Turcja - Rejs wakacyjny

Trasa:
Antalya
Ikona
Alanya
Ikona
Larnaka
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator

Brak szczegółowych informacji na temat udogodnień.
Zapoznaj się dokładnie z opisem w zakładce Jacht.
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rejs wakacyjny Antalya - Alanya - Paphos - Larnaka

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Nasze żeglarskie rejsy to coś więcej niż wakacje i wypoczynek. Odbywamy morską wyprawę po egzotycznych rejonach śródziemnomorskiej Europy. Żeglujemy po idealnym do tego typu eskapad Morzu Śródziemnym. Żeglarski rejs z nami to ucieczka od codzienności, pasjonująca wyprawa, poznawanie odległych krajów i doskonałe warunki pogodowe.

Późnojesienny okres w Turcji i na Cyprze to czas optymalnych warunków atmosferycznych, które znacząco wpływają na komfort naszego rejsu. Wciąż cieszymy się słońcem i wysokimi temperaturami, a przy tym nie doskwierają nam męczące upały.

Żeglujemy komfortowym jachtem, który zapewni nam wszelkie wygody, ale też pozwoli na docieranie do miejsc, do których turyści na lądzie nie mają dostępu. Z pewnością natkniemy się na obszary, do których dostaniemy się wyłącznie drogą morską. W ten sposób poznamy świat przyrody i odwiedzane kraje od nowej, niespotykanej do tej strony.

Czekają nas piękne widoki, liczne atrakcje, malownicze wybrzeże, wysokie góry riwiery tureckiej i urokliwe zatoczki. Będziemy wypoczywać, żeglować po wspaniałym akwenie, zwiedzać oraz poznawać kulturę, tradycję i kuchnię egzotycznych krajów.

Kapitanem naszej wyprawy jest wykwalifikowany i doświadczony skiper. Poza tym, że prowadzi nasz rejs, jest też naszym przewodnikiem. Doskonale zna przemierzany akwen i odwiedzane kraje. Posłuży nam także wszelką radą i zadba o nasze bezpieczeństwo. Pod jego okiem nabierzemy żeglarskich szlifów i wyuczymy się nowych umiejętności.

Charakter naszego rejsu sprawia, że kierujemy swoją ofertę przede wszystkim do osób aktywnych sportowo lub takich, które mają już za sobą pierwsze żeglarskie doświadczenia. Akwen potrafi nas zaskakiwać podobnie jak pogoda, która wpływa na przebieg planowanej trasy. Żegluga to odpoczynek, relaks, ale też wysiłek, prace pokładowe i wielka, morska przygoda.

Podczas żeglarskiej wyprawy czeka nas mnóstwo atrakcji. Zaczynamy przygodę od riwiery tureckiej i wspaniałej metropolii – Antalyi. Kontynuujemy rejs w Turcji i odwiedzamy Alanyę, czyli miejsce kojarzące się przede wszystkim z wypoczynkiem i zwiedzaniem imponujących jaskiń. Kolejny etap żeglugi to już Cypr i jedno z jego największych miast – Paphos. Tutaj możemy poświęcić czas na zwiedzanie starówki, Grobowców Królewskich, czy Domu Tezeusza i Ajona. Kończymy żeglarską przygodę w Larnace. Miasto znane jest z licznych legend, słynnego meczetu i zabytkowego fortu przy promenadzie. Na uwagę zasługują również wyróżnione Błękitną Flagą plaże.

Nasza morska wyprawa to wyjątkowa przygoda, mnóstwo atrakcji i zbieranie nowych doświadczeń. Wypoczywamy, bawimy się, nigdy się nie nudzimy i spędzamy czas wspólnie z załogą. Żeglarski rejs może być też początkiem nowej pasji. Jeżeli właśnie w taki sposób chcesz przeżyć swoje wakacje lub urlop, zarezerwuj miejsce na naszym pokładzie jeszcze dziś.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Program naszego rejsu nie jest stały. Odwiedzamy kilka głównych portów, pozostałe punkty trasy są ustalane w zależności od preferencji załogi i warunków pogodowych. Główne przystanki naszej wyprawy:

 • Antalya

Antalya to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia przez każdą osobę obierającą za cel swojej podróży riwierę turecką oraz wszystkich żeglarzy i uczestników żeglarskich rejsów, którzy przemierzają jachtem morskie okolice i wybrzeże Turcji. Wspaniała, malownicza, kurortowa metropolia, to jedno z najatrakcyjniejszych kierunków turystycznych. Popularne miasto przyciąga amatorów wypoczynku, zniewalających widoków i zwiedzania zabytków pochodzących z najdalszych okresów historii naszej cywilizacji. W Antalyi znajdziemy wszystkie atrakcje, jakie sobie wymarzymy, i których spodziewamy się w nadmorskim kurorcie. Piękna sceneria, charakterystyczna dla riwiery tureckiej, zachwyci nas tu ze zdwojoną siłą. Mamy więc wspaniałe, klifowe wybrzeże, długie, idealne do relaksującego wypoczynku plaże oraz lazurowy akwen morza. Miasto położone jest nad efektowną zatoką, wyposażoną w świetną przystań. Z każdego miejsca w mieście i okolicy rozpościera się widok na wysokie góry – nieodłączny element tutejszego, niesamowitego krajobrazu. Metropolia jest tak duża, że ma nawet swoją własną dzielnicę plażową Larę, która może poszczycić się 12 kilometrami malowniczego wybrzeża. Warto poświęcić chwilę na obejrzenie rzeźb z piasku! Kurorty, wypoczynek i widoki to jednak nie wszystko. Świetnie odnajdą się tu miłośnicy historii i zwiedzania. Czeka na nas zabytkowa część, czyli Kaleiçi nad zabytkowym portem. Możemy podziwiać stare mury, słynne w całej Turcji wystawy zgromadzone w tutejszym muzeum, czy dobrze zachowane meczety oraz imponującą Bramę Hadriana.

 • Alanya

Alanya to popularne miasto kurortowe w Turcji, które szczególnie upodobali sobie Polacy. Trudno się temu dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę doskonałą infrastrukturę turystyczną tego miejsca. Alanya wyróżnia się przede wszystkim malowniczą i idealną do wypoczynku linią brzegową. Z plażami w tej okolicy rzeczywiście nie może się równać większość kąpielisk na riwierze tureckiej. To właśnie w Alanyi znajduje się słynna plaża Kleopatry o piaszczysto-żwirowym podłożu. Miejsce to zyskało na ogromnej popularności wśród turystów spragnionych relaksującego wypoczynku. Bardzo szybko wokół plaży powstało mnóstwo kompleksów wypoczynkowych, hoteli, barów, restauracji i klubów, w których zabawa trwa nierzadko do białego rana. Na plaży znajdują się wszelkie udogodnienia w postaci leżaków, materacy itp. Mało kto jednak zadaje sobie na tyle trudu, aby poznać Alanyę od innej strony. Osoby takie dużo tracą, ponieważ miasto ma bardzo wiele do zaoferowania swoim turystom. Przede wszystkim miejsce to nazywane jest krainą jaskiń. Na uwagę zasługuje np. Jaskinia Cüceler zwana Jaskinią Krasnoludków lub Tęczową. W samym mieście znajduje się mniejsza Jaskinia Damlataş, a w niewielkiej odległości od centrum duża, imponująca Jaskinia Dim. Zwiedzający i miłośnicy historii powinni udać się w kierunku Syedry, czyli zabytkowych ruin antycznego miasta. Nad miastem, na niewielkim wzgórzu góruje imponująca, ufortyfikowana twierdza, która także czeka na zwiedzających i entuzjastów urzekających widoków na panoramę miasta.

 • Paphos

Paphos, zwane również Pafos, to jedno z największych miast na Cyprze, które niegdyś było nawet jego stolicą. Znajduje się w południowo-zachodniej części wyspy i ma bardzo długą historię, która sięga starożytności. Miasto znane jest w mitologii, według której to właśnie przy jego brzegach z morza miała wyłonić się Afrodyta. Bogini miłości była tutaj otoczona wielkim kultem, której wyrazem stała się słynna w całym starożytnym świecie świątynia. Długa i fascynująca historia miasta zaowocowała wpisaniem go na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Znajduje się tu mnóstwo zabytków pochodzącym z różnych okresów. Paphos będzie więc doskonałym miejscem do odwiedzenia podczas żeglarskiego rejsu przede wszystkim przez osoby, które uwielbiają spędzać czas wolny na zwiedzaniu. Największym zainteresowaniem wśród turystów cieszą się Grobowce Królewskie wykute w skałach, bizantyjski fort przy porcie, Dom Tezeusza i Ajona czy łaźnie przy dawnym rynku. Warto również udać się do jednego z kilku umiejscowionych w mieście muzeów, w których zgromadzone są niezwykle cenne artefakty. Co interesujące, Paphos to miejsce intensywnych badań archeologicznych polskich uczonych z Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzone przez nich wykopaliska miały ogromne znaczenie w poznawaniu tego zabytkowego obszaru. Paphos świetnie sprawdzi się nie tylko jako wielkie muzeum z fascynującymi eksponatami, ale także jako miejsce wypoczynku. W celu plażowego relaksu powinniśmy udać się na słynną Larę lub jedną z pozostałych, równie malowniczych plaż.

 • Larnaka

Larnaka to nadmorskie miasto znajdujące się w południowo-wschodniej części Cypru. W bliskiej odległości mieści się tutaj główny port lotniczy Cypru obsługujący loty międzynarodowe. Jak w przypadku wielu innych, cypryjskich miast, także Larnaka może poszczycić się długim czasem istnienia sięgającym starożytności, o czym najlepiej świadczą zachowane tutaj w dużej ilości zabytki. Nazwa miasta nawiązuje do legendy, według której to tutaj miał zostać pochowany biblijny Łazarz. W miejscu jego rzekomego pochówku znajduje się kościół Ajos, którego powstanie jest datowane na IX wiek. Larnaka to miasto wpływu wielu kultur i religii. W jego pobliżu znajduje się bardzo ważne, święte miejsce islamu, czyli grób ciotki Mahometa, na którym wzniesiono meczet Hala Sultan. Zwiedzający, oprócz wspomnianych zabytków, powinni zobaczyć fort umiejscowiony przy samej promenadzie. Teren obiektu można dokładnie przemierzać, a nawet wspiąć się na mury, z których rozpościera się malowniczy widok na miasto i wybrzeże. Na miłośników przyrody i zwierząt czeka pobliskie jezioro, które szczególnie upodobały sobie różowe flamingi. Osoby spragnione przede wszystkim wypoczynku także znajdą miejsca idealne dla siebie. Oprócz plaż, z których wiele zostało wyróżnianych Błękitną Flagą, doskonale sprawdzi się promenada z pięknym widokiem. Nadmorska aleja będzie świetnym miejscem na odbywanie urokliwych spacerów. Bulwar otoczony jest licznymi restauracjami i barami, w których pewnością skosztujemy najlepszych specjałów.

Bavaria Cruiser 37 (rocznik 2015)

bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge289418.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge489418.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge589418.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge689418.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge760515.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00111659.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00211659.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00311659.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00411659.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00150952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00350952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00450952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00550952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00650952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00750952.jpg
sstb00bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00511659.jpg
sstb1bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00211659.jpg
sstbadriatic_challenge_bavaria_37_cruiser_2015_Exterior 746569.jpg
sstbbavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge389418.jpg
sstbbavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengelayout130933.jpg
sstbbavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengelayout230933.jpg
sstbbavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengelayout330933.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge289418.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge489418.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge589418.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge689418.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge760515.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00111659.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00211659.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00311659.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00411659.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00150952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00350952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00450952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00550952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00650952.jpg
bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00750952.jpg
sstb00bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeex00511659.jpg
sstb1bavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengeint00211659.jpg
sstbadriatic_challenge_bavaria_37_cruiser_2015_Exterior 746569.jpg
sstbbavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challenge389418.jpg
sstbbavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengelayout130933.jpg
sstbbavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengelayout230933.jpg
sstbbavaria_cruiser_37_2015_yacht_charter_adriatic_challengelayout330933.jpg
Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.


Samsara to jacht typu Bavaria 37 wyprodukowany i oddany do użytku w 2015 roku, stworzony do komfortowej, bezpiecznej i szybkiej żeglugi. Do dyspozycji załogi są 3 kabiny, obszerna messa oraz łazienka z prysznicem. Jednostka została zaprojektowana dla maksymalnie 8 osób. W przestronnym kambuzie znajduje się lodówka, kuchenka, piekarnik gazowy oraz niezbędne naczynia i akcesoria kuchenne. Do dyspozycji załogi jest również TV LED, odtwarzacz DVD i CD oraz system nagłośnienia. Jacht wyposażony jest w system ogrzewania WEBASTO. Dodatkowo jednostka dysponuje otwieraną rufą, która staje się platformą kąpielową lub wygodnym trapem oraz gorącym prysznicem na pokładzie.

Parametry

 • Długość: 37.83ft / 11.5m
 • Szerokość: 12ft / 3.7m
 • Wodnica: 29.33ft / 8.9m
 • Ożaglownie: 55.6 m2
 • Wyporność: 5.36 tony
 • Balast: 1.78 tony
 • Silnik: Volvo
 • Produkcja od: 2000
 • Produkcja do: -
 • Projektant: J & J Design
 • Producent: Bavaria Yachts (GER)

Co zabrać? Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych, najlepiej także nieprzemakalną i wiatrochronną. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni, a także czapki, rękawiczek i szalu. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Dobrym pomysłem jest spakowanie sztormiaka, a przede wszystkim T-shirty, bawełniane koszulki lub z materiałów oddychających, bieliznę, pidżamę lub polar na noc, żeglarskie rękawiczki. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały i kalosze. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich, jeżeli takie posiadamy. Na wjazd do Turcji obywatele Polski potrzebują paszportu oraz wizy. Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming i ładowarkę samochodową do sprzętów elektronicznych. Przydadzą się również korki do uszu.

Zakwaterowanie i wyżywienie Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty. Żeglujemy komfortowym, dobrze wyposażonym jachtem idealnym do bezpiecznych i szybkich rejsów. Mamy do dyspozycji 3 kabiny, obszerną messę oraz łazienkę z prysznicem. W przestronnym kambuzie znajduje się lodówka, kuchenka, piekarnik gazowy i inne przybory kuchenne. Zapewniamy również dostęp do TV LED, odtwarzacza DVD i systemu nagłośnienia. Dodatkowo jacht wyposażony jest w system ogrzewania WEBASTO i dysponuje otwieraną rufą, która może być platformą kąpielową lub wygodnym trapem oraz gorącym prysznicem na pokładzie. Zaopatrujemy się na miejscu. Przygotowujemy także posiłki na pokładzie. Najczęściej wyżywienie zapewniamy sobie w miejscowych restauracjach z lokalną kuchnią.

Koszty Składamy się do kasy jachtowej po 100-150 euro na tydzień. Skiper jest zwolniony z wpłaty do kasy i pozostaje na utrzymaniu załogi. Wspólna kasa jachtowa pokrywa koszty wyżywienia, paliwa do jachtu, opłat za mariny i porty. Każdy z uczestników rejsu wpłaca także kaucję depozytową w wysokości 50 euro na poczet ewentualnych strat i zniszczeń jachtowego sprzętu. W cenie 25 euro udostępniamy także kołdrę i poduszkę z poszewkami, w przypadku gdy członek załogi nie posiada własnego śpiwora

Zasady panujące na rejsie Nasz rejs ma charakter szkoleniowo-rekreacyjny. Kierujemy swoją ofertę do osób poszukujących aktywnych form wypoczynku, które chcą nabyć umiejętności żeglarskie, uczestniczyć w prowadzeniu jachtu i stać się członkami prawdziwej załogi. Koniecznym wymogiem jest ukończenie 18. roku życia. Nie trzeba posiadać wiedzy i umiejętności żeglarskich, ani być wilkiem morskim. Żeglujemy maksymalnie w 6-osobowym składzie + kapitan, dzięki czemu mamy zapewnione ustronne i komfortowe warunki. Na jachcie obowiązuje system wachtowy. Każdy z uczestników rejsy aktywnie uczestnicy w pracach pokładowych, prowadzeniu i eksploatacji jachtu. Załoga bierze udział w odprawach meteo i planowaniu rejsów, manewrach portowych, sterowaniu, pracy z żaglami, nauce węzłów, poznaniu środków ratunkowych, gotowaniu w warunkach morskich, kotwiczeniu i stawaniu na boi, manewrowaniu dinghy z silnikiem, poznawaniu i obsłudze elektroniki oraz innych instalacji jachtowych i używaniu ławeczki bosmańskiej. Po zakończeniu rejsu każdy uczestnik otrzymuje imienną opinię z rejsu honorowaną przez Polski Związek Żeglarski.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1659 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Cena łączna:
1659
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Włoskie wakacje pod żaglami
Włochy - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Sycylia - Crotone - Taranto
Jacht: Bavaria 44
  /  
Rocznik: 2004
osoba już od
1955 zł

od 1386 zł

 • 27/07 - 03/08/19
  2/8
  2305od1955
Grecki rejs po Cykladach
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Ateny – Kythnos – Serifos – Milos –...
Jacht czarterowy: Bavaria Cruiser 46 lub podobny
osoba już od
2049 zł

od 512 zł

 • 10/08 - 17/08/19
  1/8
  2533od2149
 • 17/08 - 24/08/19
  1/8
  2533od2149
 • 24/08 - 31/08/19
  1/8
  2533od2149
 • 31/08 - 07/09/19
  6/8
  2533od2149
Rejs Sardynia i Korsyka
Włochy - Rejs wakacyjny 7 dni
Portisco - Porto Vecchio - Bonifaci...
Jacht czarterowy: Bavaria 49 lub podobny
osoba już od
2285 zł

od 522 zł

 • 22/09 - 29/09/19
  7/7
  2850od2405
 • 29/09 - 06/10/19
  3/7
  2700od2285
Chorwacja zielonym szlakiem - Premium
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Pag - Rab - Silba - Veli...
Jacht czarterowy: Bavaria Cruiser 50 lub podobny
osoba już od
2355 zł

od 445 zł

 • 27/07 - 03/08/19
  7/7
  3738od3125
 • 24/08 - 31/08/19
  7/7
  3363od2825
 • 21/09 - 28/09/19
  7/7
  2775od2355
Rejs dla singli w Chorwacji
Chorwacja - Rejs dla singli 7 dni
Trogir - Milna - Korcula - Hvar - S...
Klasa "Superior" - luksusowy jacht morski
osoba już od
2384 zł

od 696 zł

 • 24/08 - 31/08/19
  4/8
  2799od2384
Trzy tygodnie rejsu - kierunek Nowa Zelandia
Ocean Spokojny - Rejs Wakacyjny 21 dni
Vanuatu - Nowa Kaledonia - Nowa Zel...
Jacht: Oyster 56
  /  
Rocznik: 2009
osoba już od
8122 zł

 • 24/10 - 14/11/19
  5/8
  9760od8122

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
286Ofert rejsów
39 302Mil morskich w ofercie
22 056Połączeń lotniczych
613Atrakcji turystycznych
2 094Wolnych koi