Chorwacja - Rejs wakacyjny

Trasa:
Zaton
Ikona
Rejs do Tribunj
Ikona
Rejs po Parku Narodowym Kornati
Ikona
Skradin
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Średnia ocena:Znakomita 4,9
Ikona

Z kapitanem Adamem pływałam na dwóch rejsach i każdy z nich był wyjątkowy. Kapitan świetnie prowadzi szkolenia, integruje załogę i atmosfera w trakcie rejsu jest bardzo dobra. Polecam każdemu bo warto!

Kamil K.
Data dodania: 04/11/2017

Pływanie z Kpt. Adamem to przyjemność wiele się dzieje choć może czasem zbyt mało lecz morze to nie żart. Kapitan odpowiedzialny lecz nie surowy Na rejsach atmosfera jaka być powinna załoga niczym rodzina....

Krzysztof Jakub W.
Data dodania: 06/05/2017

Witam! W zeszłym roku byłem uczestnikiem rejsu (Alicante-Agadir) 4 ry tygodnie na jachcie Kill,którym dowodził chef Adam Jakubczak.Rejs udany chociaż pogoda była nie najlepsza,ale atmosfera na jachcie...

Józef W.
Data dodania: 08/04/2016

Rejsy , żeglowanie, celebrowanie spotkania z morzem to zawsze wyjątkowe przeżycie. W wydaniu Baltic Anchor rejs był również spotkaniem z wartościowymi i ciekawymi Ludzmi. Dzięki Osobie Kapitana Adama...

Natalia D.
Data dodania: 02/14/2017

Adam to świetny kapitan, umie radzić sobie w trudnych warunkach, chętnie dzieli się wiedzą, potrafi utrzymać atmosferę na jachcie, podpowie co ciekawego można zwiedzić, robi świetne foty.

Helena R.
Data dodania: 11/30/2016

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Skiper polskojęzyczny
Ikona
Kompleksowa oferta
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rejs wakacyjny Zaton - Tribunj - Kornaty - Skradin Bavaria 49 S/Y Artan


Ważne: Kapitan nazywany skipperem 😉 oraz nocleg na jachcie są w cenie każdego rejsu.

Nasze żeglarskie rejsy, to coś więcej niż zwykłe wakacje. Wybieramy najpiękniejsze krainy śródziemnomorskiego świata i odkrywamy uroki Chorwacji. Podczas wakacyjnej eskapady po ciepłym Adriatyku wypoczywamy w najlepszych możliwych warunkach. Uciekamy od codzienności i oddajemy się niezapomnianej przygodzie. Żeglujemy trasą wyjątkowego, przyrodniczego piękna i malowniczych, chorwackich miast.

Spędzamy wakacje pod żaglami w doskonałym towarzystwie. Uczestnicy rejsu tworzą zgraną załogę, która wykonuje pokładowe prace, ale przede wszystkim świetnie się bawi i razem przeżywa niezapomniane, żeglarskie chwile. Kapitanem całej eskapady jest doświadczony i wykwalifikowany skiper, który doskonale zna akwen Morza Adriatyckiego.

Nie pływamy według ściśle ustalonego planu. Poszczególne punkty wyprawy są ustalone wspólnie przez załogę i skipera, który bierze pod uwagę preferencje uczestników rejsu, ich bezpieczeństwo oraz warunki pogodowe. Żeglujemy na własnych zasadach, nic nie sto na przeszkodzie, aby odwiedzać najpiękniejsze zatoki, plaże i wyspy.

Nawet przez chwilę się nie nudzimy. Codziennie odkrywamy malownicze fragmenty wybrzeża, ukryte zatoki, do których droga prowadzi tylko przez morze, czy urokliwe, portowe miasta z zabytkowymi starówkami. Zażywamy również relaksujących kąpieli w Adriatyku, korzystamy z lokalnych atrakcji i rozkoszujemy się regionalną kuchnią w miejscowych restauracjach lub na pokładzie. Uczestniczymy także w świetnej zabawie w Geocaching!

Oprócz wypoczynku, zyskujemy coś więcej – nabieramy żeglarskich szlifów i zdobywamy cenne doświadczenie. Każdy z uczestników rejsu może na chwilę stać się kapitanem jachtu, chwycić za ster i nabrać wiatru w żagle. Umożliwiamy uzyskanie certyfikatów Qualified Crew lub Skipper ISSA.

Rozpoczynamy i kończymy rejs w turystycznym miasteczku Zaton, które jest również kompleksowym campingiem z aquaparkiem. Kierujemy się w stronę Tribunj, które słynie z tradycyjnego wyścigu osiołków, możliwości zakupu świeżych ryb od miejscowych rybaków oraz zróżnicowanych plaż idealnych do wypoczynku. Planujemy również odbycie rejsu po Parku Narodowym Kornaty, który stanowi idealną atrakcję dla żeglarzy i amatorów robinsonady. Odwiedzamy malownicze miasteczko Skradin z przepiękną starówką, położone w pobliżu naszego kolejnego puntu wyprawy – Parku Narodowego Krka. Słynny wodospad Skradinski Buk oraz wysepka Visovac z klasztorem tylko czekają, aż nacieszymy nimi oko.

Nasz żeglarski rejs to wyprawa, która ma na celu pokazanie naturalnego piękna Chorwacji. Dzięki morskiej eskapadzie po Adriatyku przeżyjemy niezapomniane wakacje, które będą połączeniem wypoczynku w doskonałych warunkach, niezapomnianej przygody oraz wspaniałej żeglugi po stworzonym do tego akwenie.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Program
Jacht
Organizator
Opis szczegółów rejsu

Nasz rejs nie przebiega według ściśle ustalonego planu, co oznacza, że nie wyznaczamy konkretnych punktów jego przebiegu. Zmienne warunki pogodowe, specyficzny klimat i nieprzewidywalny wiatr uniemożliwia nam określenie poszczególnych, niezmiennych przystanków trasy. Skupiamy się na wyznaczeniu kilku głównych punktów, które określą kierunek i charakter naszego rejsu.

Wpływ na przebieg żeglarskiej wyprawy ma także załoga. Kapitan bierze pod uwagę preferencje uczestników rejsu i przede wszystkim jej pełne bezpieczeństwo.

Proponujemy żeglarską wyprawę po najpiękniejszych miejscach i portach Chorwacji. Rozpoczynamy w marinie Zaton. Głównymi punktami naszego rejsu będą:

 1. Zaton

Turystyczne miasteczko, które powszechnie uznawane jest za kompleksowy camping, na którym świetnie poczują się rodziny z dziećmi. Kompleks wypoczynkowy jest nastawiony na zapewnianie swoim gościom jak najlepszej rozrywki i warunków do relaksu. Doskonałe położenie Zatonu nad adriatyckim wybrzeżem w otoczeniu pięknej, śródziemnomorskiej przyrody w dużym stopniu świadczy o atrakcyjności tego obiektu.

Zaton to nie tylko wypoczynek, który czeka nas na plażach piaszczystych i żwirowych, ale także relaks na łonie natury, ukojenie podczas największych upałów w cieniu sosen i mnóstwo dodatkowych udogodnień, które sprawią, że pobyt tutaj będzie się kojarzył z najlepszymi i komfortowymi wakacjami. Zwolenników relaksującego wypoczynku zachwycą również wspaniałe widoki, ale to nie jedyne, co czeka gości ośrodka. Wspaniały aquapark, który będzie odpowiednią rozrywką także dla najmniejszych dzieci, powinien zadowolić rodziców poszukujących idealnego miejsca do zabawy dla ich pociech. Ponadto goście mogą korzystać z profesjonalnych obiektów sportowych, takich jak korty tenisowe, czy boiska do siatkówki plażowej. Amatorów aktywnego spędzania czasu powinna również zachęcić możliwość jazdy konnej, nurkowania oraz gry w mini golfa. Z dodatkowych udogodnień należy wymienić darmowe wi-fi, restauracje oraz programy animacyjne kierowane do dzieci i młodzieży. Przybywający do Zatonu turyści powinni udać się na przynajmniej kilkugodzinny spacer po samym miasteczku, aby móc podziwiać piękną, lokalną architekturę i zabytki.

 

 1. Tribunj

Miejscowość Tribunj znajduje się około 3 km na północny-zachód od miasta Vodice. W skład miasta wchodzi niewielki półwysep połączony ze stałym lądem za pomocą kamiennego mostu. Tribunj jest znany z corocznych regionalnych wyścigów osiołków.

Miasteczko ma typową śródziemnomorską architekturę. Skonstruowane jest na zasadzie gęsto rozsianych uliczek między ciasno stawianymi budynkami. Stara część miasta znajduje się na półwyspie i to tam możemy podziwiać główne zabytki Tribunj. Można tu zwiedzać kościół św. Mikołaja, czy ruiny kościoła Najświętszej Marii Panny. W samej miejscowości oraz jej okolicach znajduje się kilka malowniczych plaż o podłożu żwirowym i kamienistymi, a także betonowym. Świetnym miejscem do wypoczynku będzie plaża Bristak i Zamalin. Prosto z nich można udać się do pobliskich restauracji i barów. Miasteczko słynie z dwóch rzeczy. Jedną z nich są osiołki, których wyścig odbywa się tu tradycyjnie każdego lata. To w Tribunj założono stowarzyszenie na rzecz ochrony tych zwierząt, na co dzień żyjących w rezerwacie, na wyspie Logorun. Drugą znaną cechą miasteczka jest jej rybacki charakter. Od wielu lat mieszkańcy trudnią się przede wszystkim rybołówstwem. Do tej pory okoliczne ryby i owoce morza uważane są za jedne z najlepszych w Chorwacji. Nawet obecnie, po każdym połowie rybacy zawijają do portu i wystawiają złowione przez siebie okazy na targu. Okoliczne restauracje, do których możemy zajrzeć w celu skosztowania chorwackiej kuchni, to Plavi Val, Markiolac i Tambo.

 

 1. Kornaty

Park Narodowy Kornati tworzy południowa część archipelagu wysp Kornati. Objęcie grupy wysp ochroną miało na celu zabezpieczenie tamtejszego środowiska wodnego i zapobiegnięcie jego zabudowywaniu. Dzięki temu rejs po terenie Parku Narodowego jest szansą na obcowanie z naturalną przyrodą i niemal nienaruszonym pięknym krajobrazem chorwackiego archipelagu.

Nazwa tego miejsca pochodzi od największej znajdującej się tam wyspy – Kornat. Cały archipelag obejmuje ok. 140 wysp z czego większość przypada na teren Parku Narodowego. Wyspy są tutaj przeważnie skaliste, niewielkie i najczęściej bezludne. Okresowo pojawiają się osoby zajmujące się małą uprawą oliwek, winorośli i fig oraz strażnicy parku. Ukształtowanie wysp i ich finezyjne kształty nie sprzyjają ich zwiedzaniu, służą raczej podziwianiu. Walory krajobrazowe i przyrodnicze są tutaj nie do przecenienia i zapewniają niezapomniane wrażenia estetyczne. Archipelag nie jest miejscem rozwoju bujnej roślinności, ale stał się domem dla wielu gatunków ryb oraz ptaków. Na terenie parku obowiązuje całkowity zakaz rybołówstwa. Jest to jednak idealny punkt dla zwolenników nurkowania. Taka atrakcja możliwa jest w zorganizowanych grupach z upoważnieniem miejscowych klubów nurkowania, ale zapewnia niesamowity podwodny rejs po dziewiczej krainie. Na obszarze wysp Kornati można zaobserwować kilka pozostałości zabytkowych budowli, np. odnowiona twierdza Tureta, czy kornacki kościół Gospe od Tarca zbudowany na ruinach starochrześcijańskiego kościoła. W kilku rozmieszczonych na wyspach przystaniach istnieje możliwość spożycia posiłków oraz zakwaterowania w stylu „turystyki robinsonowskiej”, a to oznacza, że w wynajętym domku nie będziemy mieć dostępu do prądu.

 

 1. Skradin

Malownicze miasto położone nad rzeką Krka w żupanii szybenicko-knińskiej. Miejscowość jest usytuowana w bardzo atrakcyjnej okolicy pobliskiego Parku Narodowego i czystych wód zdatnych do kąpieli. Jest to to jedno z najstarszych miast chorwackich.

Swój urok portowe miasteczko zawdzięcza bliskości Parku Narodowego Krka, który stanowi jego największą atrakcję. W nim znajdziemy najbardziej znany wodospad Skradinki Buk, nazwany tak na cześć miasta, który oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, jest miejscem kąpieliskowym. Na terenie parku znajduje się także wyspa Visovac , na której wznosi się klasztor Franciszkanów. Miasteczko Skradin jest cichym i spokojnym miejscem, w którym można odwiedzić cerkiew świętego Spyridona, kościół Matki Bożej z XVIII wieku czy zwyczajnie wybrać się na spacer po miasteczku, podziwiać jego architekturę i malowniczość tym bardziej, że znajduje się tu zbudowane z kamienia stare miasto. W miejscowości znajdziemy wiele okazji do spróbowania specjałów regionalnej kuchni. Warto odwiedzić restaurację „Konoba Dalmatino”, „Restoran Skala” czy „Evala”. Skradin. Jako miasto portowe, oferuje rejsy statkiem, które są dodatkową okazją do podziwiania przyrodniczej okolicy tego miejsca. W rejonie Skradina znajdują się winiarnie, dzięki czemu odwiedzający mają możliwość spróbowania regionalnych win w miejscowych restauracjach. Sama miejscowość została wyróżniona przez Billa Gatesa jako jedno z jego ulubionych miejsc turystycznych.

 

 1. Krka

Park Narodowy Krka został utworzony w celu ochrony rzeki Krka i jej okolic. Jest przeznaczony przede wszystkim do prowadzenia badan naukowych i podejmowania działań o charakterze kulturalnym, edukacyjnym, turystycznym i rekreacyjnym.

Park Narodowy Krka obejmuje powierzchnię 109 km2 najpiękniejszego odcinka rzeki Krka i dolnego biegu rzeki Čikola. Rezerwat jest rozległy i ma charakter prawie niezmienionego obszaru o wyjątkowej wartości przyrodniczej. Istnieje tu przynajmniej jeden lub więcej dobrze zachowanych ekosystemów. Jedną z podstawowych cech rzeki Krka jest obecność wodospadów, które stanowią jej główną atrakcję turystyczną. Najbardziej znany, Skradinski Buk to kaskadowy wodospad składający się z licznych wysepek i jezior. Bezpieczne zwiedzanie zapewnia sieć dróg i mostów. Zachowane tu tradycyjne architektonicznie młyny zostały przekształcone w sklepy z pamiątkami oraz miejsca wystaw zbiorów etnograficznych. Na uwagę zasługuje fakt, iż to miejsce otrzymało prestiżową nagrodę „Entente Florale Europe”. Na terenie Parku Narodowego znajduje się wiele ścieżek, szlaków i dróg rowerowych, a także restauracji. Można tu podziwiać kilka archeologicznych pozostałości po zabytkowych twierdzach. Dla odwiedzających szczególnie atrakcyjne będą: kaskadowy wodospad Roski Slap oraz malownicza wyspa Visovac z ulokowanym na niej klasztorem. Teren parku jest przepełniony świetnymi miejscami widokowymi, z których najłatwiej będzie skorzystać podczas spaceru.

Bavaria 49: SY Artan

Parametry
 • Długość: 49.1ft / 15m
 • Szerokość: 14.75ft / 4.5m
 • Wodnica: 43ft / 13.1m
 • Ożaglownie: 116.4m2
 • Wyporność: 10.98 tony
 • Balast: 3.89 tony
 • Silnik: Volvo
 • Produkcja od: 2002
 • Produkcja do: -
 • Projektant: J & J Design
 • Producent: Bavaria Yachts (GER)
IMG_20160921_155427.jpg
IMG_2580.jpg
IMG_2574.jpg
IMG_2539.jpg
IMG_2553.jpg
IMG_2555.jpg
IMG_2558.jpg
IMG_2565.jpg
IMG_2568.jpg
IMG_2569.jpg
Plan-Bavaria-49.jpg
IMG_20160921_155427.jpg
IMG_2580.jpg
IMG_2574.jpg
IMG_2539.jpg
IMG_2553.jpg
IMG_2555.jpg
IMG_2558.jpg
IMG_2565.jpg
IMG_2568.jpg
IMG_2569.jpg
Plan-Bavaria-49.jpg
Opis

10-osobowy jacht ma 5 kajut, 3 łazienki wyposażone w prysznice z gorącą wodą oraz prysznic zaburtowy, telewizor i duża lodówka. Wyposażenie dodatkowe jachtu to: ploter map w mesie i na górnym pokładzie, log, autopilot, węzeł pogodowy, ponton + silnik zaburtowy, szpryc buda, pełne wyposażenie do profesjonalnego nurkowania, kamizelki pneumatyczne dla wachty nawigacyjnej, a także:

 • Tratwa ratunkowa
 • Pasy ratunkowe 12 szt.
 • Szelki asekuracyjne 8 szt
 • Pasy ratunkowe pneumatyczne x3 (wyposażenie wacht), Koło ratunkowe (podkowa)
 • Radiostacja UKF stacjonarna
 • Radiostacja UKF przenośna
 • Pławka świetlna
 • Pirotechnika bezpieczeństwa (3x rakiety, 3x flary, 2x pławki dymne)
 • Lampa przenośna (szperacz).

Długość jachtu Bavaria 49 wynosi 15.40 m. Jacht ma 4.46 m szerokości. Jacht ma zanurzenie 1.90 m. Na jachcie Bavaria 49 są żagle o powierzchni 116 m2. Zbiorniki na ropę mają objętość 210-320 l, a zbiornik wody 460-650 litrów.
Panele słoneczne 320 Wat, prądnica wiatrowa 700 Wat +, Spot, transponder radarowy, 3 radia (dwa stacjonarne dwa ręczne). Pływamy najczęściej w 10 osób, w mesie śpi ktoś wyłącznie na życzenie załogi.

Pierwsze rejsy na morzu rozpoczęliśmy pod nazwą „Adept 44”, tworząc markę rejsów szkoleniowych i stażowych w trudnych warunkach i nietypowych terminach jesienno-wiosennych. Starej marki nie porzuciliśmy. To sentyment i wielu naszych przyjaciół nadal nas z nią kojarzy.
Po kilku latach i kilkudziesięciu rejsach na Bałtyku zdecydowaliśmy się na nową nazwę „Baltic Anchor”. Teraz już od trzech pod nazwą „Baltic Anchor” kontynuujemy doświadczenie prowadzenia rejsów szkoleniowych i stażowych. Tą markę teraz rozwijamy mając ponad 2300 sympatyków na Facebook.
Nasze doświadczenie zdobyliśmy prowadząc rejsy szkoleniowe początkowo na Morzu Bałtyckim i Północnym. Teraz od kilku lat pływamy przede wszystkim po Morzu Śródziemnym, Morzu Adriatyckim oraz Oceanie Atlantyckim. Regularnie prowadzimy jesienne przejścia przez całe Morze Śródziemne i Gibraltar. Prowadzimy naszych wcześniejszych załogantów podczas doświadczenie na pływach. Regularnie każdej jesieni i wiosny pływamy na wodach pływowych wzdłuż Afryki.
Marka Baltic Anchor organizuje z powadzeniem wyprawy górskie i trankingowe z pokładu jachtu. Zrodzona podczas rejsów stażowych pasja to teraz nasz zawód!
Dziś do naszego zachwytu nad morzem, falami i wiatrem dołączamy wiedzę, profesjonalizm i radość z przeżywania przygód. Nasi załoganci stają się naszymi przyjaciółmi i wielokrotnie do nas wracają. Ich uśmiech i zadowolenie jest naszą najlepszą nagrodą i potwierdzeniem że to co robimy, robimy dobrze!
Gwarantujemy Wam niezapomniany komfortowy wypoczynek na wodzie oraz realizację żeglarskiej pasji.

Co zabrać?
Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Dobrym pomysłem jest spakowanie sztormiaka, a przede wszystkim T-shirty, bawełniane koszulki lub z materiałów oddychających, bieliznę, pidżamę lub polar na noc, żeglarskie rękawiczki. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich (jeżeli takowe posiadamy). Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Zakwaterowanie i wyżywienie
Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty. Żeglujemy komfortowym, dobrze wyposażonym jachtem. Zaopatrujemy się na miejscu. Przygotowujemy także posiłki na pokładzie. Najczęściej wyżywienie zapewniamy sobie w miejscowych restauracjach z lokalną kuchnią.

Koszty
Według zasady kasy jachtowej składamy się po 150 euro, które przeznaczamy na opłaty portowe, paliwo, gaz, sprzątanie jachtu po rejsie, pranie pościeli, dostęp do poczty i pogody przez internet, wyżywienie na jachcie oraz eksploatację jachtu. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia morskiego w Generali, którego koszt wynosi ok. 50 zł. Za dodatkową opłatą dostępna jest również pościel na jachcie.

Zasady panujące na rejsie
Pływamy komfortowymi jachtami klasy oceanicznej. Wyposażone są w dwuosobowe kajuty, łazienki z prysznicami, prysznic zaburtowy, telewizor, dużą lodówkę szpryc budę, pełne wyposażenie do profesjonalnego nurkowania. Na pokładzie znajduje się także pełne wyposażenie środków bezpieczeństwa oraz poprawiających komfort żeglowania. Szczegółową trasę rejsu ustala kapitan z załogą. Punkty trasy mogą ulegać zmianie ze względu na bezpieczeństwo załogi i warunki pogodowe. Etapy rozpoczynają się co sobotę o godzinie 17.

Cena zawiera:
 • Pobyt i zakwaterowanie na jachcie podczas rejsu. Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały okres rejsu.
 • Ubezpieczenia NNW i KL. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Obejmujące między innymi wydatki przeznaczone na świadczenia medyczne podczas wyjazdu turystycznego. Ubezpieczenia zapewnia organizator.
  Obszar roboczy 12 kopia
 • Pełną opiekę skippera oraz sprzątanie jachtu po rejsie. Cena zawiera obie usługi.
 • Opłaty portowe oraz inne opłaty związane z użytkowaniem jachtu. Cena zawiera wszystkie opłaty portowe. Są one pobierane ze wspólnej kasy jachtu.
 • Podatek VAT. Jest standardowo naliczany według regulacji prawnych.
 • Wyżywienie na jachcie. Wyżywienie na jachcie. Posiłki są finansowane z kasy na składkę jachtową - około 150 euro/os. Załoga stołuje się w lokalach gastronomicznych lub przygotowuje sama posiłki na jachcie.
 • Opłata klimatyczna. Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Paliwo do jachtu. Opłaty związane z zaopatrzeniem jachtu w paliwo pobierane są ze składki jachtowej.
Suma:
1920
IkonaNa rejsie może być zbierana składa burtowa. Zazwyczaj około 80-150 EUR. Sprawdź w opisie rejsu.
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Turcja - Rejs wakacyjny 7 dni
Fethiye - Marmaris - Fethiye
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
2095 zł

od b/d zł

 • 29/06 - 06/07/19
  8/8
  2619 złod2095
 • 06/07 - 13/07/19
  8/8
  2619 złod2095
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Lefkada - Zakynthos - Lefkada
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1990 zł

od b/d zł

 • 21/09 - 28/09/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 28/09 - 05/10/19
  8/8
  2488 złod1990
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Zadar - Rab - Zadar
Jacht: Dufour 45
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1745 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2994 złod2395
 • 22/06 - 29/06/19
  7/7
  2869 złod2295
 • 11/05 - 18/05/19
  7/7
  2181 złod1745
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Zadar - Split
Jacht: Cyclades 43.4
 / 
Rocznik: 2008
osoba już od
1695 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 03/08 - 10/08/19
  8/8
  2400 złod1920
 • 24/08 - 31/08/19
  8/8
  2263 złod1810
 • 14/09 - 21/09/19
  8/8
  2119 złod1695
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Vodice - Wodospady Krka -...
Jacht: Premium
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1390 zł

od b/d zł

 • 03/08 - 10/08/19
  7/7
  3063 złod2450
 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 17/08 - 24/08/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 29/06 - 06/07/19
  7/7
  2688 złod2150
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac - Rijeka - Pirovac
Jacht: Bavaria 49
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1250 zł

od b/d zł

 • 15/06 - 22/06/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 31/08 - 07/09/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 18/05 - 25/05/19
  10/10
  1563 złod1250
 • 01/06 - 08/06/19
  10/10
  1563 złod1250

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
240Ofert rejsów
32 981Mil morskich w ofercie
18 509Połączeń lotniczych
435Atrakcji turystycznych
1 757Wolnych koi