Rejsomat żeglarskie zdjęcie: tło

Niech ogarnie Cię fala radości w Chorwacji

Ponad 1200 chorwackich wysp i wysepek czeka na Twoje odkrycie! Zobacz wszystkie atrakcje Chorwacji

Opinie klientów o rejsach

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo komfortowy, nie było żadnych problemów. Program rejsu został zrealizowany i dostosowany z ponad przeciętnym zaangażowaniem zarówno co do oczekiwań załogantów, jak i warunków pogodowych. Trudno sobie wyobrazić większą liczbę atrakcji do zobaczenia w tak krótkim czasie. Jest to wyłączną zasługą skippera, który wykazał się szczególną dbałością o bezpieczeństwo, nie pomijając przy tym kwestii dobrej zabawy i zapewnienia atrakcyjnego spędzenia czasu. Opieka i podejście ze strony skippera pozostają na najwyższym poziomie. Na szczególne podkreślenie zasługują jego kompetencje, doświadczenie i znajomość akwenu, jak również życzliwość i otwartość na pomysły załogi. Podsumowując, nie mamy żadnych zastrzeżeń odnośnie rejsu i z przyjemnością rozważymy Państwa ofertę w przyszłości. Bardzo dziękujemy! :)

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo o wszystkich mijanych wyspach i trzymał świetną atmosferę na jachcie. Było super :).

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi jak i humorem. Bez bólu wytrzymałem z nim 2 tyg. To dobry wynik!

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Rejsy Karaiby

Karaibski rejs to nic innego, jak wymarzone wakacje w rajskim stylu. Egzotyczna roślinność, długie plaże z białym piaskiem, błękitny akwen Morza Karaibskiego i drinki z palemką – tak wygląda wypoczynek podczas rejsu po Karaibach. To jednak nie wszystko, czeka nas również fascynująca żegluga, poznawanie pełnej kolorów i różnorodnej, karaibskiej kultury oraz długie wieczory w tropikalnym klimacie. Rejs karaibski nie jest więc tylko wypoczynkiem, ale też pasjonującą i pełną wrażeń przygodą w najbardziej rajskim miejscu świata.

Rejs po Karaibach zapewni uczestnikom wyprawy nie tylko wypoczynek, ale także mnóstwo zróżnicowanych rozrywek. To właśnie na karaibskim akwenie można poczuć prawdziwą atmosferę tego miejsca i moc nieograniczonych atrakcji. Żeglujemy po najlepszych rejonach egzotycznego świata, cumujemy w rajskich zatokach, odwiedzamy słynne, wielkie, górzyste wyspy i mniejsze, rzadko uczęszczane, zapewniające ustronny wypoczynek. Zwiedzamy też forty, w których wciąż czuć aurę minionych czasów i kosztujemy regionalnych przysmaków w najlepszych, karaibskich knajpkach.

Karaiby to wakacyjna destynacja, która dorobiła się wielkiej, turystycznej sławy na całym świecie. Dlatego też mamy tu świetną infrastrukturę. W miastach nierzadko natrafimy na świetnie zorganizowane kurorty i kompleksy wypoczynkowe, strefy bezcłowe i ośrodki uprawiania rozmaitej aktywności fizycznej. Zwolennicy tego rodzaju rozrywek powinni udać się do największych miast na wyspach Saint Vincent, Martynice, czy Grenadzie.

Na Karaibach najbardziej jednak przyciągają zniewalające widoki, przyroda pełna endemicznych gatunków, różnorodnych kształtów i kolorów oraz morze o wyjątkowym, błękitnym kolorze. Co dla wielu może być zaskakujące, Karaiby to przede wszystkim górzyste wyspy pochodzenia wulkanicznego. Możemy tu więc nie tylko wypoczywać na plażach z białym piaskiem, ale też odbywać wycieczki po tropikalnej dżungli i uprawiać górską wspinaczkę. Od nas zależy, czy wolimy spędzać czas aktywnie na łonie przyrody, czy może spokojnie delektować się wyjątkowym krajobrazem i szumem przejrzystego morza.

Rejs po Karaibach to niezapomniana, rajska przygoda. Wypoczywamy, ale też aktywnie żeglujemy, poznajemy Morze Karaibskie, także pod wodą. Czekają na nas słynne rafy koralowe, wraki statków pamiętające czasy kolonializmu i pływanie z żółwiami. Rejs zapewnia nam niepowtarzalne wrażenia każdego dnia. Rajskie wakacje na Karaibach kończymy bogatsi o nowe, nie tylko żeglarskie doświadczenia, naładowani rajską energią i gotowi na kolejne, morskie wyprawy.

Rejs żeglarski jachtem po morzu
Sail Shanties
Martynika - Grenadyny - Martynika
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Leopard 46
osoba już od
5075 zł

od 4471 zł

 • 02/04 - 13/04/18
  8/8
  6344 złod5075
 • 14/04 - 25/04/18
  8/8
  6344 złod5075
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Ortem Sails
Martynika - Grenadyny - Barbados -...
Typ: Rejs wakacyjny
/
Jacht: Beneteau 50
osoba już od
3906 zł

od 3177 zł

 • 11/03 - 24/03/18
  8/8
  4883 złod3906


Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
258Ofert rejsów
35 454Mil morskich w ofercie
19 897Połączeń lotniczych
275Atrakcji turystycznych
1 889Wolnych koi