Rejsomat żeglarskie zdjęcie: tło

Niech ogarnie Cię fala radości w Chorwacji

Ponad 1200 chorwackich wysp i wysepek czeka na Twoje odkrycie! Zobacz wszystkie atrakcje Chorwacji

Opinie klientów o rejsach

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016

Super rejs, wspaniałe wspomnienia.Polecam

Ela G.
Data dodania: 02/22/2017

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi jak i humorem. Bez bólu wytrzymałem z nim 2 tyg. To dobry wynik!

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo komfortowy, nie było żadnych problemów. Program rejsu został zrealizowany i dostosowany z ponad przeciętnym zaangażowaniem zarówno co do oczekiwań załogantów, jak i warunków pogodowych. Trudno sobie wyobrazić większą liczbę atrakcji do zobaczenia w tak krótkim czasie. Jest to wyłączną zasługą skippera, który wykazał się szczególną dbałością o bezpieczeństwo, nie pomijając przy tym kwestii dobrej zabawy i zapewnienia atrakcyjnego spędzenia czasu. Opieka i podejście ze strony skippera pozostają na najwyższym poziomie. Na szczególne podkreślenie zasługują jego kompetencje, doświadczenie i znajomość akwenu, jak również życzliwość i otwartość na pomysły załogi. Podsumowując, nie mamy żadnych zastrzeżeń odnośnie rejsu i z przyjemnością rozważymy Państwa ofertę w przyszłości. Bardzo dziękujemy! :)

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Rejsy Albania

Jedno z najbardziej nieodkrytych miejsc śródziemnomorskiej Europy stanowi obowiązkowy kierunek naszych żeglarzy i uczestników żeglarskich rejsów. Piękna, długa i urozmaicona linia brzegowa Albanii zapewni niezapomniane przygody żeglarskie i urzekające widoki. Duża część albańskich plaż to obszary wciąż nieokryte, a dostanie się tam drogą morską zapewni ustronny i relaksujący wypoczynek.

Stałą częścią albańskiego krajobrazu są wysokie góry zwane „Górami Przeklętymi”. Uważane są za niedostępne i niebezpieczne. Z pewnością ich wygląd robi wrażenie i zachwyca jednocześnie. Na tych, którzy są amatorami takich górskich widoków czeka malownicza i imponująca przełęcz Llogary i pionowe szczyty, które wprost wpadają do morskiego akwenu tworząc strome, skaliste wybrzeże,

Z powodu politycznych zawirowań w Albanii turystyka wciąż jest w stanie rozwoju i nie osiągnęła swojego apogeum. To kolejny powód, aby odwiedzić to miejsce. Wciąż można tu odnaleźć obszary niezdominowane przez tłumy turystów, a tym samym cieszyć się spokojnym relaksem na łonie niemal dziewiczej przyrody.

Najbardziej znanym, kurortowym miastem, w którym wczasy spędzają także Albańczycy jest Saranda. Popularne wśród turystów miejsce intryguje owianymi wokół siebie legendami, malowniczym krajobrazem oraz bardzo już rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. W bliskiej odległości od Grecji znajdziemy Himarę, w której widać wpływy wspomnianego państwa, a największą atrakcją są plaże połączone w otoczeniu klifów. Na przepiękne widoki możemy liczyć również w okolicy Dhermi, gdzie znajduje się kanion Gjipe z idealną, piaszczystą plażą skrywaną wśród skał. Z pewnością zachwyci także miejsce nazywane najbardziej rajskim i egzotycznym zakątkiem Europy, czyli miejscowość Ksamil.

Albania dopiero ugruntowuje swoje miejsce na mapie turystycznej Europy, ale już przyciąga swoją infrastrukturą, doskonałymi warunkami naturalnymi i malowniczymi widokami. O Albanii mówi się, że ma potencjał Chorwacji i z pewnością jest w tym dużo racji. Zniewalające wybrzeże nadmorskiego kraju świetnie sprawdzi się podczas żeglarskiego rejsu.

Rejs żeglarski jachtem po morzu
Travel Yachting
Bar - Vlora - Saranda - Korfu
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Bavaria Cruiser...
osoba już od
1839 zł

od 5756 zł

  • 28/10 - 03/11/18
    6/6
    2299 złod1839


Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
217Ofert rejsów
29 820Mil morskich w ofercie
16 735Połączeń lotniczych
300Atrakcji turystycznych
1 588Wolnych koi