Chorwacja - Rejs wakacyjny

Trasa:
Zaton
Ikona
Rejs po Parku Narodowym Kornati
Ikona
Vis
Ikona
Primosten
Ikona
Zaton
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Majówka po wyspach w Chorwacji

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Majowa wyprawa po Adriatyku i najpiękniejszych wyspach Chorwacji, które wyróżniają się swoim kształtem przyrodniczym – właśnie tak wygląda wymarzony rejs żeglarskich po Dalmacji. Pływamy po spokojnych wodach Morza Adriatyckiego. Wypoczywamy w malowniczych rejonach śródziemnomorskich, a przy tym przeżywamy niezapomniane emocje związane z żeglugą.

Żeglarskie rejsy mają to do siebie, że zapewniają niezwykle urozmaicony wypoczynek. Tu nie ma miejsca na nudę. Codziennie odwiedzamy inne miejsca, kotwiczymy w malowniczych zatoczkach, wypoczywamy na rajskich plażach i zwiedzamy urokliwe starówki nadmorskich miasteczek, a do tego zażywamy błogich kąpieli.

Nasz rejs to typowo rekreacyjna wyprawa, którą charakteryzują krótkie przeloty między portami i wyspami. Załoga nie zmęczy się długą, ani intensywną żeglugą. Spokojne wody Adriatyku zapewnią nam relaksującą eskapadę.

Żeglujemy wygodnym i solidnym jachtem wyposażonym w przestronne dwuosobowe kajuty. Do dyspozycji załogi zostaną oddane także łazienki z prysznicami i toaletami, a także kuchnia. Jacht spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i jest w pełni sprawny technicznie.

Uczestnicy rejsu tworzą załogę, która wspólnie wykonuje podstawowe, pokładowe prace, jednak przede wszystkim razem spędza czas na jachcie, przeżywa rozmaite żeglarskie przygody i podziwia imponujące, śródziemnomorskie widoki.

Kapitanem naszego rejsu jest doświadczony i wykwalifikowany skiper, który doskonale zna przemierzany akwen i tym samym zadba o nasze bezpieczeństwo oraz pomoże nam w doborze najlepszej trasy. Program rejsu może ulec zmianie w wyniku trudnych warunków atmosferycznych lub preferencji załogi.

Kierujemy naszą ofertę do osób, które nie mają doświadczenia w żeglarstwie lub mają za sobą dopiero pierwsze szlify i są na początku żeglarskiej drogi. Podstawowymi pracami pokładowymi pokieruje skiper.

Dzięki naszemu jachtowi dotrzemy do wyjątkowych miejsc, nierzadko dostępnych jedynie drogą morską. Odwiedzimy prawdziwy raj żeglarzy, czyli Park Narodowy Kornaty będący tak naprawdę archipelagiem pięknych, w większości niezamieszkałych wysepek, które zwiedzać można jedynie podczas żeglugi. Zobaczymy słynną Błękitną Grotę zachwycają niezwykłymi zjawiskami świetlnymi. Naszym celem będzie także Lawendowa Wyspa, czyli Hvar, a także malownicze miasteczko Skradin, w którym warto wynająć rower i przejechać się w stronę Parku Narodowego Krka z imponującymi krajobrazami i wodospadami. Odwiedzimy jeszcze wiele innych, równie wspaniałych miejsc wyspiarskiej Chorwacji!

Malownicze piękno dalmackiej przyrody oraz pełne uroku nadmorskie miasteczka, a wszystko to na urzekających, adriatyckich wyspach, które możesz odwiedzić podczas naszego żeglarskiego rejsu. Jeżeli właśnie tak wyobrażasz sobie swoje wymarzone wakacje spędzone na morzu i w wyjątkowych, śródziemnomorskich portach, jeszcze dziś zarezerwuj sobie miejsce na naszym pokładzie.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Zaton - Kornati - Błękitna Grota - Vis - Hvar - Primosten - Skradin - Zaton

Zwiedzanie
Chorwacja Hvar
Hvar
Chorwacja
Hvar jest największym miastem położonym w północno-zachodniej części wyspy o tej samej nazwie. Miejscowość uznawana jest...
Powietrze: 11-18 °C
Woda: 16 °C
Wypoczynek
Chorwacja Vis
Vis
Chorwacja
Miasto położone jest na wyspie o tej samej nazwie w jej północno-wschodniej części. Charakterystyczną cechą naturalnego...
Powietrze: 11-18 °C
Woda: 15 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Kukljica (Sukošan) Kukljica: Rejs po Parku Narodowym Kornati (Park Narodowy Kornaty)
Rejs Po Parku Narodo...
Chorwacja Kukljica (Sukoš...
Park Narodowy Kornati tworzy południowa część chorwackiego archipelagu wysp Kornati. Objęcie grupy wysp ochroną miało na...
Powietrze: 10-18 °C
Woda: 14 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Primosten
Primosten
Chorwacja
Miasto Primosten znajduje się na wybrzeżu Adriatyku w południowej części Chorwacji pomiędzy Šibenikiem a Trogirem. Miejs...
Powietrze: 9-17 °C
Woda: 15 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Skradin
Skradin
Chorwacja
Skradin to malownicze miasto położone nad rzeką Krka w żupanii szybenicko-knińskiej w Chorwacji. Miejscowość jest usytuo...
Powietrze: 9-17 °C
Woda: 15 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Komiza (Vis) Komiza (Vis): Zwiedzanie Błękitnej Groty na pobliskiej wyspie Bisevo
Zwiedzanie Błękitnej...
Chorwacja Komiza (Vis)
Błękitna Grota na chorwackiej wyspie Bisevo, to jaskinia z jednym, z najbardziej niezwykłych zjawisk na świecie. Dochodz...
Powietrze: 11-18 °C
Woda: 15 °C
Wypoczynek
rejsomat.pl
Zaton
Chorwacja
Zaton to turystyczne miasteczko, które powszechnie uznawane jest za kompleksowy camping, na którym świetnie poczują się...
Powietrze: 10-18 °C
Woda: 14 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 27.04 - 04.05.2019

Czarterowy - Standard (lub podobny)

Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.

Ten jacht będzie czarterowany przez polskiego operatora na potrzeby tego rejsu. Oznacza to, że typ, rocznik i wyposażenie jachtu mogą ulec zmianie, gdyż nie zawsze opisany model jest dostępny w dniu wypłynięcia. Zmiany rozbieżności są drobne, a zastępczy jacht jest w podobnej klasie i standardzie wyposażenia jak planowany.

Umożliwiamy rejs na jachtach różnych typów. Oferujemy wersję standard, czyli komfortową, wysokiej jakości jednostkę wyposażoną w przestronne dwuosobowe kajuty, która zapewni wszelkie wygody w trakcie morskiej wyprawy i dobre warunki wypoczynku oraz żeglugi. Pływamy na solidnych, dobrze wyposażonych jachtach, które spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i pozostają w doskonałym stanie technicznym. Wybierane przez nas jednostki są również wyposażone w kuchnię oraz łazienki z prysznicami, ciepłą wodą i toaletami.

Trasa rejsu


Trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, sprawności załogi i decyzji skippera.

Zasady panujące na rejsie


Nasza wyprawa żeglarska ma charakter rekreacyjny, co oznacza, że skupiamy się na wypoczynku, spokojnej żegludze i krótkich przelotów między portami. Będziemy dużo zwiedzać, poznawać lokalną kulturę i kuchnię oraz podziwiać widoki i zażywać morskich kąpieli. Osoby zainteresowane szkoleniem i rozwijaniem żeglarskich umiejętności mogą nabierać morskich szlifów pod okiem skippera. Aby wziąć udział w naszej wyprawie nie trzeba jednak posiadać doświadczenia żeglarskiego.

Co zabrać?


Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca.

Zakwaterowanie


Rejs odbędzie się jachtem Bavaria 37 z 2015 roku. Jacht wyposażony jest w dwuosobowe kabiny, łazienkę z prysznicem oraz kuchnię wraz z przestronnym salonem. Operator dopuszcza nocowanie załogantów w mesie.

Wyżywienie


Zaopatrujemy się na miejscu. Przygotowujemy posiłki na pokładzie, lub korzystamy z lokalnych restauracji.

Koszty


Składamy się do kasy jachtowej po ok. 120 euro od osoby, z której środki przeznaczamy na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo, podatek turystyczny, sprzątanie końcowe. Każdy z uczestników wpłaca także kaucję w wysokości 200 euro od osoby lub 20 euro kaucji i 20 euro opłaty bezzwrotnej oraz dokonuje opłaty obowiązkowego ubezpieczenia KL i NNW w wysokości ok. 35 zł od osoby. Kaucja nie jest wliczona w opłaty dodatkowe uwzględnione w cenie rejsu. Skipper jest zwolniony z wpłat do składki burtowej.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1200 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
Składka burtowa 555 zł obejmuje:
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
Cena nie zawiera:
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Cena łączna:
1755
Cena rejsu: 1200 zł
IkonaOpłaty dodatkowe: 555 zł
(120 EUR 35 PLN)
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Grecki rejs po Cykladach
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Ateny – Kythnos – Serifos – Milos –...
Jacht czarterowy: Bavaria Cruiser 46 lub podobny
osoba już od
2049 zł

od 512 zł

 • 10/08 - 17/08/19
  1/8
  2533od2149
 • 17/08 - 24/08/19
  1/8
  2533od2149
 • 24/08 - 31/08/19
  1/8
  2533od2149
 • 31/08 - 07/09/19
  6/8
  2533od2149
Północna Chorwacja
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac – Zadar – Mali Losinj – Pir...
Jacht: Bavaria 46
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2058 zł

od 638 zł

 • 31/08 - 07/09/19
  8/8
  2354od2058
 • 07/09 - 14/09/19
  8/8
  2354od2058
Dwa sąsiednie kraje czyli rejs Portugalia - Hiszpania
Hiszpania - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Lizbona - Nazare - Porto - La Corun...
Jacht: Bavaria Cruiser 37
  /  
Rocznik: 2015
osoba już od
2090 zł

od 985 zł

 • 28/03 - 04/04/20
  6/8
  2613od2090
Rejs w Turcji
Nowość
Turcja - Rejs wakacyjny 7 dni
Gocek - Cold Water Bay - Kalkan - K...
Jacht czarterowy: Bavaria Cruiser 46 lub podobny
osoba już od
2443 zł

od 1494 zł

 • 26/10 - 02/11/19
  1/8
  2841od2443
Rejs po Morzu Jońskim
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Lefkada - Zakynthos - Lefkada
Jacht: Bavaria Cruiser 46
  /  
Rocznik: -
osoba już od
2566 zł

od 1073 zł

 • 21/09 - 28/09/19
  8/8
  3070od2571
 • 28/09 - 05/10/19
  8/8
  3064od2566
Rejs po wiosennej Toskanii
Włochy - Rejs wakacyjny 6 dni
Puntone - Elba - Capraia - Pianosa...
Jacht czarterowy: Beneteau 50 lub podobny
osoba już od
3150 zł

od 613 zł
od 520 zł

 • 26/04 - 02/05/20
  6/10
  3775od3150

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
286Ofert rejsów
39 302Mil morskich w ofercie
22 056Połączeń lotniczych
613Atrakcji turystycznych
2 094Wolnych koi