Hiszpania - Rejs wakacyjny

Trasa:
Gibraltar
Ikona
Ceuta
Ikona
Kadyks
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator

Brak szczegółowych informacji na temat udogodnień.
Zapoznaj się dokładnie z opisem w zakładce Jacht.
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Wodnasowa Półwysep Iberyjski Południe Gibraltar - Ceuta - Tanger - Kadyks 7 dni Conrad 54 Leonid Teliga

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Malownicza Hiszpania i gorące wybrzeże północnej Afryki to idealne miejsca na odbycie pasjonującego, żeglarskiego rejsu. Czekają na nas wysokie temperatury i piaszczyste, idealne do wypoczynku plaże. Naszą żeglarską wyprawę urozmaicimy sobie zwiedzaniem, kąpielami w rajskich wodach, plażowaniem oraz kosztowaniem lokalnych specjałów, z których słyną odwiedzane przez nas obszary ciepłego wybrzeża Atlantyku.

Nasza żeglarska eskapada ma charakter stażowo-turystyczny. Będziemy rozwijać żeglarskie umiejętności i zdobywać odpowiednie doświadczenie, które pozwoli nam zdobyć kwalifikacje konieczne do uzyskania wyższych stopni żeglarskich, a przy tym nasz czas wypełni świetna zabawa, wypoczynek i podziwianie rajskich krajobrazów.

Czeka na nas mnóstwo atrakcji, których będziemy doświadczać wspólnie z pozostałymi uczestnikami rejsu. Razem tworzymy załogę wykonującą pokładowe prace, ale także spędzającą wymarzony czas na doskonałym akwenie. Łączy nas wspólna pasja i chęć przeżycia niezapomnianej przygody.

Żeglujemy komfortowym, bezpiecznym jachtem o solidnej konstrukcji. Jednostka jest wyposażona w dziesięć piętrowych koi oraz szereg dodatkowych udogodnień, które sprawią, że prowadzenie jachtu będzie przyjemnością.

Nawet przez chwilę nie będziemy się nudzić, a to za sprawą odwiedzanych miejsc. Rozpoczniemy etap na Gibraltarze. Czeka na nas słynna Skała Gibraltarska, na której przekroczymy granicę hiszpańsko-angielską, a podczas wejścia na szczyt imponującej Skały natrafimy na lokalną atrakcję w postaci nietuzinkowych makaków gibraltarskich. Następnym punktem żeglarskiej wyprawy będzie Ceuta, czyli hiszpańska enklawa znajdująca się w cieśninie gibraltarskiej. Tutaj z pewnością warto udać się na zwiedzanie słynnych Murów Królewskich Miasta. Na koniec odwiedzimy Tanger, które stanowi kwintesencję marokańskiej kultury. Tutaj skupimy się na podziwianiu wspaniałej, zabytkowej architektury. Miasto można potraktować jako bazę wypadową, o czym świadczy jego popularny przydomek – Wrota Afryki.

Egzotyczny wypoczynek, pasjonujący rejs po wyjątkowym akwenie i mnóstwo wspaniałych widoków oraz atrakcji do zobaczenia, przeżycia i zapamiętania. Nasze rejsy to rekreacja, turystyka, ale też nabieranie żeglarskich szlifów i staż w najpiękniejszych miejscach świata. Jeżeli właśnie tak wyobrażasz sobie swój wymarzony, wakacyjny urlop, jeszcze dziś zarezerwuj miejsce na naszym pokładzie!

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji
 • Gibraltar

Fascynujące i przyciągające turystów miejsce, stanowiące jeden z najbardziej wysuniętych na południe punktów kontynentu – tak w skrócie można określić Gibraltar. Pod względem politycznym Gibraltar jest zamorskim terytorium brytyjskim, które tak naprawdę łączy w sobie przede wszystkim wpływy kultury brytyjskiej i hiszpańskiej. Gibraltar w ostatnich latach pojawia się w mediach głównie z racji politycznych zawirowań, jednak przybywających tu turystów i żeglarzy powinny zainteresować przede wszystkim niesamowite widoki, których najważniejszym punktem jest Skała Gibraltarska. Warte uwagi są również słynne w całej Hiszpanii sklepy, które przyciągają amatorów zakupów w strefach wolnocłowych oraz popularne na całym świecie małpki zaczepiające odwiedzających. Największą atrakcję stanowi oczywiście górująca nad miastem, wspomniana Skała Gibraltarska. Na jej szczyt można się dostać za pośrednictwem kolejki linowej, a podczas wyprawy wypożyczyć krótki, słuchawkowy przewodnik mówiący w naszym języku, dzięki któremu dowiemy się kilku informacji o historii tego miejsca oraz jego najważniejszych atrakcjach. Ze szczytu skały rozpościera się imponujący widok.

 • Ceuta

Ceuta to hiszpańskie miasto znajdujące się na granicy światów – europejskiego i afrykańskiego. Miejscowość stanowi tzw. hiszpańską enklawę w Afryce, otoczoną terytorium Maroka. Afrykański klimat sprawia, że przybywający do Ceuty mogą cieszyć się wysoką temperaturą i słonecznymi dniami przez cały rok, także poza sezonem. Jedną z największych atrakcji miasta jest Park Śródziemnomorski, czyli basenowy kompleks doskonale imitujący naturalne, piękne plaże, idealne do wypoczynku. Ceuta może też poszczyć się długą i pasjonującą historią, która zaowocowała licznymi zabytkami i architektonicznymi ciekawostkami. Dla zwiedzających świetną atrakcją będą mury obronne, pozostałości portugalskiej twierdzy, czy Muzeum Wojskowe. Pasjonaci historii doskonale odnajdą się w tutejszym Muzeum Archeologicznym.

 • Tanger

Tanger to marokańskie miasto, które bywa omijane przez turystów, a zestawiane z bardziej popularnymi miejscami Maroka, wypada dla niektórych mniej korzystnie. Pozory jednak mylą, a Tanger może okazać się wspaniałym wstępem do arabskiego świata pełnego smaków, aromatów i wspaniałych widoków oraz wyjątkowej, zabytkowej architektury. Wiele atrakcji odnajdą tu zwolennicy zwiedzania. Powinni oni udać się w stronę muzeum Kasbah ze wspaniałym ogrodem oraz Muzeum Sztuki Marokańskiej mieszczące się we wnętrzu pałacu Dar al.-Makhzen. Obowiązkowo należy przespacerować się po urokliwych i klimatycznych uliczkach medyny, która niewątpliwie ma w sobie coś intrygującego.

 • Kadyks

Kadyks to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej części Hiszpanii nad Oceanem Atlantyckim. Miejsce to uważane jest za najstarszy ośrodek miejski w Europie, co też przekłada się na ilość imponujących, idealnych do podziwiania zabytków. Amatorom zwiedzania polecamy wspaniałe mury z bramą Starego Miasta oraz malowniczy plac Plaza San Juan de Dios ze wspaniałym ratuszem. Kadyks to także idealne do wypoczynku plaże oraz znajdujący się w ich pobliżu park el Parque Genovés, który świetnie nadaje się do urokliwych spacerów. W mieście natrafimy na mnóstwo okazji do skosztowania wybornej, lokalnej kuchni, w której króluje wszystko to, co można pozyskać z morza.

Conrad 54 (rocznik 2007)

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.


Nasz piękny statek Conrad 54 - "Leonid Teliga" to zwinna i mocna konstrukcja z 1978 roku. Posiada 17 metrów długości, jest szybka i niejedno już przetrwała. Na pokładzie znajduje się 10 piętrowych koi, więc wolna koja dla ciebie z pewnością się znajdzie. Ponadto jacht jest wyposażony w wiele udogodnień (np. lodówka, kuchenka, radio, czy też ogrzewanie). Cała konstrukcja przeszła generalny remont, więc nasz dzielny jacht oferuje obecnie niezwykle komfortową podróż.

Parametry

 • Długość: 16.56ft / 5m
 • Szerokość: 6,06ft / 1.8m
 • Wodnica: 18.33ft / 5.6m
 • Ożaglownie: 0 m2
 • Wyporność: 2.61 tony
 • Balast: 0 tony
 • Silnik: -
 • Produkcja od: -
 • Produkcja do: -
 • Projektant: -
 • Producent: Conrad Shipyard

Co zabrać? Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Dobrym pomysłem jest spakowanie sztormiaka, a przede wszystkim T-shirty, bawełniane koszulki lub z materiałów oddychających, bieliznę, pidżamę lub polar na noc, żeglarskie rękawiczki. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie latarki, apteczki i obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich (jeżeli takowe posiadamy). Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Zakwaterowanie i wyżywienie Żeglujemy komfortowym, dobrze wyposażonym jachtem regatowym. Zaopatrujemy się na miejscu. Przygotowujemy także posiłki na pokładzie. Najczęściej wyżywienie zapewniamy sobie w miejscowych restauracjach z lokalną kuchnią.

Koszty Według zasady kasy jachtowej składamy się po 120 euro, które przeznaczamy na opłaty portowe, paliwo, gaz, wyżywienie na jachcie oraz eksploatację jachtu – składka jest wliczona w cenę. W kosztach rejsu zawarte jest także podstawowe ubezpieczenie KL i NNW, pamiątkowa koszulka rejsowa, dla chętnych szkolenie z nawigacji, meteorologii, obsługi elektroniki jachtowej, czarter jachtu oraz opieka kapitana.

Zasady panujące na rejsie Nasz rejs ma charakter stażowo-turystyczny. Będziemy więc aktywnie wypoczywać, podziwiać zniewalające krajobrazy, a przy tym zdobywać doświadczenie żeglarskie. Tym samym proponujemy wyjątkowy sposób na spędzenie morskich wakacji. Uczymy się, a przy tym świetnie się bawimy i odwiedzamy najpiękniejsze zakątki świata.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1728 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Cena łączna:
1728
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Co zobaczyć w Danii - rejs po Bałtyku
Bałtyk - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Szczecin - Kopenhaga - Kalundborg -...
Jacht: Bavaria 49
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1606 zł

od 324 zł

 • 03/08 - 10/08/19
  5/10
  2238od1790
 • 01/06 - 08/06/19
  8/10
  2007od1606
 • 14/09 - 21/09/19
  9/10
  2007od1606
Najpiękniejsze wyspy Chorwacji - standard
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Kornati - Błękitna Grota...
Jacht czarterowy: Bavaria 49 lub podobny
osoba już od
1845 zł

od 829 zł

 • 15/06 - 22/06/19
  7/7
  2243od1905
 • 14/09 - 21/09/19
  7/7
  2168od1845
Rejs przez cieśninę Gibraltarską
Hiszpania - Rejs szkoleniowy 7 dni
Kadyks - Malaga
Jacht: Bavaria 49
  /  
Rocznik: 2003
osoba już od
1847 zł

od 988 zł

 • 13/07 - 20/07/19
  7/9
  2222od1847
Chorwacja żółtym szlakiem - Standard
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Veli Iž - Ist - Susak - M...
Jacht czarterowy: Bavaria 49 lub podobny
osoba już od
1945 zł

od 943 zł

 • 10/08 - 17/08/19
  7/7
  2655od2235
 • 20/07 - 27/07/19
  7/7
  2543od2145
 • 22/06 - 29/06/19
  7/7
  2418od2045
 • 07/09 - 14/09/19
  7/7
  2293od1945
Rejs w Grecji - Zatoka Sarońska
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Ateny - Wyspy Sarońskie - Ateny
Jacht czarterowy: Bavaria 42 lub podobny
osoba już od
2367 zł

od 1127 zł
od 820 zł

 • 15/06 - 22/06/19
  6/9
  2905od2367
 • 22/06 - 29/06/19
  6/9
  2905od2367
 • 06/07 - 13/07/19
  8/9
  2905od2367
 • 13/07 - 20/07/19
  8/9
  2905od2367
Ameryka bliżej niż myślisz - rejs po Belize
Katamaran - Rejs Wakacyjny 10 dni
Placencia - Coco Plum Cay - Placenc...
Jacht czarterowy: Lagoon 400 lub podobny
osoba już od
5926 zł

od 3289 zł

 • 25/01 - 04/02/20
  8/8
  7191od5926
 • 05/02 - 15/02/20
  8/8
  7191od5926

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
408Ofert rejsów
56 067Mil morskich w ofercie
31 465Połączeń lotniczych
587Atrakcji turystycznych
2 987Wolnych koi