obiekty zabytkowe.

Dufour 45: S/Y Pasja

Parametry
 • Długość: 45.76ft / 13.9m
 • Szerokość: 14.1ft / 4.3m
 • Wodnica: 39.89ft / 12.2m
 • Ożaglownie: 113.1m2
 • Wyporność: 10.87 tony
 • Balast: 3.33 tony
 • Silnik: Volvo
 • Produkcja od: 2008
 • Produkcja do: -
 • Projektant: Umberto Felci & Patrick Ros?o
 • Producent: Dufour Yachts (FRA)
dufour-45-classic-pasja-pod-zaglami.jpg
dufour-45-classic-pasja-rufa-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-rufa-widok-z-gory-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-salon-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-sylwetka.jpg
rejsy-chorwacja-dufour-45-genaker-1030x684.jpg
zaloga-na-dufour-45-pasja.jpg
dufour-45-classic-pasja-grill-jachtowy-684x1030.jpg
dufour-45-classic-pasja-kabina-dziobowa-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-nawigacyjna-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-pod-zaglami.jpg
dufour-45-classic-pasja-rufa-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-rufa-widok-z-gory-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-salon-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-sylwetka.jpg
rejsy-chorwacja-dufour-45-genaker-1030x684.jpg
zaloga-na-dufour-45-pasja.jpg
dufour-45-classic-pasja-grill-jachtowy-684x1030.jpg
dufour-45-classic-pasja-kabina-dziobowa-1030x684.jpg
dufour-45-classic-pasja-nawigacyjna-1030x684.jpg
Opis

Solidnie skonstruowany i pięknie wykończony mahoniowym drewnem jacht, znanego na całym świecie francuskiego producenta – stoczni Dufour Yachts. Zaprojektowany przez studio J&J Design z myślą o żeglowaniu po wodach ciepłych mórz całego świata. Dufour 45 s/y Pasja to szybkość, niezawodność, przestronność wnętrza, znakomita dzielność morska. W połączeniu z bogatym wyposażeniem Pasja gwarantuje wspaniałe przeżycia podczas żeglugi.

Marzec 2006 to początki firmy Yachting Morski, stworzonej na bazie wiedzy i żeglarskiej pasji Pawła Szymańskiego. Nasze pierwsze rejsy w Chorwacji organizowaliśmy na Euforiji – wygodnym morskim jachcie z zacięciem regatowym. Od samego początku stawialiśmy na wysoką jakość rejsów, komfort przebywania na jachcie i wyśmienitą atmosferę. Żeglowanie na Euforiji to czas nauki, odkrywania Chorwacji, jej kultury i obyczajów, poznawania ludzi, dzięki którym mamy możliwość rozwijania się. Naszą misją jest propagowanie turystyki aktywnej na pokładzie jachtu wraz z możliwością doskonalenia umiejętności żeglarskich. Z nami poczujesz różnicę!
Od 2009 roku przenieśliśmy Yachting Morski w inny wymiar. Do naszej floty dołączył komfortowy, idealnie piękny, nowoczesny Dufour 45. Pasja jest szybka, dzielna, ma klasyczną linię jachtu, fantastycznie prezentuje się na morzu i oferuje mnóstwo pozytywnych wrażeń z żeglowania. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz wypracowanym przez nas we wcześniejszych latach wysokim standardom, rejsy w Chorwacji na Pasji są kwintesencją „romantycznej rekreacji” i czymś więcej niż tylko rejsem morskim po ciepłych wodach. Są także świetną okazją do uczenia się i zgłębiania tajników żeglarstwa.

Co zabrać?
Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Dobrym pomysłem jest spakowanie sztormiaka Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Zakwaterowanie i wyżywienie
Zależy nam na tym, żeby na Pasji, każdy czuł się wyjątkowo, komfortowo i dobrze wypoczywał. Maksymalna liczba osób, które okrętujemy na jachcie, w czterech kabinach, to 7 + kapitan. Dzięki temu, każdy ma własną koję w kajucie i swoją prywatną przestrzeń. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje ona wolna przez cały czas trwania rejsu, jako pomieszczenie wspólne załogi. Takie zagospodarowanie przestrzeni jachtowej gwarantuje wygodę dla wszystkich uczestników, zarówno przy wspólnych posiłkach w mesie, jak i podczas przebywania w kokpicie jachtu.
Przykładamy dużą wagę do jakości wyżywienia na pokładzie Pasji, gdyż uważamy, że dobre jedzenie to jeden z najważniejszych elementów udanego rejsu morskiego i dobrego wypoczynku. Posiłki przygotowywane są wspólnie przez załogę w wachtach, ze świeżych produktów, kupowanych na bieżąco podczas rejsu. Zakupy robimy w sklepach, na targach rybnych i warzywno-owocowych, a także korzystamy ze sprawdzonych źródeł – znajomych lokalnych rybaków, którzy zaopatrują nas w kalmary, ośmiornice, ryby i inne owoce morza. Na Pasji masz okazję poznać smak adriatyckiego kalmara przyrządzanego na różne sposoby przez naszego kapitana, a także wziąć udział w klimatycznej kolacji rybnej serwowanej prosto z grilla, podczas postoju jachtu, w jednej z urokliwych zatok. Dominuje lekka kuchnia śródziemnomorska, oparta na rybach, owocach morza, wyśmienitych serach kozich, owczych i chorwackiej oliwie z oliwek. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu i języka chorwackiego, wiemy także, gdzie na trasie rejsu, zjeść wyśmienite posiłki w lokalnych konobach, w przystępnych cenach.
Składka na wyżywienie przygotowywane na jachcie wynosi 50 Euro od osoby. Pieniądze te wystarczają na swobodne kształtowanie menu. Kapitan jest zwolniony z wpłat do kasy jachtowej. W lokalnych restauracjach każdy płaci za siebie, a kolacja dla kapitana jest opłacana ze wspólnej kasy.

Koszty
Według zasady kasy jachtowej składamy się na wyżywienie – 50 euro na tydzień. Wpłacamy również zwrotną kaucję w wysokości 50 euro i opłatę klimatyczną – 10 euro od osoby.

Zasady panujące na rejsie
Rejs żeglarski po Chorwacji różni się od mniejszych wypraw np. po Mazurach. Należy przygotować się na pokonywanie dużych odległości i zmienność pogody. Rejs rozpoczyna się w Zadarze lub Splicie. Kapitanem rejsu jest skiper. Załoga wykonuje podstawowe prace pokładowe i pełni wachty. Skiper nie wpłaca nic do kasy jachtowej i na czas rejsu jest na utrzymaniu załogi.

Cena zawiera:
 • Pobyt i zakwaterowanie na jachcie podczas rejsu. Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały okres rejsu.
 • Ubezpieczenia NNW i KL. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Obejmujące między innymi wydatki przeznaczone na świadczenia medyczne podczas wyjazdu turystycznego. Ubezpieczenia zapewnia organizator.
  Obszar roboczy 12 kopia
 • Pełną opiekę skippera oraz sprzątanie jachtu po rejsie. Cena zawiera obie usługi.
 • Opłaty portowe oraz inne opłaty związane z użytkowaniem jachtu. Cena zawiera wszystkie opłaty portowe. Są one pobierane ze wspólnej kasy jachtu.
 • Podatek VAT. Jest standardowo naliczany według regulacji prawnych.
 • Wyżywienie na jachcie. Wyżywienie na jachcie. Posiłki są finansowane z kasy na składkę jachtową - około 150 euro/os. Załoga stołuje się w lokalach gastronomicznych lub przygotowuje sama posiłki na jachcie.
 • Opłata klimatyczna. Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Paliwo do jachtu. Opłaty związane z zaopatrzeniem jachtu w paliwo pobierane są ze składki jachtowej.
Suma:
2145
IkonaSkładka burtowa około 550 zł
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Move it!
Ateny - Hydra - Milos - Folegandros...
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Bavaria 46 Crui...
osoba już od
2450 zł

od b/d zł

 • 25/08 - 05/09/19
  7/7
  3063 złod2450
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Move it!
Split - Brač - Hvar - Korčula - Vis...
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Premium
osoba już od
1950 zł

od b/d zł

 • 09/09 - 16/09/19
  7/7
  2438 złod1950
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Yachting Morski
Zadar - Rab - Zadar
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Dufour 45
osoba już od
1745 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2994 złod2395
 • 22/06 - 29/06/19
  7/7
  2869 złod2295
 • 11/05 - 18/05/19
  7/7
  2181 złod1745
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Nowość
Globtourist
Split - Dubrownik - Split
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Cyclades 43.4
osoba już od
1710 zł

od b/d zł

 • 20/07 - 27/07/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 27/07 - 03/08/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 06/07 - 13/07/19
  8/8
  2400 złod1920
 • 10/08 - 17/08/19
  8/8
  2400 złod1920
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Move it!
Biograd - Pag - Rab - Silba - Veli...
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Premium
osoba już od
1680 zł

od b/d zł

 • 27/07 - 03/08/19
  7/7
  3063 złod2450
 • 06/07 - 13/07/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 24/08 - 31/08/19
  7/7
  2688 złod2150
 • 21/09 - 28/09/19
  7/7
  2100 złod1680
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Bosfor Rejsy Sp. z o.o.
Pirovac - Rijeka - Pirovac
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Bavaria 49
osoba już od
1250 zł

od b/d zł

 • 15/06 - 22/06/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 31/08 - 07/09/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 18/05 - 25/05/19
  10/10
  1563 złod1250
 • 01/06 - 08/06/19
  10/10
  1563 złod1250

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
168Ofert rejsów
23 087Mil morskich w ofercie
12 956Połączeń lotniczych
405Atrakcji turystycznych
1 230Wolnych koi