Rejsomat żeglarskie zdjęcie: tło

Niech ogarnie Cię żeglarska fala radości na pokładzie

Największa wyszukiwarka rejsów morskich. Kompletne ceny w PLN. Tylko sprawdzeni organizatorzy. Zobacz wszystkie rejsy żeglarskie.

Dla singli

Największa baza rejsów Dla singli

Rejs chorwacki, czarnogórski, po Grecji, Malcie czy Karaibach, połączony ze zwiedzaniem, wypoczynkiem, żeglowaniem i poznawaniem nowych ludzi, to doskonały sposób na spędzenie wymarzonych wakacji. Wcale nie musimy zbierać znajomych, ani rodziny. Wystarczy, że dołączymy do grupy podobnych nam, szukających żeglarskich wrażeń, osób. Tego typu rejs to okazja nie tylko na odbycie pasjonującej, morskiej przygody, ale też zawarcie nowych znajomości.

Żeglarski rejs po najpiękniejszych zakątkach świata zapewnia niezapomnianą przygodę . Podczas rejsu wypoczywamy, ale też spędzamy czas aktywnie – wykonujemy prace pokładowe i uczestniczymy w obsłudze jachtu. Wszystkie te czynności wykonujemy pod okiem wykwalifikowanego skipera. Praca na jachcie jest prawdziwą przyjemnością, możemy dzięki niej poczuć się jak prawdziwi członkowie załogi.

Jeżeli już mowa o załodze, to odgrywa ona niebagatelną rolę w przebiegu naszego rejsu. Razem z pozostałymi załogantami tworzymy zespół, którego wspólnym celem jest odbycie udanych wakacji i dobrej żeglugi. Praca na jachcie to praca zespołowa. Dlatego po czasie spędzonym na morzu, zyskujemy nową grupę znajomych i przyjaciół, których połączyła wspólna pasja i żeglarska wyprawa. Na jachcie spędzamy czas razem – wspólnie podziwiamy piękne widoki, kontemplujemy, zwiedzamy, bawimy się, śmiejemy i kosztujemy regionalnych win i potraw. Mamy więc naprawdę okazję świetnie się poznać i spędzić czas w doborowym towarzystwie.

Do wyboru mamy mnóstwo destynacji. Każda z nich to inny region świata i odmienny akwen. Morska wyprawa dla singli może być rajskim wypoczynkiem, eskapadą nastawioną na żeglowanie, zwiedzanie lub wielką zabawę w najlepszych, kurortowych klubach. Rejsy pod Chorwacji, Czarnogórze, Malcie, Grecji czy Karaibach to bogata oferta skierowana do zróżnicowanych odbiorców, ceniących sobie jednak wakacyjną pogodę i dobre warunki żeglarskie.

Załogę tworzą ludzie tacy jak ty – chcący poznać żeglarskie życie, zabawić się i wypocząć w pięknym zakątku świata, poznać kulturę odwiedzanych miejsc oraz poszerzyć swoje grono znajomych o nowe, zarażone pasją do żeglarstwa, osoby. Jeżeli oprócz wypoczynku i relaksującej żeglugi, oczekujesz od wakacyjnej wyprawy czegoś więcej, rejs dla singli jest idealnym wyborem dla ciebie.

 

Loty

Loty są obecnie jednym z najczęściej wybieranych środków komunikacji z uwagi na ich komfort, bezpieczeństwo i szybkość w przemieszczaniu się nawet na duże odległości. Planując transport lotniczy z nami, skorzystasz z dodatkowych udogodnień i fachowej pomocy. Dzięki naszej wyszukiwarce odnajdziesz loty dopasowane do terminu rejsu.

 

Rejs dla singli – przydatne informacje?

Rejs dla singli, jak wskazuje nazwa, jest przeznaczony dla osób, które nie wybierają się na wakacje ze zorganizowaną grupą. Wyprawa tego typu przeznaczona jest dla tych, którzy chcą dołączyć do już utworzonej grupy. Nie przystajemy jednak do już zorganizowanego zespołu. Wszyscy na pokładzie, podobnie ja my, poznają się dopiero w trakcie rejsu. Rejs dla singli oznacza, że wybieramy się w morską podróż solo, bez osób nam towarzyszących. Nie musi to jednak oznaczać, że szukamy związku, stawiamy bardziej na integrację i tworzenie odpowiedniej atmosfery. Staramy się dobierać grupy pod względem podobnego wieku uczestników i podobnych proporcji płci, czyli w rejsie uczestniczy tyle samo kobiet, ilu mężczyzn. Nie należy więc w żaden sposób obawiać się rejsu, który ma na celu przede wszystkim umożliwienie jego uczestnikom przeżycie fantastycznej przygody na morskich akwenie i zapoznanie nowej grupy ludzi, których łączy podobna pasja i wakacyjne oczekiwania. Na rejsy dla singli nie zabieramy par i rodzin z dziećmi, dla których przygotowaliśmy inne, atrakcyjne oferty.

 

Gdzie żeglować?

Relaksująca żegluga po spokojnym akwenie, czy może zaawansowana trasa w trudniejszych warunkach, która zapewni emocjonującą wyprawę – wszystko zależy od naszych preferencji i oczekiwań. Spokojne i przejrzyste wody Adriatyku, Morza Jońskiego i Karaibskiego zapewnią nam nie tylko komfortowy rejs, ale też piękne widoki turkusowego, czy lazurowo-błękitnego akwenu i dużo okazji do ciepłej kąpieli. Więcej emocji i żeglarska przygoda czeka nas na Bałtyku, czy wymagającym Morzu Egejskim, którego częściej nawiedza wiatr Meltemi. Warto również zastanowić nad szczegółową trasą uwzględniającą np. akwen dobrze osłonięty Brytyjskimi Wyspami Dziewiczymi na Karaibach lub bardziej otwarte wody dla zaawansowanych z mniej licznymi okazjami do postoju.

 

Najpopularniejsze kierunki rejsów dla singli

Specyfika rejsów dla singli sprawia, że mamy do wyboru dużą ilość atrakcyjnych destynacji, których główną domeną jest wypoczynek, atrakcje turystyczne, dobra infrastruktura, piękne, przyrodnicze miejsca i rejony idealne dla imprezowiczów. Wszystkie te cechy są domeną takich miejsc, jak Chorwacja, Czarnogóra, Malta, Grecja i Karaiby. Dla pasjonatów bardziej wymagającej żeglugi pozostaje Bałtyk i piękne, nieco chłodniejsze, północne wybrzeża Europy oraz trudniejsze pod względem żeglarskim, strefy akwenów greckich i karaibskich.

Rejs po Chorwacji to przede wszystkim urokliwe, dalmatyńskie wybrzeże z mnóstwem malowniczych zatok i wysepek oraz przeważnie skalisto-żwirowymi plażami. Chorwacja to też miasta o długiej historii z zabytkowymi starówkami i dodatkowe atrakcje. W Dubrowniku, Splicie i Sibeniku odnajdziemy miejsca znane z serialu „Gra o Tron”, którego fani na pewno znajdą się na pokładzie jachtu. Czekają tu na nas również najsłynniejsze w Europie parki przyrodnicze i zniewalające krajobrazy.

Czarnogóra ma nam do zaoferowania równie wspaniałe warunki pejzażowe, które najlepiej podziwiać podczas rowerowej lub kajakowej wycieczki. Czarnogóra robi coraz większą, turystyczną karierę w Europie, dzięki czemu wyróżnia się dobrą infrastrukturą. Tutaj zobaczymy najstarsze zabytki, np. dawny kompleks miejski - Stary Bar. Warto udać się również do portowego miasta Kotor leżącego nad niesamowitą zatoką przypominającą norweski fiord. Zwolennicy błogiego wypoczynku na najlepszych plażach i szalonej zabawy w długo otwartych klubach, powinni wybrać na swój postój kurortową Budvę.

Ogromne nagromadzenie zabytków i piękne krajobrazy śródziemnomorskie czekają nas również podczas rejsu po Malcie. Członkowie załogi także odnajdą tu ślady „Gry o Tron”. Miłośnicy pięknych widoków znajdą w Valletcie nie tylko wspaniałe zabytki i historyczne dzielnice, w których zabawa trwa do białego rana, ale też zachwycą się pięknymi warunkami przyrodniczymi w Ogrodach Barrakka.

Sceneria zmienia się trochę w Grecji, chociaż nadal jest to kraina śródziemnomorska. Wyjątkowe warunki naturalne, w których przeważają górzyste tereny, wapienne i piaskowe skały oraz rozłożyste plaże urzekną niejednego uczestnika greckiego rejsu. Grecja to przede wszystkim zabytki przypominające nam o początkach europejskiej kultury oraz wyjątkowa architektura. Uroku dodadzą romantyczne restauracje będące częścią bardzo rozwiniętej, turystycznej infrastruktury tego kraju.

Jeżeli myślimy przede wszystkim o wypoczynku i relaksującej żegludze, to najlepiej wybrać rajski rejon świata, czyli Karaiby. Rejs karaibski to znane na całym świecie plaże, piękna historia i ogromne zróżnicowane kulturowe wysp. Kto z nas nie marzy o błogim wypoczynku na Bahamach czy wypiciu fantazyjnego drinka w klubach Jamajki.

Na pasjonatów żeglugi lub takich, którzy przepadają za umiarkowanymi warunkami atmosferycznymi, czeka Bałtyk i najpiękniejsze rejony północnej Europy. Wciąż jeszcze niewielu z nas odkryło wspaniałą kulturę krajów bałtyckich, a jest co poznawać. Piękne plaże Estonii, wyjątkowy Petersburg czy zniewalające Trójmiasto – to wszystko i wiele więcej można zobaczyć podczas rejsu balłtyckiego.

Morska wyprawa dla singli to świetna okazja nie tylko do poznawania nowych ludzi, ale też odkrywania kultury, tradycji i uroku najpiękniejszych miejsc świata. Połączenie żeglarskiego rejsu, zwiedzania i wspólnego przeżywania niezapomnianej przygody to wszystko, co spotka nas podczas jednego z wybranych rejsów.

 

Opinie klientów o rejsach

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi jak i humorem. Bez bólu wytrzymałem z nim 2 tyg. To dobry wynik!

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Organizacja bardzo dobra. W zaistnialej sytuacji kryzysowej, postawa firmy wzorowa. Skipper Wojtek zawsze uśmiechnięty poprowadzil super rejs po Chorwacji. Dziękujemy⛵

Ewa S.
Data dodania: 10/10/2016

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo komfortowy, nie było żadnych problemów. Program rejsu został zrealizowany i dostosowany z ponad przeciętnym zaangażowaniem zarówno co do oczekiwań załogantów, jak i warunków pogodowych. Trudno sobie wyobrazić większą liczbę atrakcji do zobaczenia w tak krótkim czasie. Jest to wyłączną zasługą skippera, który wykazał się szczególną dbałością o bezpieczeństwo, nie pomijając przy tym kwestii dobrej zabawy i zapewnienia atrakcyjnego spędzenia czasu. Opieka i podejście ze strony skippera pozostają na najwyższym poziomie. Na szczególne podkreślenie zasługują jego kompetencje, doświadczenie i znajomość akwenu, jak również życzliwość i otwartość na pomysły załogi. Podsumowując, nie mamy żadnych zastrzeżeń odnośnie rejsu i z przyjemnością rozważymy Państwa ofertę w przyszłości. Bardzo dziękujemy! :)

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo o wszystkich mijanych wyspach i trzymał świetną atmosferę na jachcie. Było super :).

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017