Katamaran - Rejs Wakacyjny

Trasa:
Raiatea
Ikona
Bora Bora
Ikona
Raiatea
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rejs na koniec świata - Polinezja Francuska

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Marzysz o wakacjach na rajskich wyspach? Polinezja Francuska zaprasza do siebie na wymarzone wakacje kiedy u nas śnieg za oknem. Masz okazję pozwiedzać wyspy położone na Oceanie Spokojnym, wypocząć i popływać w czystych, lazurowych wodach.

Żeglujemy z bazy do Motu Mahaea, Taha'a, by zobaczyć rafę i popływać w czystych lazurowych wodach. Spędzimy noc w zatoce Ha'amene, kotwicząc na północny wschód od małej wioski.  Następnie, skierujemy się na Bora Bora szybkim przejściem z wiatrem. Zakotwiczymy na zachód od Motu Toopua.  Bedzie możłiwość pływania i nurkowania. Popłyniemy na wschodnią stronę Bora Bora gdzie bedzie wiele ciekawych miejsc na postój na kotwicy. Odwiedzimy znajdujące się tam Lagoonarium i popływamy w otoczeniu żółwi, rekinów czy promienic. Powrócimy do Raiatea aby stamtąd popłynąć do zatoki Hurepiti. Wybierzemy się w trekking na górę Taha, bedziemy uprawiać snorkeling i zwiedzać region słynący z pereł i istniejącej tam farmy pereł. Popołyniemy do Huahine i zakotwiczymy w Fare, typowej małej wiosce. Tam będzie możliwość zakupu pamiątek, skorzystania z baru i restauracji nad brzegiem morza. Następnego dnia pożeglujemy na południe i zakotwiczymy w pięknej zatoce Avea, gdzie są fantastyczne warunki do snurkowania na głowach koralowców. Brzeg jest idealny na relaksujący spacer wśród pięknych krajobrazów. 

Jeśli zastanawiasz się jak rajsko i pięknie może być na tych wyspach - przekonaj się o tym na własnej skórze.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Raiatea - Bora Bora - Huahine - Raiatea

Zwiedzanie
rejsomat.pl
Raiatea
Polinezja Francuska
Raiatea wyspa w Polinezji Francuskiej na Oceanie Spokojnym, w archipelagu Wysp Towarzystwa na Wyspach Pod Wiatrem, to mi...
Powietrze: 24-28 °C
Woda: 28 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Tahaa
Polinezja Francuska
Tahaa jest wyspą wulkaniczną Polinezji Francuskiej, leżącą na Oceanie Spokojnym, w archipelagu Wysp Towarzystwa, wśród W...
Powietrze: 24-28 °C
Woda: 28 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Huahine
Polinezja Francuska
W Polinezji Francuskiej, na Oceanie spokojnym, położona jest wyspa Huahine. Należy do archipelagu Wysp Towarzystwa, na W...
Powietrze: 24-28 °C
Woda: 28 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Bora Bora
Polinezja Francuska
Bora-Bora to wyspa w archipelagu Wysp Towarzystwa, na Wyspach Pod Wiatrem w Polinezji Francuskiej. Wyspa jest koralowym...
Powietrze: 24-28 °C
Woda: 28 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 04.01 - 14.01.2020

Czarterowy - Katamaran (rocznik 2011) (lub podobny)

catana 47 3.jpg
catana 47 1.jpg
catana 47 plan.jpg
catana 47 4.jpg
catana 47 5.jpg
catana 47 3.jpg
catana 47 1.jpg
catana 47 plan.jpg
catana 47 4.jpg
catana 47 5.jpg
Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Klimatyzacja - Możliwość sterowania temperaturą pod pokładem.   •   Ponton - Ponton wraz z silnikiem do dyspozycji załogi.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.

Ten jacht będzie czarterowany przez polskiego operatora na potrzeby tego rejsu. Oznacza to, że typ, rocznik i wyposażenie jachtu mogą ulec zmianie, gdyż nie zawsze opisany model jest dostępny w dniu wypłynięcia. Zmiany rozbieżności są drobne, a zastępczy jacht jest w podobnej klasie i standardzie wyposażenia jak planowany.

Żeglujemy komfortowym katamaranem Catana 47 z 2011 roku. Katamaran ten składa się z czterech kabin dwuosobowych, dwóch kabin jednoosobowych, czterech łazienek, przestronnej kuchni połączonej z salonem. Posiada niezbędne wyposażenie do przyjemnej żeglugi.

Trasa rejsu


Trasa rejsu może ulec zmianie na skutek złych warunków atmosferycznych, problemów technicznych lub niedyspozycji załogi. 

Zasady panujące na rejsie


Uczestnicy rejsów stanowią pełnoprawną załogę jachtu i podlegają kapitanowi - wykonują powierzone prace związane z prowadzeniem i funkcjonowaniem jachtu. Nie zabieramy w rejs problemów z lądu. Unikamy rozmów na tematy światopoglądowe czy polityczne. Tradycją rejsów jest to, że zwracamy sie do siebie po imieniu. Pogoda ducha, uśmiech i chęć pomocy sobie nawzajem są niezbędne.

Istnieje możliwość uzyskania opini po rejsie potwierdzającej staż morski. Jeśli chciałbyś uzyskać opinię, zabierz ze sobą na rejs wydrukowany formularz PZŻ. 

Co zabrać?


Konieczne jest zabranie dowodu osobistego, a posiadanie paszportu jest mocno zalecane a w przypadku rejsów poza UE niezbędne. Ponadto prosimy zadbać o indywidualne ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (zarówno karty EKUZ, jak i dodatkowe ubezpieczenie). Prawo jazdy również może się przydać. Na żeglowanie w ciepłych rejonach zabieramy ze sobą lekką odzież na słoneczne dni, nakrycie głowy, krem z filtrem, obuwie z jasną i antypoślizgową podeszwą. Bagaż należy spakować w miękką torbę lub plecak bez stelaża - na jachcie nie ma miejsca na przechowywanie twardych walizek.

Zakwaterowanie


Żeglujemy dużym, wygodnym katamaranem który posiada pełne wyposażenie do przyjemnej i bezpiecznej żeglugi. Na pokładzie jachtu znajdują się 4 kabiny dwuosobowe, 2 kabiny jednoosobowe oraz przestronna kuchnia wraz z salonem. Katamaran jest klimatyzowany, zawiera niezbędną na słonych wodach odsalarkę.

Wyżywienie


Każdego pierwszego dnia rejsu zakładana jest wspólna kasa okrętowa, z której robione jest zaopatrzenie jachtu. Tradycją rejsów jest gotowanie z lokalnych produktów. Posiłki przygotowujemy we własnym zakresie. Rotacyjnie każda kabina przygotowuje posiłki dla uczestników z produktów zakupionych lokalnie. Możliwość korzystania z restauracji na wyspach. Istnieje również możliwość zaangażowania kucharza na czas rejsu.

Koszty


Łączna cena rejsu składa się z dwóch składowych - ceny rejsu oraz składki burtowej opłacanej na miejscu. Cena rejsu obejmuje udział w rejsie, jacht i usługę kapitana, ponton z silnikiem, klimatyzację, odsalarkę wody, pościel, sprzęt do snurkowania. Składka burtowa zbierana w dniu zaokrętowania zostanie przeznaczona na zakup produktów żywieniowych, paliwo do jachtu, opłaty administracyjne i portowe, końcowe sprzątanie jachtu. Skiper jest zwolniony z wpłaty do kasy i pozostaje na utrzymaniu załogi. Cena rejsu nie obejmuje transportu, ubezpieczenia indywidualnego oraz kaucji za jacht. Kaucja za jacht wynosi 5000 euro. Dzielona solidarnie na uczestników i wnoszona gotówką lub jako blokada lub czasowe obciążenie na karcie kredytowej . Alternatywnie można zakupić ubezpieczenie w kwocie 50 euro/dzień i zredukować franczyzę do 750 euro.

 

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 5500 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
Składka burtowa 1084 zł obejmuje:
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Podobne oferty
Rejs po Bałtyku z Rugią i Kopenhagą
Bałtyk - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Świnoujście - Sassnitz - Kopenhaga...
Jacht: Bavaria Cruiser 38
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1300 zł

od 763 zł

 • 17/10 - 24/10/20
  7/8
  1625od1300
Rejs w Hiszpanii poza sezonem
Hiszpania - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Lagos - Gibraltar - Kadyks - Lagos
Jacht: Bavaria Cruiser 37
  /  
Rocznik: 2015
osoba już od
1890 zł

od 520 zł

 • 25/10 - 01/11/20
  6/6
  2363od1890
 • 01/11 - 08/11/20
  6/6
  2363od1890
Szkolenia żeglarskie na skippera chorwackiego Voditelj Brodice
Promocja
Chorwacja - Rejs szkoleniowy 7 dni
Pirovac – Pirovac
Jacht: Bavaria 46
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2016 zł

od 487 zł

 • 26/09 - 03/10/20
  2/6
  2291od2016
 • 03/10 - 10/10/20
  4/6
  2291od2016
 • 10/10 - 17/10/20
  1/6
  2291od2016
 • 17/10 - 24/10/20
  4/6
  2291od2016
Jachtowy Sternik Morski w Chorwacji
Chorwacja - Rejs szkoleniowy 7 dni
Pirovac – Pirovac
Jacht: Bavaria 46
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2116 zł

od 487 zł

 • 26/09 - 03/10/20
  2/6
  2416od2116
 • 03/10 - 10/10/20
  4/6
  2416od2116
 • 10/10 - 17/10/20
  1/6
  2416od2116
 • 17/10 - 24/10/20
  4/6
  2416od2116
Jesienna żegluga po Morzu Północnym
Morze Północne - Rejs turystyczno-szkoleniowy 8 dni
Amsterdam - Ostenda - Cherbourg - B...
Jacht: Bavaria Cruiser 37
  /  
Rocznik: 2015
osoba już od
2430 zł

od 718 zł

 • 26/09 - 04/10/20
  6/6
  3038od2430
Jesienny Rejs One Way Francja Portugalia
Hiszpania - Rejs turystyczno-szkoleniowy 13 dni
Brest - La Coruna - Porto - Lizbona
Jacht: Bavaria Cruiser 37
  /  
Rocznik: 2015
osoba już od
3316 zł

od 472 zł

 • 05/10 - 18/10/20
  6/6
  4144od3316

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
22Ofert rejsów
3 023Mil morskich w ofercie
1 697Połączeń lotniczych
616Atrakcji turystycznych
161Wolnych koi