Chorwacja - Rejs wakacyjny

Trasa:
Split
Ikona
Makarska
Ikona
Dubrownik
Ikona
Trstenik
Ikona
Hvar
Ikona
Split
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator

Brak szczegółowych informacji na temat udogodnień.
Zapoznaj się dokładnie z opisem w zakładce Jacht.
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Profesjonalny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Poznaj południową Chorwację

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Zapraszamy na rejs w Chorwacji dużym jachtem motorowym. Spędzimy siedem niezapomnianych dni na północy Morza Adriatyckiego, podróżując między wyspami. Wystarczy się odprężyć i pozwolić, aby kapitan i jego załoga, a zwłaszcza szef kuchni zajęli się Tobą w trakcie tego rejsu. A Ty w ciągu dnia możesz pływać, opalać się, nurkować i odkrywać podwodny świat Morza Adriatyckiego. Wieczorami, mając czas wolny, możesz znaleźć dobre restauracje lub odkryć stare kościoły lub inne zabytki…  

Ten rejs ma charakter all inclusive. W zakładce dotyczącej szczegółow dostępne są pełne informacje o typie tego rejsu. Podana cena za jedną osobę obowiązuje tylko w przypadku zakupu rejsu dla jednej osoby. W przypadku rejsu dla dwóch osób cena jest nawet o kilkaset euro niższa.

Napisz do nas aby dopytać o cenę dla Ciebie! Organizatorem rejsu jest nasz zagraniczny partner. Oznacza to, że obsługa na jachcie będzie angielskojęzyczna. Pamiętaj o tym podczas rezerwacji.

Rejs rozpoczynamy wyjazdem z portu w Splicie i wyruszamy na południe w kierunku Makarskiej. Rejs w to wyjątkowe miejsce pozwoli na przystanięcie w jednej z zatok, a także skorzystanie z wycieczki spływem rzecznym lub linią zjazdową na rzece Cetina. W miejscowości będziesz mógł pospacerować wzdłuż nabrzeża, zwiedzić latarnie morską, zobaczyć ciekawe zabytki, czy zrelaksować się w lokalnych barach. Kolejnego dnia wyruszamy na wyspę Mljet, znaną z pięknego Parku Narodowego. Nie można go ominąć, więc pozostajemy tu, aby zwiedzić jeziora z wodą morską czy zaglądnąć do maleńkiego kościoła na wysepce na środku jeziora.

Następnym miejscem, do którego zawitamy, jest Dubrownik - najbardziej znane miejsce w Chorwacji. Nazywane “niebem na ziemi” pozwoli i Tobie stwierdzić czy tak naprawdę jest. To właśnie tutaj będziesz mieć możliwość zwiedzić miasto na własną rękę, skorzystać z atrakcji jaką jest kolejka linowa, przejść ulice i Stare Miasto czy odkryć liczne zabytki. Po Dubrowniku docieramy do małego miasteczka Trstenik na półwyspie Pelješac, gdzie poszalejemy wśród cudownych krajobrazów ciesząc się urokami wody, zwiedzimy winnice czy zjemy pyszny obiad.

Dopiero po nocy wyruszymy w dalszy rejs po Chorwacji i dotrzemy po porannym śniadaniu na wyspę Korčula. Miejsce znane dzięki podróżnikowi Marco Polo, który się tu urodził, pozwala i Nam odkryć ten ciekawy zakątek na świecie. Na pewno posmakują Ci tu lokalne wina i przekąski serwowane w restauracjach nad brzegiem morza.Jednak na miejscowości Korčula podróż się nie kończy i kolejnego dnia zmierzamy do Hvar. Możemy tu popływać, zjeść obiad, zwiedzić miasto, zobaczyć popularną dla miasta renesansową katedrę, a wieczorem poczuć się jak mieszkańcy i skorzystać ze świetnej zabawy, które oferują kluby i bary otwarte do późnej nocy.

Po takiej ilości aktywnych atrakcji pozostaje jeszcze wizyta na wyspie Brač, z najbardziej znaną w Dalmacji plażą o nazwie Złoty Róg, gdzie chwilę pozostaniemy, aby trochę popływać i odpocząć po wczorajszej zabawie. Kiedy już zwiedzimy zatoki i zrelaksujemy się w wodzie, powracamy do Splitu na swoją ostatnią wspólną noc. Na miejscu masz możliwość zwiedzenia słynnego Pałacu Dioklecjana, który wpisany jest na listę UNESCO, a pod koniec dnia skosztować lokalnych specjałów w świetnych barach i restauracjach. W związku z tym, że wspólne śniadanie kolejnego dnia będzie Naszym ostatnim, który zakończy rejs po morzu i chorwackich zatokach, tej ostatniej nocy na pokładzie na pewno spędzimy świetnie czas, który nakłoni Cię do powrotu i wybrania się z Nami w kolejną podróż po Morzu Adriatyckim.   

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Split - Makarska - Mljet - Dubrownik - Šipan - Trstenik - Korcula - Hvar - Bol - Split

Zwiedzanie
Chorwacja Hvar
Hvar
Chorwacja
Hvar jest największym miastem położonym w północno-zachodniej części wyspy o tej samej nazwie. Miejscowość uznawana jest...
Powietrze: 15-22 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Split
Split
Chorwacja
Split to drugie największe miasto Chorwacji. Miejscowość położona jest na wschodnim brzegu Morza Adriatyckiego, a jej pr...
Powietrze: 12-21 °C
Woda: 20 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Dubrownik
Dubrownik
Chorwacja
Dubrownik jest jednym z największych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w regionie Dalmacji. Miejsce to słyni...
Powietrze: 14-21 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Korčula
Korčula
Chorwacja
Korčula to jedna z największych wysp Chorwacji. Znajduje się w niewielkiej odległości o popularnego Dubrownika, lecz ofe...
Powietrze: 15-22 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Mljet
Mljet
Chorwacja
Mljet to chorwacka wyspa na Morzu Adriatyckim, która wyróżnia się niezwykle bujną roślinnością, malowniczymi, śródziemno...
Powietrze: 14-21 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Makarska
Chorwacja
Makarska to miasto położone nad Morzem Adriatyckim, znajdujące się w południowo - wschodniej Chorwacji o powierzchni 28...
Powietrze: 12-22 °C
Woda: 20 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Sipan
Chorwacja
Na Morzu Adriatyckim znajduje się chorwacka wyspa Sipan. Jest największą z wysp  Archipelagu Elafickich, a jej powierzch...
Powietrze: 14-21 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Bol
Chorwacja
Bol jest Chorwacką miejscowością w południowej części wyspy Brač. Do miejscowości przylega także Zatoka Bor, a obie leżą...
Powietrze: 15-22 °C
Woda: 20 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Trstenik
Chorwacja
Trstenik  to chorwackie miasto położone na półwyspie Pelješac, w centralnej, ale południowej jego części. Uważane jest z...
Powietrze: 16-20 °C
Woda: 20 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 03.10 - 10.10.2020

Rejs odbędzie się na dużym jachcie kategorii Premium, charakteryzującym się połączeniem tradycji i nowoczesności. Oferujemy zakwaterowanie w klimatyzowanych, przestronnych kojach z dużym łóżkiem bądź też dwoma osobnymi, suszarką do włosów oraz sejfem.

Jachty kategorii Premium są o długości 29-35 metrów i posiadają kabiny o powierzchni od 8 do 14 metrów kwadratowych. Ten rodzaj jachtu może zabrać na pokład nawet do 40 osób. Kabiny umieszczone są na dolnym lub górnym pokładzie.

Cena rejsu odnosi się do kabiny na górym pokładzie. Istnieje zatem możliwość jej zmniejszenia decydując się na rejs w dolnej kabinie. Każda z kabin posiada prywatną łazienkę z prysznicem.

Na jachcie znajduje się jedna duża restauracja, bar oraz taras o powierzchni łącznej około 200 metrów kwadatowych. Na zdjęciach można zobaczyć przykładowy statek kategorii Premium.

Trasa rejsu


Operator rejsu wraz z kapitanem rezerwują sobie prawo do zmiany lub modyfikacji trasy rejsu w zależności od warunków pogodowych jak i sytuacji panującej w portach na założonej trasie. Porty mogą ulec zmianie jeśli kapitan uzna, że na zaplanowanej trasie jest zbyt tłoczno. Nadrzędnym celem jakichkolwiek zmian jest bezpieczeństwo uczestników rejsu oraz ich wrażenia z podróży.

Zasady panujące na rejsie


Rejs ma charakter typowo wypoczynkowy. Pływamy dużym jachtem z niezbędną obsługą, a naszym celem jest tylko i wyłącznie wypoczynek. Rejs ma charakter all inclusive - szczegółowe informacje jakie usługi są wliczone w cenę rejsu znajdują się w paragrafie dotyczącym kosztów.

Co zabrać?


Na rejs wystarczy zabrać niezbędne dokumenty oraz to co uprzyjemni nasz czas wolny na rejsie. Zabieramy odzież odpowiednią do temperatury panującej w Chorwacji w okresie w którym wybieramy się na rejs.

Zakwaterowanie


Pływamy dużym, komfortowym, motorowym jachtem mogącym zabrać na pokład do 40 osób. Więcej o samym jachcie oraz jego zdjęcia znajdziesz w zakładce jacht.

Wyżywienie


W cenie rejsu jest już wliczone wyżywienie. Zawiera ono śniadanie w formie bufertu, obiad składający się z trzech dań oraz jedną kolację kapitańską. Do tego mamy również wliczoną degustację oliw oraz wina jak również popołudniową kawę czy herbatę.

Koszty


Łączna cena rejsu zawiera również składkę burtową w wysokości 40 euro za osobę, którą przeznaczamy na opłatę klimatyczną w Chorwacji. Należy dodatkowo wykupić sobie ubezpieczenie NNW oraz KL na wyjazdy zagraniczne - organizator tego nie zapewnia. Poza wspomianymi elementami ceny rejsu, zawiera ona również: wycieczkę z przewodnikiem w Dubrowniku, codzienny serwis kabiny, wymiany ręczników i pościeli, pomoc z bagażem oraz darmowe Wi-Fi.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 4200 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
Składka burtowa 181 zł obejmuje:
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Podobne oferty
Manewrówka jachtem w Chorwacji
Chorwacja - Rejs szkoleniowy 7 dni
Jezera – Pirovac – Murter – Tribunj...
Jacht: Bavaria 45
  /  
Rocznik: 2011
osoba już od
2464 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 09/10 - 16/10/21
  3/7
  2912od2464
Najpiękniejsze zakątki Archipelagu Zadarskiego
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Zadar - Sali - Zadar
Jacht: Dufour 45e
  /  
Rocznik: -
osoba już od
2565 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 25/09 - 02/10/21
  7/7
  3139od2565
Baleary i Andaluzja one way
Promocja
Hiszpania - Rejs wakacyjny 7 dni
Majorka - Kartagena - Almerimar
Jacht czarterowy: Beneteau 50 lub podobny
osoba już od
2899 zł

od 1429 zł
od 1160 zł

 • 17/10 - 24/10/21
  5/8
  3399od2899
Wyspy Liparyjskie z Sycylii
Nowość
Włochy - Rejs wakacyjny 7 dni
Portorosa - Wyspy Liparyjskie - Por...
Jacht: Bavaria 46
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
3232 zł

od 613 zł
od 520 zł

 • 16/07 - 23/07/22
  4/8
  3856od3232
 • 23/07 - 30/07/22
  8/8
  3856od3232

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
5Ofert rejsów
687Mil morskich w ofercie
386Połączeń lotniczych
622Atrakcji turystycznych
37Wolnych koi