Rejsomat żeglarskie zdjęcie: tło

Niech ogarnie Cię żeglarska fala radości na pokładzie

Największa wyszukiwarka rejsów morskich. Kompletne ceny w PLN. Tylko sprawdzeni organizatorzy. Zobacz wszystkie rejsy żeglarskie.

Opinie klientów o rejsach

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo o wszystkich mijanych wyspach i trzymał świetną atmosferę na jachcie. Było super :).

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Super rejs, wspaniałe wspomnienia.Polecam

Ela G.
Data dodania: 02/22/2017

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016

Rejsy Izrael

Jedno z najbardziej nieoczywistych i egzotycznych dla nas miejsc basenu Morza Śródziemnego. Oprócz zabytków datowanych na okres początków naszych cywilizacji, pięknego wybrzeża i wspaniałych widoków Izrael to wyjątkowa kultura, która zafascynuje każdego przybywającego tu żeglarza.

Izrael to tak naprawdę kraj czterech mórz. Jeżeli skupimy się na Morzu Śródziemnym, okaże się, że wybrzeże tego kraju styka się tutaj łagodnie z akwenem tworząc piękne, długie i szerokie plaże piaszczyste, które są wręcz stworzone do leniwego wylegiwania się na słońcu i zażywania upragnionego odpoczynku.

Każde nadmorskie miasto i miasteczko w Izraelu to materiał na inną opowieść. Inaczej podchodzi się tutaj do tradycji i religii, różny jest także styl życia. Istnieją miejsca, w których skupiają się bardziej ortodoksyjne społeczności żydowskie i takie, w których np. do kwestii przestrzegania Szabatu podchodzi się mniej konserwatywnie. Takim miastem jest np. Hajfa, w którym nawet w dni święte funkcjonuje transport publiczny, co w Izraelu jest rzadkością.

Kultura to ogromny skarb tego kraju, dlatego nie należy zapominać o zwiedzaniu. Czeka na nas Stare Miasto Akki, czyli miasta, które było ostatnią twierdzą krzyżowców. Wartymi odwiedzenia są także symetrycznie skonstruowane Ogrody Bahaitów w Hajfie – tutaj obowiązkowo powinniśmy mieć ze sobą aparat fotograficzny. Wspaniałe ruiny antycznego portu w Cezarei z pewnością zachwycą naszych żeglarzy.

Prawdziwą perłą nadmorskiego Izraela pozostaje Tel-Awiw. Mamy tu uznawaną za jedną z najlepszych na świecie miejskich plaż i wspaniałą dzielnicę Białego Miasta, która jest cudownym wytworem nowoczesnej urbanistyki. Każdego w zachwyt wprawi swobodny styl życia mieszkańców, którzy skupiają się na korzystaniu z życia w miejscowych restauracjach, klubach i barach słynnych na całym świecie. Życie społeczne prawdziwie tu rozkwita. Podobnie wysoki status ma sztuka, której wyrazem są chociażby bardzo interesujące dzielnice wypełnione street artem i liczne galerie.

Izrael jest wyjątkowym państwem, w którym zderzają się ortodoksyjny styl życia z autentyczną swobodą. Pochodzące z dawnych czasów zabytki kontrastują z nowoczesnymi metropoliami. Z pewnością jest to miejsce, w którym można się zakochać, przeżyć w nim niezapomnianą imprezę, odbyć pasjonującą żeglugę i wypocząć na doskonałej plaży.

Brak wyników dla zadanych kryteriów.

Wraz z wzrastającą modą na aktywny wypoczynek coraz większą popularność zyskują sobie rejsy jachtem i katamaranem. To sposób na zerwanie z monotonią typowych wakacji na plaży. Jednym z najchętniej wybieranych kierunków jest Izrael. To wymarzone miejsce na wakacyjny wypoczynek pod żaglami. Urozmaicona linia brzegowa, egzotyczna roślinność, liczne zabytki, urokliwe portowe tawerny, malownicze miasteczka... Można by tak wymieniać w nieskończoność. Rejsy Izrael to idealna opcja dla osób spragnionych pięknej pogody, wybornego jedzenia i atmosfery zabawy.

Klimat sprzyja tu morskiej przygodzie i wakacjom na jachcie. Kąpiele w ciepłym morzu, relaks na pokładzie komfortowej łodzi, ciepłe promienie słońca i zapierające dech w piersiach widoki, to wszystko czeka na tych, którzy planując rejs zdecydują, że to właśnie [ Izrael będzie celem ich podróży. Gdy zapragniemy zejść na ląd czekają na nas takie miasta pełne zabytków, ciekawych miejsc i urokliwych knajpek serwujących doskonałą kuchnię. W portowych miasteczkach, wyczerpani intensywnym, pełnym wrażeń dniem, będziemy mogli przyglądnąć się życiu mieszkańców i zrobić zakupy na słynnych, południowych targach. Jacht codziennie zawija do innego portu, co nie pozwala uczestnikom zaznać ani chwili nudy.

Możemy wybrać typowy rejs wakacyjny, ale także, jeśli preferujemy aktywny wypoczynek, rejsy szkoleniowe i intensywną żeglugę. Izrael to bowiem prawdziwy raj zarówno dla zwykłych turystów, jak i dla wilków morskich oraz młodych adeptów żeglarstwa.

Wśród wielu ofert rejsów w tym cudownym kraju, jakim jest Izrael, każdy bez problemu znajdzie propozycję dla siebie.Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
401Ofert rejsów
55 105Mil morskich w ofercie
30 925Połączeń lotniczych
606Atrakcji turystycznych
2 935Wolnych koi
Rejsy Izrael55