Morze Północne - Rejs wilka morskiego

Trasa:
Ålesund
Ikona
Bergen
Typ rejsu:
IkonaDlawilka morskiego
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rejs wilka morskiego Alesund – Bergen 7 dni S/y Bara - Bara

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Fiordy to niezwykle charakterystyczne elementy krajobrazu Norwegii, a jednocześnie jedne z najbardziej efektownych i pięknych zatok, jakie mogły powstać w wyniku działań natury. Właśnie te piękne fragmenty norweskich scenerii nadmorskich są celem naszego żeglarskiego rejsu.

Morska wyprawa będzie pasjonującą, pełną wrażeń i niezapomnianych przygód żeglugą , która dla każdego z jej uczestników stanie się wspaniałym, żeglarskim doznaniem. Czekają nas wyjątkowe widoki, ale też trudy morskiej eskapady oraz rejs w autentycznie żeglarskiej atmosferze.

W wyprawie biorą udział uczestnicy, którzy tworzą załogę. Razem wykonujemy pokładowe prace, przeżywamy wspólnie żeglarskie emocje i doświadczamy uroków pasjonującego rejsu. Zmagamy się z żywiołem, ale też podziwiamy piękno norweskiego krajobrazu, które właśnie z pokładu jachtu robi najbardziej spektakularne wrażenie.

Rejs to także szansa na rozwijanie żeglarskich umiejętności i wyrobienie w sobie odpowiednich zachowań na jachcie. Zmierzymy się z trudniejszymi warunkami morskimi i tym samym nabierzemy żeglarskich szlifów, a także będziemy mieć szansę kształtowania i rozwijania swojego charakteru. Całe szkolenie przebiegnie pod opieką doświadczonego i wykwalifikowanego skipera, który będzie kierował naszym rejsem.

Żeglarska wyprawa odbędzie na pełnomorskim, wygodnym jachcie, którym możemy żeglować po wszystkich morzach i oceanach w każdych warunkach, co potwierdza orzeczenie zdolności żeglugowej Polskiego Związku Żeglarskiego. Załoganci otrzymają również dostęp do ciepłej wody i ogrzewania.

Rozpoczynamy rejs w Alesund, czyli malowniczym miasteczku otoczonym fiordami. Nad nim góruje szczyt Aksli, na który wspinaczka będzie doskonałą szansą na podziwianie tutejszych widoków. Kolejnym punktem wyprawy jest drugi największy fiord świata, czyli Sognefjord, którego zwieńczeniem jest efektowny jęzor lodowca Jostedal. Właśnie za sprawą topniejących lodowców możemy cieszyć się tu wspaniałym widokiem na szmaragdową wodę. Położone wzdłuż fiordu niewielkie osady to dodatkowy atut przyrodniczej scenerii tego krajobrazu. Do wielu z najbardziej malowniczych miejsc dostaniemy się wyłącznie drogą morską, odwiedzimy więc obszary niedostępne dla zwykłych turystów. Rejs zakończymy w otoczonym wzgórzami Bergen.

Jeżeli prawdziwa, morska wyprawa w atmosferze autentycznego żeglarskiego rejsu, który jest wyzwaniem, przyjemnością i niezapomnianą przygodą brzmi dla ciebie zachęcająco, nie czekaj i jeszcze dziś zarezerwuj miejsce na naszym pokładzie.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji
 • Ålesund

Ålesund to miejsce wyjątkowe na norweskiej mapie. Wielu nie wyobraża sobie odwiedzenia Norwegii bez pobytu właśnie w tej pięknej miejscowości. O turystycznej wartości miasta najlepiej świadczą nie tylko wspaniałe warunki krajobrazowe, ale także sama miejska zabudowa, która jest przykładem nietypowej architektury. Ålesund znajduje się w niezwykłym otoczeniu przyrody, bo u ujścia aż kilku fiordów do Morza Norweskiego. Najpopularniejszy z nich to Geirangerfjord, którego wyjątkowość sprawiła, że został wpisany na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Każdy element jego krajobrazu zachwyca na czele z imponującymi wodospadami. Na fiordach nie kończy się jednak wyjątkowość tutejszych widoków. Ålesund to miasto położone na półwyspie i kilku wyspach. Nawet port żeglarski tworzy tu niezwykłe wrażenie. Co istotne, na blisko położonej wyspie Vigra znajduje się port lotniczy obsługujący loty międzynarodowe. Miasto jest niezwykle popularne wśród amatorów sportów zimowych i górskiej wspinaczki, którzy mają stąd dogodne dojście na wspaniałych szczytów Sunnmøre i Hjørundfjord. Atrakcje czekają na nas także w samym Ålesund, które znane jest interesujących rozwiązań architektonicznych. Świetnie poczują się tutaj koneserzy sztuki, którzy mogą podziwiać dzieła w stylu art nouveau. Miasto słynie także z odbywających się tu cyklicznie imprez i festiwali, takich jak: Festiwal Teatralny Ålesund, Festiwal Łodzi w Ålesund, czy Festiwal Norweskiej Żywności. A jeżeli już jesteśmy przy regionalnej kuchni, szczególnie polecamy ucztę w docenianych restauracjach: XL Diner, Maki, czy Sjobua.

 • Måløy

Måløy to miasto położone na wyspie Vågsøy, nad cieśniną Ulvesundet. Wyspa połączona jest ze stałym lądem mostem. Miejscowość pełni niezwykle ważną funkcję jako port rybacki w najbliższym regionie. Måløy ma długą, naznaczoną trudami wojny, historię, która jednak nie zahamowała bujnego rozwoju miasta, co dzisiaj zaowocowało istnieniem interesującego kierunku turystycznego żeglarskich rejsów. Måløy zostało założone na niewielkiej wyspie o nazwie Måløya. W miarę rozrastania się miasta i rozkwitu gospodarczego, osadnictwo rozpoczęło przenoszenie się na sąsiednią i większą wyspę Vågsøy. Pozostałości miejskiej działalności na Måløya zostały w ogromnej mierze zniszczone za sprawą utworzenia na wyspie niemieckiej twierdzy przybrzeżnej, a w późniejszym czasie operacji Archery. Dziś na terenie wyspy zagospodarowano przestrzeń zabytkową o charakterze kulturalno-historycznym, w której odnajdziemy pozostałości po dawnej twierdzy, trasy spacerowe, a dla chętnych znajdzie się miejsce na łowienie ryb. Jeżeli już mowa o pobliskich wyspach, na uwagę zasługuje niewielka Silda znajdująca się pomiędzy Vågsøy i Selje. Czekają tu na nas malownicze szlaki, architektura starych, urokliwych domków i przepiękne scenerie przyrodnicze. To także będzie doskonałe miejsce na krótką, rybacką wyprawę. Oryginalna architektura to domena Vågsberget. Miejscowe domki urzekają nie tylko widokiem, ale w okresie letnim zapraszają również na miejscowe wystawy sztuki i do kawiarni. Jeżeli zdecydujemy się na żeglowanie wokół wyspy, obowiązkowo powinniśmy do swojego programu włączyć tutejsze latarnie. Każda znajduje się w imponującym miejscu, oferuje spektakularne widoki i intryguje odmiennym wyglądem. Wypoczywający świetnie spędzą czas w miejscowości Refvik z popularną, białą plażą. Symbolem wyspy Vågsøy jest wyjątkowy, wyżłobiony przez działanie morskich fal kamień Kannesteinen.

 • Florø

Florø to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Norwegii, chociaż w samym mieście nie odnajdziemy wielu atrakcji, warto potraktować je jako bazę wypadową do pobliskich miejscowości, które z kolei zachwycą swoimi zabytkami, przyrodą, a nawet kuchnią. Niegdyś Florø słynęło z rybołówstwa i to na tym polu najbardziej się rozwinęło. Dziś miasto imponuje ilością zakładów przemysłowych i ogólnym rozwojem gospodarczym. Żeglarze powinni obowiązkowo włączyć w swój rejs pobliski skalisty brzeg, na którym znajduje się zabytkowa latania morska Stabben fyr, która doskonale wpasowuje się w miejscowy krajobraz zapewniając przy tym niezapomniany. Warto także zainteresować się wysuniętą nieco dalej na północ skałą i położoną na niej Kvanhovden fyr, w której dodatkowo można przenocować. Jeżeli jesteśmy spragnieni jeszcze bardziej spektakularnych widoków, czeka nas wyprawa na Brandsøyåsen. Tutaj wybiera się trasę pieszą lub rowerową, na której końcu czeka nas przepiękna panorama miasta i pobliskich wysepek. Cały teren niewielkiego wzniesienia jest niezwykle malowniczy i porośnięty bujną roślinnością. Na uwagę miłośników przyrody zasługuje pobliska hodowla danieli i jeleni znajdująca się w Kvalstad Gard. Żeglarskie rejsy po tych okolicach to także świetne atrakcje dla zwiedzających i osób pasjonujących się historią. W pobliskiej miejscowości Kinn można zwiedzać romański kościół, w którym znajdują się elementy wyposażenia datowane nawet na XIII wiek. Świetnym pomysłem będzie zwiedzenie niezwykłego miejsca w Ausevika, w którym pozostałością po dawnych mieszkańcach są ryty skalne.

 • Sognefjorden

Najdłuższy fiord w Norwegii i w Europie, a drugi na świecie – Sognefjiord to wyjątkowe zjawisko w przyrodzie, miejsce malowniczych krajobrazów i prawdziwy symbol w nietypowych, a jednocześnie zniewalających widoków naturalnych w Norwegii. Znajduje się na północ od Bergen, a dokładniej w około 70-kilometrowej odległości od miasta. Stąd ciągnie się na długości 203 kilometrów i dosłownie wcina się w głąb lądu, aż do wsi Skjoden. Jego szerokość waha się od 1,5 do 6 kilometrów. Tak długi fragment naturalnego krajobrazu musi być bardzo różnorodny. Sognefjorden posiada liczne odgałęzienia, z którego najwęższym, a także najbardziej znanym jest Naeroyfjord. Ta charakterystyczna odnoga słynnego fiordu została wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Odgałęzienia Sognefjorden to niemal osobne kawałki naturalnej scenerii. Lustefjord, Fjærlandsfjord, czy Finnafjord mogą poszczycić się szmaragdowym kolorem ich wodnych akwenów, który spowodowany jest topniejącymi lodowcami. Warto wspomnieć o tym, że obszar oraz klimat największego, norweskiego fiordu sprzyjają lokalnym uprawom. Okolica Sognefjorden słynie więc z regionalnych owoców, mięs, ryb i serów, wśród których warto wymienić: jagody, dziczyznę, jagnięcinę, kozi ser, czy pstrąga górskiego. Takich przysmaków warto spróbować na miejscu w jednej z tutejszych urokliwych knajpek. Fiord słynie z niewielkich, urzekających miejscowości przyciągających swoją architekturą, zabytkami i niesamowitą, górską aurą. A skoro mowa już o górach, należy wspomnieć, iż środkowa część wspaniałego fiordu to tereny górskie, na których znajduje się Park Narodowy Jotunheimen, Park Narodowy Jostedalsbreen, czy dolina Utladalen. Popularnymi atrakcjami wśród amatorów sportów i aktywności ekstremalnej są rafting, wspinaczka i rowerowe wycieczki.

 • Bergen

Bergen to norweskie miasto znajdujące się w regionie okręgu administracyjnego Hordaland. Miasto mieści się w bardzo interesującym położeniu, czyli na styku Morza Północnego i Norweskiego. Z tego też względu często określane jest mianem „bramy do fiordów” i rzeczywiście, Bergen jest doskonałą bazą wypadową po wspaniałych fiordach, takich jak Sognefjorden, czy Stavanger. Bergen każdemu kojarzy się z czymś innym. Wielu mówi o drugim największym mieście w Norwegii, że jest jego stolicą – nie administracyjną, ale kulturalną. Znajdują się tu liczne galerie i muzea, wśród których my polecamy Muzeum Hanzeatyckie, które dużo mówi o najstarszej dzielnicy miasta, czyli Bryggen. Wiele muzeów oferuje bezpłatne wejścia np. dla studentów. Tego typu obiektem jest muzeum KODE. Zabytkowa ulica Bergen zasługuje na kilka osobnym słów, ponieważ została ona wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Znajduje się tu kilka kwartałów drewnianych domków przy samym nabrzeżu portowym. Kiedyś urzędowali tu kupcy, a faktoria tętniła życiem. Dziś jest to bardzo reprezentatywna część miasta, która pojawia się na wielu tutejszych pocztówkach. Dla niektórych Bergen kojarzy się z miastem studentów. Tutejszy uniwersytet jest popularnym celem międzynarodowych wymian studenckich, a samym studentom oferuje wiele zniżek. Bardzo popularnym skojarzeniem z Bergen jest określenie go jako jednego z najbardziej deszczowych miast na świecie i jest w tym wiele prawdy. Opady potrafią tu nieprzerwanie trwać przez całe tygodnie, co jednak nadaje miastu pewnego specyficznego uroku. Bergen przygotowało też coś dla smakoszy i amatorów skandynawskiej kuchni. Jednym z popularnych miejsc w mieście jest Fisketorget, czyli targ rybny Torget, na których skosztujemy nie tylko ryb i owoców morza, ale też specyficznych przysmaków, takich jak kanapki z mięsem renifera i krewetkami.

S/y Bara - Bara (rocznik 2004)

Bruceo-Bara-Bara-Rejsy-Navigare.jpg
Jacht-Bara-Bara-Navigare-Rejsy-Morskie.jpg
Październikówka-2017-1.jpg
Październikówka-2017-5.jpg
rejsy-morskie-Bałtyk-listopadówka-2016-52.jpg
Rejsy-morskie-grecja-bara-bara-navigare.jpg
Bruceo-Bara-Bara-Rejsy-Navigare.jpg
Jacht-Bara-Bara-Navigare-Rejsy-Morskie.jpg
Październikówka-2017-1.jpg
Październikówka-2017-5.jpg
rejsy-morskie-Bałtyk-listopadówka-2016-52.jpg
Rejsy-morskie-grecja-bara-bara-navigare.jpg
Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Apteczka - Wyposażenie zgodne z normą UE.   •   Ogrzewanie - Możliwość sterowania temperaturą pod pokładem.   •   Wyposażenie nawigacyjne - Niezbędne wyposażenie do prawidłowego nawigowania podczas rejsu.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.


S/y Bara - Bara to oceaniczny, stalowy jacht typu Bruceo ASL z 2004 roku, zarejestrowany pod numerem POL 9669. Bara - Bara ma nieco ponad 15 metrów długości i na swoim pokładzie może pomieścić aż 12 załogantów. Jachty Bruceo, projektowane przez Juliusza Strawińskiego oraz Bruce'a Robertsa są cenione za ich wysoką dzielność w trudnych warunkach. Jacht posiada Orzeczenie o Zdolności Żeglugowej PZŻ obowiązujące w „Rejonie 4”- czyli żegludze oceanicznej, przy sile wiatru bez ograniczeń, fali bez ograniczeń. Parametry hydrodynamiczne kadłuba jak: położenie środka wyporu, wzdłużny rozkład wyporności, kąt wejścia wodnicy konstrukcyjnej ustalono z założeniem, że jacht będzie optymalny hydrodynamicznie w warunkach silnych wiatrów. Wysoka wolna burta i wyraźnie pełnotiwe nawisy w połączeniu ze skupieniem mas w pobliżu środka ciężkości jachtu, zagwarantować mają suchą i szybką żeglugę na fali.

Wyposażenie s/y Bara - Bara i parametry techniczne:

DANE TECHNICZNE: Długość: 15 m Szerokość: 4,04 m Zanurzenie: 2,35 m Waga: 18 t Wysokość masztów: grot 15 m, bezan 11 m, Gatunek stali: stal EH36 kadłubowa, grubość blachy: 4-12 mm Powierzchnia ożaglowania: 80 m² Współczynnik balastowy R = 0,298 Zbiorniki na wodę: 800 l., na paliwo 550 l

WYPOSAŻENIE RATOWNICZE Tratwa ratunkowa SOLAS B - PACK Radiopława EPIRB z GPS PLB dla kapitanów s/y Bara Bara Komplet pirotechniki na akweny pełnomorskie i oceaniczne Kamizelki ratunkowe SOLAS Asekuracyjne pasy pneumatyczne 3* Gaśnica ABC + koc + toporek

SILNIK i STER: Silnik Krab 60 KM, prędkość: marszowa: 6 węzłów; maks. 8 węzłów Ster: hydrauliczny układ sterowania Przekładnia: Przekładnia mechaniczna, ślimakowa w oleju, zamocowana bezpośrednio na przedłużeniu trzonu sterowego

NAWIGACJA Transponder AIS Raymarine A650 Ploter map Raymarine A77, mapy navionics gold Laptop z C-mapami + papier Sekstant, radiostacja VHF z DSC Simrad RD 68 Ręczna VHF, Midland Pacific Sonar SeaScout Forward Horizontally Underwater Radar Navtex

POKŁAD Winda kotwiczna elektryczna. 1200 W. Łańcuch 10. 100 m. Ponton parsuna - nowy na 5 osób + silnik 2suw Mariner 3,5 KM

ŻAGLE: Wszystkie żagle jachtu posiadają możliwość rolowania. Oprócz nich na wyposażeniu znajdują się klasyczne sztaksle, zapinane na odrębnym sztagu.

Hotel: Jacht, w swoim przytulnym wnętrzu posiada 12 koi z fartuchami sztormowymi, które zapewniają bezpieczeństwo podczas płynięcia w trudniejszych warunkach.Z możliwością redukcji do 10, lub do 8 (koje składane). Na jachcie znajduje się kingston, z możliwością korzystania z prysznica. Przestronny kambuz z lodówką i zamrażalką, 2-palnikową kuchenką i piekarnikiem, mocowaną na kardanie. Ogrzewanie WEBASTO, ciepła woda 2 zejściówki i dwa kokpity (nawigacyjny i hotelowy). Ponadto zapewniamy poduszki z poszewkami, prześcieradła i koce.

Parametry

 • Długość: 49ft / 14.9m
 • Szerokość: 13ft / 4m
 • Wodnica: -ft / 0m
 • Ożaglownie: 0 m2
 • Wyporność: 0 tony
 • Balast: 0 tony
 • Silnik: -
 • Produkcja od: -
 • Produkcja do: -
 • Projektant: Juliusza Strawiński Bruce Roberts
 • Producent: S/y Bara - Bara

Co zabrać?

Podczas rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią podczas zimnych i chłodnych dni. Konieczne jest spakowanie swetra lub polaru i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa lub sztormiak i spodnie przeciwdeszczowe. Zabieramy ze sobą kalosze, buty trekkingowe, zimową czapkę, rękawiczki, bieliznę termiczną i osobistą, a także dres, ręcznik, klapki pod prysznic i przybory toaletowe. Poza tym, pakujemy to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, śpiwora, kubka termicznego i termosu oraz apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich i indywidualne ubezpieczenie KL i NNW. Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty. Żeglujemy wygodnym, dobrze wyposażonym, ogrzewanym jachtem pełnomorskim z dostępem do ciepłej wody. Zaopatrujemy się na miejscu. Przygotowujemy także posiłki na pokładzie lub stołujemy się w restauracjach.

Koszty

Składamy się na kasę jachtową, z której pokrywamy wydatki związane z paliwem, opłatami portowymi i prowiantem. Składka wynosi 350 zł od osoby. Do kosztów należy także wliczyć opłatę obowiązkowego ubezpieczenia KL i NNW w wysokości ok. 50 zł od osoby.

Zasady panujące na rejsie

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy na niełatwym akwenie, co oznacza, że czeka nas wymagająca żegluga w trudnych warunkach. Pracujemy w grupie, pełnimy wachty i pozostajemy pod opieką kapitana. Mierzymy się z wymagającym żywiołem morskim, dlatego polegamy na sobie i wyrabiamy w sobie odpowiednie żeglarskie umiejętności oraz zachowania na jachcie. Trasa rejsu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. Nasza wyprawa jest przeznaczona dla osób, które posiadają żeglarskie doświadczenie.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1350 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Podobne oferty
Początek lata w Chorwacji
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac - Hvar - Pirovac
Jacht: Bavaria 44
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1786 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 18/07 - 25/07/20
  8/8
  2742od2338
 • 25/07 - 01/08/20
  8/8
  2742od2338
 • 04/07 - 11/07/20
  8/8
  2582od2211
 • 11/07 - 18/07/20
  8/8
  2582od2211
Rejs wakacyjny Split-Dubrownik-Split
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Dubrownik - Split
Jacht: Bavaria 45
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1890 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 18/07 - 25/07/20
  8/8
  2494od1995
 • 27/06 - 04/07/20
  7/8
  2363od1890
Zwiedzanie Chorwacji
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Zadar - Split
Jacht: Cyclades 43.4
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2231 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 01/08 - 08/08/20
  8/8
  2911od2431
 • 22/08 - 29/08/20
  8/8
  2774od2321
 • 12/09 - 19/09/20
  8/8
  2661od2231
Szkolenia żeglarskie na skippera chorwackiego Voditelj Brodice
Promocja
Chorwacja - Rejs szkoleniowy 7 dni
Pirovac – Pirovac
Jacht: Bavaria 46
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2249 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 30/05 - 06/06/20
  5/6
  2594od2249
 • 13/06 - 20/06/20
  6/6
  2594od2249
 • 05/09 - 12/09/20
  6/6
  2594od2249
 • 12/09 - 19/09/20
  6/6
  2594od2249
Rejsy na jachcie w Chorwacji
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Hvar - Split
Jacht: Cyclades 43.4
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2291 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 25/07 - 01/08/20
  3/8
  3005od2506
 • 04/07 - 11/07/20
  8/8
  2911od2431
 • 15/08 - 22/08/20
  8/8
  2849od2381
 • 05/09 - 12/09/20
  8/8
  2736od2291
Włochy - kurs fotografowania pod żaglami
Nowość
Włochy - Rejs wakacyjny 7 dni
Neapol - Capri - Neapol
Jacht: Cyclades 43.4
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2804 zł

od 613 zł
od 520 zł

 • 29/08 - 05/09/20
  8/8
  3378od2804

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
144Ofert rejsów
19 788Mil morskich w ofercie
11 105Połączeń lotniczych
614Atrakcji turystycznych
1 054Wolnych koi