Ogłoszenia

GRECJA-ZATOKA SAROŃSKA. REJS Z JOGĄ I WARSZTATAMI ROZWOJOWYMI NA KATAMARANIE.

Opis rejsu

Ważne: Za treść ogłoszenia odpowiada osoba publikująca

Zapraszamy Cię na rejs rozwojowy po malowniczych wyspach Zatoki Sarońskiej. W programie rejsu zapewniamy zapierające dech widoki, piękne krajobrazy, grecką kuchnię i zapach pomarańczy.

Będziemy kontemplować wśród antycznych ruin i relaksować się w malowniczych zatoczkach. Czy to nie brzmi super?

Na miejscu możecie doświadczyć gwaru lokalnych targów i przekonać się czym jest spokój sosnowych lasów. Rejs odbywa się na katamaranie Lagoon, jesteśmy nastawieni na komfort i rozwój duchowy, które w tych czasach odgrywają istotną rolę w życiu zapracowanego człowieka.

Podczas warsztatów będziemy:

• praktykować jogę - Vinyasa, Ashtanga, Jin • pracować z oddechem (pranayama, medytacja oddechowa) • praktykować medytacje aktywne wg. Osho oraz praktyki Mindfulness • relaksować się, rozpieszczać nasze ciała i dusze (relaksacje, wizualizacje, joga nidra) • pracować z ciałem w oparciu o metodę Lowena i choreoterapię • spędzać czas we wspaniałej atmosferze ciepła, otwartości, akceptacji i wsparcia • starać się być dobrym i najlepszym dla samego siebie ????

Na zajęcia zapraszamy również początkujących joginów i joginki!  Jedyne, czego potrzebujesz to otwartość i ciekawość! Podczas rejsu odwiedzamy Eginę, Agistri, Methanę,Moni, Poros, Hydrę i Epidavros. -Cena rejsu 899 EUR/999 EUR w sezonie wysokim 7 dni -Cena rejsu zawiera: -Udział w warsztatach rozwojowych ( joga, medytacja, warsztaty rozwojowe) -7-dniowy pobyt w wygodnej kabinie standardowej klasy na jachcie, -opieka załogi (kapitan, żeglarz); 4 podwójne kabiny, co najmniej 2 łazienki -(WC + prysznic), w pełni wyposażona kuchnia, lodówka. pościel; -akcesoria do pływania (maska, fajka);

USŁUGI DODATKOWE (NIE WLICZONE W CENĘ):

-Loty -transfer z lotniska do przystani (taksówka około 40 Euro / 4 osoby) -Kasa jachtowa 100 EUR/ osoba / tydzień. -SUP -wycieczki piesze; -opłaty za wstęp (miejsca archeologiczne i inne turystyczne); -obiad w lokalnych restauracjach rybnych, jedzenie i napoje poza jachtem; -opłaty wizowe lub inne wydatki.

Zajęcia podczas rejsów poprowadzą Instruktorki Jogi z Milabo - holistycznej pracy z ciałem i duszą.

Warsztaty koncentrują się na tym, aby holistycznie zadbać o swoje potrzeby i zdrowie oraz połączyć ciało, umysł i duszę.

Zapraszamy serdecznie.

Zdjęcia
Dane rejsu:
Egina, Agistri, Methanę,Moni, Poros, Hydra i Epidavros
30/05 - 06/06/20
7 dni
MAŁGORZATA ŚWITOŃSKA
LAGOON 400/LAGOON 380
15
Cena za osobę:
3450

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
54Ofert rejsów
7 421Mil morskich w ofercie
4 164Połączeń lotniczych
616Atrakcji turystycznych
395Wolnych koi