Katamaran - Rejs wakacyjny

Trasa:
Palma de Mallorca
Ikona
Palma de Mallorca
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Majówka katamaranem na Majorce

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Zapraszamy na majówkowy rejs wygodnym katamaranem na którym opłyniemy Majorkę. Nasz rejs rozpoczniemy i zakończymy w stolicy wyspy - Palmie.

Rozpoczynamy i kończymy rejs w Palma de Mallorca. Po zaprowiantowaniu jachtu “wieczorek integracyjny” i ruszamy podziwiać piękno Balearów z wody. Przed nami uroki swe odkryją przepiękne piaszczyste plaże, malownicze zatoczki i bardziej gwarne miasta i miasteczka. Będzie też czas na podziwianie koralowców pod wodą.

Odwiedzimy jedną z najsłynniejszych gotyckich katedr w Europie: katedrę w Palmie, znaną jako "La Seu", co tłumaczy się jako "miejsce" i odnosi się do siedziby biskupa. Odwiedzimy Cala Pi, która posiada piękną plażę i czyste, spokojne turkusowe wody, które są odpowiednie do pływania i nurkowania oraz dla dzieci. Przed wiekami piraci zajmowali ten obszar, a dzisiaj można znaleźć ruiny średniowiecznej strażnicy. Jest to bardzo popularne kotwicowisko, ale należy pamiętać, że Cala Pi jest bardzo wąską zatoką. Jeśli wiatr lub warunki pogodowe są zbyt trudne, można kontynuować podróż do portu Sa Rapito (około 3 mil na wschód) gdzie jest osłonięta przystań.

Płyniemy do Colonia Sant Jordi. Colonia znana jest z pięknych piaszczystych plaż, w tym Es Carbo, uczęszczana przez hiszpańską rodzinę królewską i Es Trenc, długa na 3,2 km naturalna i bardziej odosobniona plaża z pięknym złocistym piaskiem i krystalicznie czystą wodą. W mieście znajduje się wiele popularnych restauracji i barów tapas wzdłuż Avinguda de la Primavera (Primavera Avenue) doskonałe na lunch lub kolację. Znajdziemy tu dobre, osłonięte miejsce do kotwiczenia na noc leży między wysepkami Gabiny i Redony. Droga na północ i malownicze wybrzeże w drodze do Cala Figuera. Znane przez miejscowych jako "Mała Wenecja", Cala Figuera jest osobliwym i bardziej zacisznym miejscem wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Majorki. Port jest nadal przede wszystkim zajmowany przez tradycyjną społeczność rybacką z malowniczym krajobrazem. Tu zjemy obiad lub kolację na pokładzie z panoramą na piękne miasteczko portowe.

Na trasie czeka na nas jeszcze Cala Figuera gdzie znajduje się wiele małych zatoczek, do których można wejść przy dobrej pogodzie. Jedną z nich jest Calo des Moro, z piaszczystym dnem i czystą, turkusową wodą i ładną, małą plażą. Miłe miejsce do pływania i nurkowania. Istnieją obszary kotwiczenia na wschód od Colonia między wysepkami Guardis i Moltona, ale z kotwicami pomiędzy Gabiną i Redoną, należy zachować ostrożność, aby uniknąć piaszczystych brzegów. Około 10 km na południe od Colonia znajduje się archipelag Cabrera. Zwiedzanie Narodowego Parku Morskiego w Cabrera jest dobrą wycieczką. W parku znajduje się latarnia morska, jaskinie i XIV-wieczny zamek. Kierując się na zachód od Colonii, odkryjemy spokojną wioskę portową Sa Rapita. Jej piękna plaża, o nazwie S'Arenal de sa Rapita, rozciąga się ponad 1,1 km od portu do małej wioski Ses Covetes. Czysta, biała, piaszczysta plaża i turkusowa woda. Bar plażowy i restauracja znajdują się w pobliżu portu na końcu plaży. Marina jest duża i nowoczesna. Miejsce dla ponad 400 statków i supermarket.

W drodze powrotnej do Palmy zobaczymy piękne, strome klify Cap Blanc z latarnią morską. Znaczna część linii brzegowej w tym obszarze jest chroniona i nie padła ofiarą rozwoju. Skaliste i zaciszne zatoczki zapełniają krajobraz. Calo des Cap d'Alt i Cala de Cap Falco to dwa dobre przykłady. Obie oferują krystalicznie czyste wody, które są idealne do pływania i nurkowania. Ostatniego dnia rano opuścimy pokład naszego jachtu.  

Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Majorka - Majorka

Zwiedzanie
Hiszpania Majorka Majorka: Palma de Mallorca
Palma De Mallorca
Hiszpania Majorka
Palma de Mallorca to stolica słynnej, hiszpańskiej Majorki i archipelagu Balearów. Jak przystało na miasto o takiej rand...
Powietrze: 7-19 °C
Woda: 16 °C
Zwiedzanie
Hiszpania Majorka
Majorka
Hiszpania
Hiszpańska wyspa na Morzu Śródziemnym. Największa w archipelagu Balearów i najbardziej popularna pod względem turystyczn...
Powietrze: 8-19 °C
Woda: 15 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 27.04 - 04.05.2019

Czarterowy - Katamaran (rocznik 2015) (lub podobny)

kompasyachting yacht 2.jpg
kompasyacht3.JPG
kompasyacht4.jpg
komp7.jpg
kompasyacht5.jpg
kopasyachting1.jpg
kompyacht6.jpg
kompasyachting yacht 2.jpg
kompasyacht3.JPG
kompasyacht4.jpg
komp7.jpg
kompasyacht5.jpg
kopasyachting1.jpg
kompyacht6.jpg
Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Dostęp do prądu 230V - Dostęp do prądu 230V na jachcie.   •   Apteczka - Wyposażenie zgodne z normą UE.   •   Generator prądu - Generator prądu na pokładzie.   •   Wyposażenie nawigacyjne - Niezbędne wyposażenie do prawidłowego nawigowania podczas rejsu.   •   Autopilot - Autopilot na wyposażeniu jachtu.   •   Ponton - Ponton wraz z silnikiem do dyspozycji załogi.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.

Ten jacht będzie czarterowany przez polskiego operatora na potrzeby tego rejsu. Oznacza to, że typ, rocznik i wyposażenie jachtu mogą ulec zmianie, gdyż nie zawsze opisany model jest dostępny w dniu wypłynięcia. Zmiany rozbieżności są drobne, a zastępczy jacht jest w podobnej klasie i standardzie wyposażenia jak planowany.

Katamaran Nautitech 40 Open lub podobny, z 2015 roku. Wyposażony we wszystko co będzie potrzebne podczas rejsu. Katamaran posiada cztery dwuosobowe kabiny, dwie jednoosobowe do których wejście jest bezpośrednio z pokładu, dwie toalety wraz z dwoma prysznicami. Ilość miejsca na pokładzie pozwala na urządzenie mini dyskoteki dla całej załogi, jeśli tylko ma na to ochotę. Na wyposażeniu ponton z silnikiem, deska SUP, nurkowe ABC do dyspozycji.

Trasa rejsu


Trasa rejsu jest orientacyjna i może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych. Decyzję o zmianie trasy podejmuje kapitan.

Zasady panujące na rejsie


Rejs ma charakter turystyczny, wypoczynkowy.

Co zabrać?


Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie swetra i ciepłej bluzy oraz długich spodni. Niezbędna będzie też kurtka przeciwdeszczowa. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej podeszwie oraz buty do wody. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Poza tym, zabieramy ze sobą to, co uprzyjemni naszą żeglugę i wiąże się z preferowanym sposobem spędzania czasu. Pasjonaci fotografii i osoby robiące zdjęcia powinny pamiętać o aparacie. Nurkowie oraz pasjonaci sportów wodnych mogą zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Dobrą decyzją będzie wzięcie obcej waluty. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Zakwaterowanie


Żeglujemy komfortowym katamaranem, z przestronnym salonem wraz z kuchnią, wygodnymi i nowocześnie urządzonymi kabinami oraz toaletami z prysznicem. Więcej o samym katamaranie znajdziesz w zakładce dotyczacej jachtu.

Wyżywienie


Wyżywienie zapewniamy sobie z kasy jachtowej. Przygotowujemy posiłki na jachcie, z produktów zakupionych na miejscu, bądź też korzystamy z lokalnych restauracji.

Koszty


Cena rejsu gwarantuje miejsce w kabinie dwuosobowej, opiekę doświadczonego skippera i instruktora, korzystanie ze sprzętu pokładowego (nurkowe ABC, ponton z silnikiem), opinię z rejsu, podstawowe szkolenie żeglarskie, ubezpieczenie jachtu i kaucji. Cena rejsu nie obejmuje wyżywienia,napojów , opłat portowych, paliwa do jachtu. Na powyższe załoga zwyczajowo składa się solidarnie do kasy jachtowej, rozliczanej przez osobę wybraną przez załogę. Kapitan zgodnie z przyjętymi normami, nie uczestniczy w kasie jachtowej.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1850 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
Składka burtowa 650 zł obejmuje:
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Cena łączna:
2500
Cena rejsu: 1850 zł
IkonaOpłaty dodatkowe: 650 zł
(150 EUR )
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Rejs na wakacje - Dania
Bałtyk - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Szczecin - Kopenhaga - Mon - Szczec...
Jacht: Bavaria 49
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1701 zł

od 284 zł

 • 24/08 - 31/08/19
  10/10
  2126od1701
Rejs Sycylia i Wyspy Liparyjskie
Włochy - Rejs wakacyjny 7 dni
Katania - Wyspy Liparyjskie - Katan...
Jacht: Bavaria Cruiser 46
  /  
Rocznik: 2014
osoba już od
1812 zł

od 548 zł

 • 13/08 - 20/08/19
  1/10
  2137od1812
Rejs wzdłuż włoskiego buta - Apulia
Włochy - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Taranto - Porto Cesareo - Otranto...
Jacht: Bavaria 44
  /  
Rocznik: 2004
osoba już od
1955 zł

od 1219 zł

 • 03/08 - 10/08/19
  5/8
  2305od1955
Włoskie miasta - żeglowanie wzdłuż wybrzeża
Włochy - Rejs wakacyjny 8 dni
Neapol - Capri - Ischia - Ponza - R...
Jacht: Bavaria Cruiser 46
  /  
Rocznik: 2014
osoba już od
2197 zł

od 545 zł

 • 30/08 - 07/09/19
  3/10
  2597od2197
Sardynia i Korsyka - wrześniowy rejs
Włochy - Rejs wakacyjny 7 dni
Portisco - Cannigione - La Maddalen...
Jacht czarterowy: Bavaria Cruiser 46 lub podobny
osoba już od
2358 zł

od 706 zł

 • 21/09 - 28/09/19
  3/8
  2734od2358
Rejs Winnice Dalmacji
Promocja
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Brač - Pelješac - Korčula -...
Jacht czarterowy: Bavaria Cruiser 50 lub podobny
osoba już od
2996 zł

od 565 zł

 • 14/09 - 21/09/19
  7/7
  3534od2996

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
287Ofert rejsów
39 440Mil morskich w ofercie
22 133Połączeń lotniczych
613Atrakcji turystycznych
2 101Wolnych koi