Norwegia - Rejs wilka morskiego

Trasa:
Tromsø
Ikona
Lofoty
Ikona
Tromsø
Typ rejsu:
IkonaDlawilka morskiego
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Średnia ocena:Znakomita 4,9

Organizacja bardzo dobra. W zaistnialej sytuacji kryzysowej, postawa firmy wzorowa. Skipper Wojtek zawsze uśmiechnięty poprowadzil super rejs po Chorwacji. Dziękujemy⛵

Ewa S.
Data dodania: 10/10/2016

Jest mi bardzo miło że zostałem poproszony o opinię po rejsie w Grecji. Zacznę od kapitana Wiktor Kostrzewa moim skromnym zdaniem jest to osoba na odpowiednim miejscu, same plusy i zabrakło by mi słów...

Robert Rybak
Data dodania: 10/13/2017

Super organizacja rejsu. Świetny skipper. I przesympatyczni właściciele, których miałam okazję poznać :)

Magdalena S.
Data dodania: 10/20/2015

Super rejs, wspaniałe wspomnienia.Polecam

Ela G.
Data dodania: 02/22/2017

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo...

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi...

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo...

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016

Jacht zadbany, przepływy przemyślane i bezpieczne, stały, dobry kontakt przed rejsem. Widoczne zaangażowanie w tworzenie doskonałych warunków spędzania wakacji sprzyja atmosferze wspólnoty i zachęca do...

Agnieszka D.
Data dodania: 07/11/2016
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Skiper polskojęzyczny
Ikona
Kompleksowa oferta
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Lofoty – eksploracja archipelagu i poszukiwanie zorzy polarnej Tromsø - Lofoty - Tromsø 7 dni S/y Bara - Bara


Ważne: Kapitan nazywany skipperem 😉 oraz nocleg na jachcie są w cenie każdego rejsu.

Żeglarskie rejsy to oprócz samej pasjonującej żeglugi i możliwości odbycia niezapomnianej wyprawy także szansa na poznanie niesamowitych zjawisk zachodzących w naturze i spotkanie z najpiękniejszymi miejscami niezapomnianych krajobrazów oraz wyjątkowych kultur i tradycji.

Podczas żeglugi tworzymy załogę, czyli zgraną grupę osób, które łączy tam sama pasja, ciekawość świata i chęć podjęcia żeglarskich wyzwań. Razem uczestniczymy w pokładowych pracach, wspólnie przeżywamy morskie przygody, doświadczamy niezapomnianych wrażeń podczas rejsu. Poznajemy się nawzajem i mamy szansą na prawdziwą integrację. Naszą wyprawą kieruje doświadczony i wykwalifikowany kapitan.

Rozwijamy żeglarską pasję, doskonalimy umiejętności prowadzenia i obsługi jachtu, a także kształtujemy odpowiednie zachowania na pokładzie. Konfrontujemy się z trudnymi warunkami morskimi, a tym samym hartujemy swój charakter. Nabieramy też żeglarskiej pewności i morskich szlifów. Zmagamy się z wyjątkowym żywiołem, który uczy nas pokory.

Żeglujemy pełnomorskim, wygodnym jachtem, którym można przemierzać wszystkie morza i oceany, co potwierdza orzeczenie zdolności żeglugowej Polskiego Związku Żeglarskiego. Na pokładzie mamy także dostęp do ciepłej wody i ogrzewania.

Odwiedzamy jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na mapie żeglarskiej Norwegii. Rozpoczynamy i kończymy rejs w tym samym miejscu, czyli w malowniczym Tromso ulokowanym na kilku wyspach połączonych mostami. Naszym celem jest eksploracja archipelagu Lofotów oraz wypatrywanie niesamowitego zjawiska przyrodniczego, jakim jest zorza polarna. Pożeglujemy także w stronę pełnych kontrastów wysp Vesterålen, na których zielone tereny i białe plaże zderzają się ze skalistymi szczytami imponująco dominującymi w tym krajobrazie. W pewnym momencie jacht traktujemy jak bazę wypadową i udajemy się w pieszą wyprawę w poszukiwaniu zorzy polarnej, czyli wyjątkowego zjawiska od lat budzącego fascynację, strach i podziw zarówno wśród naukowców, jak i tutejszych mieszkańców. Mnóstwo wierzeń i mitologicznych podań obrosło już wokół zorzy polarnej. My przypominamy, że jest to zjawisko świetlne, które powstaje na skutek zderzenia się wpadających w ziemskie pole magnetyczne, naładowanych cząstek pochodzących ze słońca, z molekułami gazów atmosferycznych. Zorzę polarną mamy nadzieję podziwiać podczas naszego żeglarskiego rejsu.

Poznawanie odległych krain fascynującego świata północnej Europy w połączeniu z pasjonującym, żeglarskim rejsem to doskonały sposób na doskonałą, pełną morskich emocji i atrakcji wyprawę. Zmierzymy się z trudnymi warunkami żeglarskimi i rozwiniemy umiejętności prowadzenia jachtu. Jeżeli uważasz, że taka wyprawa będzie odpowiedzią na twoje oczekiwania, nie czekaj i zarezerwuj miejsce na naszym pokładzie!

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Program
Jacht
Organizator
Opis szczegółów rejsu
 • Tromsø

Tromsø to miasto znajdująca się w dalekiej, północnej części Norwegii. Położenie za kołem polarnym wcale nie powoduje wyjątkowej surowości klimatu, który jest łagodzony prądem zatokowym. Dlatego też Tromsø jest miastem będącym popularnym celem turystycznym i żeglarskim.
Jedną z największych, naturalnych atrakcji jest tutaj możliwość obserwowania zorzy polarnej. To niesamowite zjawisko nie jest proste do uchwycenia, ale większe szanse na jego zaistnieje panują w okresie od końca maja do końca lipca. Chłodny klimat miasta wpływa nie tylko na życie mieszkańców, ale też na tutejszą kulturę. Miasto jest popularnym miejscem startowym ekspedycji polarnych, dzięki czemu zyskało miano „Wrót do Arktyki”. Polarne motywy widoczne są w miejscowych restauracjach, w których skosztujemy dań opartych na składnikach pochodzących prosto z Arktyki. W Tromsø znajduje się również Muzeum Polarnictwa, w którym dowiemy się o historii wypraw polarnych i sposobach polowań na zwierzęta Arktyki . Przybywających tu turystów i żeglarzy z pewnością zachwyci także otoczenie miasta, które może stać się terenem pasjonujących wycieczek, spływów kajakowych, wypraw wędkarskich itd. Tromsø to także miejsce interesujących wydarzeń i imprez, takich jak festiwale muzyczne, Maraton Słońca o Północy Tromsø, Półmaraton Nocy Polarnej, czy festiwal piwa i filmowy. Smakosze chmielowego trunku będą zachwyceni możliwością zwiedzenia najbardziej wysuniętego na północ kraju browaru Ølbryggeri.

 

 • Lofoty

Lofoty to archipelag 4 dużych wysp: Austvågøy, Vestvågøy, Flakstadøy, Moskenesøyi i mniejszych wysepek, które znajdują się na Morzu Norweskim w północno-zachodniej części Norwegii. Charakteryzują się górzystym ukształtowaniem powierzchni, urozmaiconą linią brzegową i zaskakująco łagodnym klimatem. Mimo że wyspy są położone za kołem podbiegunowym, silny wpływ ma tutaj prąd zatokowy, który w znaczący sposób łagodzi surowy klimat północny.
Główną osadą archipelagu jest Svolvær na wyspie Austvågøy, jednak nie powinniśmy się tu spodziewać miejskiej metropolii. Wszystkie miasteczka to tak naprawdę niewielkie miejscowości położone u podnóża gór, najczęściej nad samym morzem. Szeroko praktykowaną gałęzią gospodarki jest rybołówstwo, a w dzisiejszych czasach także turystyka. Trudno dziwić się żeglarzom i wczasowiczom, którzy właśnie ten malowniczy rejon wybierają za miejsce swojego wypoczynku. Oprócz zniewalających krajobrazów czekają nas tutaj piaszczyste plaże, które w trakcie sezonu stają się także popularnym kąpieliskami. Najbardziej spektakularne wrażenie robią wysokie szczyty górskie, które niczym pionowe ściany wpadają wprost do morza. W ich cieniu toczy się spokojne życie mieszkańców niewielkich, rybackich osad. Lofoty znane są także jako ważny punkt połowu dorsza, którego imponujące okazy suszą się na tradycyjnych stelażach – możemy się na nie natknąć w niemal każdej tutejszej miejscowości. Tradycja odgrywa na Lofotach nierzadko ważną funkcję, dlatego część obszary archipelagów jest objęta ochroną mającą na celu utrzymanie dawnych sposobów budownictwa i tworzenia drewnianych konstrukcji architektonicznych. Wśród miejscowych atrakcji warto wymienić liczne szlaki górskie, kajakarstwo, rejsy w poszukiwaniu wielorybów, wypoczynek na prawdziwie rajskich plażach oraz podziwianie wspaniałych widoków np. na okolice miasteczka Reine, czy kosztowanie wyjątkowej, lokalnej kuchni.

S/y Bara - Bara: (rocznik 2004)

Parametry
 • Długość: -ft / 0m
 • Szerokość: -ft / 0m
 • Wodnica: -ft / 0m
 • Ożaglownie: 0m2
 • Wyporność: 0 tony
 • Balast: 0 tony
 • Silnik: -
 • Produkcja od: -
 • Produkcja do: -
 • Projektant: -
 • Producent: S/y Bara - Bara
Bruceo-Bara-Bara-Rejsy-Navigare.jpg
Jacht-Bara-Bara-Navigare-Rejsy-Morskie.jpg
Październikówka-2017-1.jpg
Październikówka-2017-5.jpg
rejsy-morskie-Bałtyk-listopadówka-2016-52.jpg
Rejsy-morskie-grecja-bara-bara-navigare.jpg
Bruceo-Bara-Bara-Rejsy-Navigare.jpg
Jacht-Bara-Bara-Navigare-Rejsy-Morskie.jpg
Październikówka-2017-1.jpg
Październikówka-2017-5.jpg
rejsy-morskie-Bałtyk-listopadówka-2016-52.jpg
Rejsy-morskie-grecja-bara-bara-navigare.jpg
Opis

S/y Bara - Bara to oceaniczny, stalowy jacht typu Bruceo ASL z 2004 roku, zarejestrowany pod numerem POL 9669. Bara - Bara ma nieco ponad 15 metrów długości i na swoim pokładzie może pomieścić aż 12 załogantów.
Jachty Bruceo, projektowane przez Juliusza Strawińskiego oraz Bruce'a Robertsa są cenione za ich wysoką dzielność w trudnych warunkach. Jacht posiada Orzeczenie o Zdolności Żeglugowej PZŻ obowiązujące w „Rejonie 4”- czyli żegludze oceanicznej, przy sile wiatru bez ograniczeń, fali bez ograniczeń.
Parametry hydrodynamiczne kadłuba jak: położenie środka wyporu, wzdłużny rozkład wyporności, kąt wejścia wodnicy konstrukcyjnej ustalono z założeniem, że jacht będzie optymalny hydrodynamicznie w warunkach silnych wiatrów. Wysoka wolna burta i wyraźnie pełnotiwe nawisy w połączeniu ze skupieniem mas w pobliżu środka ciężkości jachtu, zagwarantować mają suchą i szybką żeglugę na fali.

Wyposażenie s/y Bara - Bara i parametry techniczne:

DANE TECHNICZNE:
Długość: 15 m 
Szerokość: 4,04 m
Zanurzenie: 2,35 m 
Waga: 18 t
Wysokość masztów: grot 15 m, bezan 11 m, 
Gatunek stali: stal EH36 kadłubowa, grubość blachy: 4-12 mm 
Powierzchnia ożaglowania: 80 m²
Współczynnik balastowy R = 0,298 
Zbiorniki na wodę: 800 l., na paliwo 550 l

WYPOSAŻENIE RATOWNICZE
Tratwa ratunkowa SOLAS B - PACK
Radiopława EPIRB z GPS
PLB dla kapitanów s/y Bara Bara
Komplet pirotechniki na akweny pełnomorskie i oceaniczne
Kamizelki ratunkowe SOLAS
Asekuracyjne pasy pneumatyczne
3* Gaśnica ABC + koc + toporek

SILNIK i STER:
Silnik Krab 60 KM, prędkość: marszowa: 6 węzłów; maks. 8 węzłów
Ster: hydrauliczny układ sterowania
Przekładnia: Przekładnia mechaniczna, ślimakowa w oleju, zamocowana bezpośrednio na przedłużeniu trzonu sterowego

NAWIGACJA 
Transponder AIS Raymarine A650
Ploter map Raymarine A77, mapy navionics gold
Laptop z C-mapami + papier
Sekstant, radiostacja VHF z DSC Simrad RD 68
Ręczna VHF, Midland Pacific
Sonar SeaScout Forward Horizontally Underwater Radar
Navtex

POKŁAD 
Winda kotwiczna elektryczna. 1200 W. Łańcuch 10. 100 m.
Ponton parsuna - nowy na 5 osób + silnik 2suw Mariner 3,5 KM

ŻAGLE:
Wszystkie żagle jachtu posiadają możliwość rolowania. Oprócz nich na wyposażeniu znajdują się klasyczne sztaksle, zapinane na odrębnym sztagu.

Hotel: Jacht, w swoim przytulnym wnętrzu posiada 12 koi z fartuchami sztormowymi, które zapewniają bezpieczeństwo podczas płynięcia w trudniejszych warunkach.Z możliwością redukcji do 10, lub do 8 (koje składane). Na jachcie znajduje się kingston, z możliwością korzystania z prysznica. Przestronny kambuz z lodówką i zamrażalką, 2-palnikową kuchenką i piekarnikiem, mocowaną na kardanie.
Ogrzewanie WEBASTO, ciepła woda
2 zejściówki i dwa kokpity (nawigacyjny i hotelowy). 
Ponadto zapewniamy poduszki z poszewkami, prześcieradła i koce.

Szkoła Navigare Yacht Club powstała z pasji do żeglowania i nauczania. Naszą misją od 2011 jest prowadzenie rejsów morskich tak, aby dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem oraz szkolenie żeglarskie zgodne z Systemem Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego.

Nie prowadzimy szkoleń masowych i rejsów czysto turystycznych, nie gwarantujemy patentu każdemu, kto zapisze się na kurs. Na rejsach i szkoleniach uczymy żeglarstwa klasycznego - zgodnego z etykietą jachtową, z zachowaniem pokory dla żywiołów wiatru i wody, z pełną wiarą, że szkolenie żeglarskie ma wydobyć z Was nie tylko dobrą technikę manewrowania jachtem, ale również odpowiednie do dowodzenia załogą cechy charakteru.

"Navigare necesse est, vivere non est necesse" - słowa te wypowiedział Pompejusz Wielki do kapitana, który nie chciał wypełnić swojego obowiązku nawigatora i wypłynąć na morze. Ta starożytna sentencja tłumaczona na język polski brzmi: "Żeglowanie jest koniecznością, życie nie jest koniecznością." Powyższa maksyma daje świadectwo o tym, że żeglarstwo jest dyscypliną uprawianą nie od dzisiaj. Wielowiekowa tradycja marynistyczna przekazywana była z pokolenia na pokolenie przez kolejnych kapitanów - nawigatorów. Pewien ułamek tej wiedzy dotarł również do nas.

Dobry żeglarz to nie tylko żeglarz doskonale wyszkolony technicznie, ale żeglarz świadomy wartości kultury żeglarskiej, żeglarz pokorny, bo świadomy potęgi wzburzonego morza, w końcu żeglarz otwarty na nowych ludzi, doświadczenia, wyzwania, bo żeglarstwo to także praca nad własnymi słabościami oraz hartowanie charakteru. Szkolimy i prowadzimy rejsy w oparciu o proste, sprawdzone zasady.

Co zabrać?

Podczas rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią podczas zimnych i chłodnych dni. Konieczne jest spakowanie swetra lub polaru i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa lub sztormiak i spodnie przeciwdeszczowe. Zabieramy ze sobą kalosze, buty trekkingowe, zimową czapkę, rękawiczki, bieliznę termiczną i osobistą, a także dres, ręcznik, klapki pod prysznic i przybory toaletowe. Poza tym, pakujemy to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, śpiwora, kubka termicznego i termosu oraz apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich i indywidualne ubezpieczenie KL i NNW. Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty. Żeglujemy wygodnym, dobrze wyposażonym, ogrzewanym jachtem pełnomorskim z dostępem do ciepłej wody. Zaopatrujemy się na miejscu. Przygotowujemy także posiłki na pokładzie lub stołujemy się w restauracjach.

Koszty

Składamy się na kasę jachtową, z której pokrywamy wydatki związane z paliwem, opłatami portowymi i prowiantem. Składka wynosi 300 zł od osoby. Do kosztów należy także wliczyć opłatę obowiązkowego ubezpieczenia KL i NNW w wysokości ok. 50 zł od osoby.

Zasady panujące na rejsie

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy na niełatwym akwenie, co oznacza, że czeka nas wymagająca żegluga w trudnych warunkach. Pracujemy w grupie, pełnimy wachty i pozostajemy pod opieką kapitana. Mierzymy się z wymagającym żywiołem morskim, dlatego polegamy na sobie i wyrabiamy w sobie odpowiednie żeglarskie umiejętności oraz zachowania na jachcie. Trasa rejsu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. Nasza wyprawa jest przeznaczona dla osób, które posiadają żeglarskie doświadczenie.

Cena zawiera:
 • Pobyt i zakwaterowanie na jachcie podczas rejsu. Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały okres rejsu.
 • Ubezpieczenia NNW i KL. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Obejmujące między innymi wydatki przeznaczone na świadczenia medyczne podczas wyjazdu turystycznego. Ubezpieczenia zapewnia organizator.
  Obszar roboczy 12 kopia
 • Pełną opiekę skippera oraz sprzątanie jachtu po rejsie. Cena zawiera obie usługi.
 • Opłaty portowe oraz inne opłaty związane z użytkowaniem jachtu. Cena zawiera wszystkie opłaty portowe. Są one pobierane ze wspólnej kasy jachtu.
 • Podatek VAT. Jest standardowo naliczany według regulacji prawnych.
 • Wyżywienie na jachcie. Wyżywienie na jachcie. Posiłki są finansowane z kasy na składkę jachtową - około 150 euro/os. Załoga stołuje się w lokalach gastronomicznych lub przygotowuje sama posiłki na jachcie.
 • Opłata klimatyczna. Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Paliwo do jachtu. Opłaty związane z zaopatrzeniem jachtu w paliwo pobierane są ze składki jachtowej.
Suma:
1300
IkonaNa rejsie może być zbierana składa burtowa. Zazwyczaj około 80-150 EUR. Sprawdź w opisie rejsu.
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Turcja - Rejs wakacyjny 7 dni
Fethiye - Marmaris - Fethiye
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
2095 zł

od b/d zł

 • 29/06 - 06/07/19
  8/8
  2619 złod2095
 • 06/07 - 13/07/19
  8/8
  2619 złod2095
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Lefkada - Zakynthos - Lefkada
Jacht: Bavaria 46 C...
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1990 zł

od b/d zł

 • 21/09 - 28/09/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 28/09 - 05/10/19
  8/8
  2488 złod1990
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Zadar - Rab - Zadar
Jacht: Dufour 45
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1745 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2994 złod2395
 • 22/06 - 29/06/19
  7/7
  2869 złod2295
 • 11/05 - 18/05/19
  7/7
  2181 złod1745
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Zadar - Split
Jacht: Cyclades 43.4
 / 
Rocznik: 2008
osoba już od
1695 zł

od b/d zł

 • 13/07 - 20/07/19
  8/8
  2494 złod1995
 • 03/08 - 10/08/19
  8/8
  2400 złod1920
 • 24/08 - 31/08/19
  8/8
  2263 złod1810
 • 14/09 - 21/09/19
  8/8
  2119 złod1695
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Vodice - Wodospady Krka -...
Jacht: Premium
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1390 zł

od b/d zł

 • 03/08 - 10/08/19
  7/7
  3063 złod2450
 • 13/07 - 20/07/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 17/08 - 24/08/19
  7/7
  2813 złod2250
 • 29/06 - 06/07/19
  7/7
  2688 złod2150
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac - Rijeka - Pirovac
Jacht: Bavaria 49
 - 
prawdopodobnie czarterowy
osoba już od
1250 zł

od b/d zł

 • 15/06 - 22/06/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 31/08 - 07/09/19
  10/10
  1813 złod1450
 • 18/05 - 25/05/19
  10/10
  1563 złod1250
 • 01/06 - 08/06/19
  10/10
  1563 złod1250

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
240Ofert rejsów
32 981Mil morskich w ofercie
18 509Połączeń lotniczych
435Atrakcji turystycznych
1 757Wolnych koi