Hiszpania - Rejs wakacyjny

Trasa:
Gran Canaria
Ikona
Fuerteventura
Ikona
Gran Canaria
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Żeglowanie po Wyspach Kanaryjskich

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Żeglarskie rejsy po Wyspach Kanaryjskich to doskonały pomysł na spędzenie wymarzonych wakacji. Egzotyczne, hiszpańskie wyspy o gorącym, afrykańskim klimacie i relaksująca żegluga spokojnym akwenem Oceanu Atlantyckiego to sprawdzony sposób na udany urlop i zdobycie żeglarskich umiejętności, a także ucieczkę od codzienności i stanie się członkiem prawdziwej załogi na jachcie.

Żeglujemy po jednym z najpiękniejszych miejsc świata. Poznajemy hiszpańską kulturę i docieramy do miejsc niedostępnych dla zwykłych turystów. Razem tworzymy załogę, która wykonuje podstawowe, pokładowe prace, ale też wypoczywa i świetnie spędza wolny czas. Podziwiamy widoki malowniczych Wysp Kanaryjskich, zażywamy relaksujących kąpieli, wypoczywamy na rajskich plażach i mamy okazję skosztować najlepszych dań kuchni hiszpańskiej.

Kapitanem naszego rejsu jest doświadczony skiper, który doskonale zna akwen Atlantyku i świetnie orientuje się w mapie miejsc, do których warto pożeglować. To z nim ustalamy punkty naszej trasy, która może zmienić się w zależności o warunków pogodowych. Skiper dba również o bezpieczeństwo załogi i rejsu.

Jesteśmy członkami załogi, co oznacza, że wykonujemy pokładowe prace i pełnimy wachty, ale przy tym świetnie się bawimy i poznajemy tajniki żeglarstwa. Przy okazji rozwijamy morskie pasje i przekonujemy się, jak to jest być na pokładzie i chociaż przez chwilę być kapitanem wyprawy!

Nasz rejs to jednak nie tylko żeglowanie, ale przede wszystkim wypoczynek, zwiedzanie, poznawanie kilku fascynujących miejsc hiszpańskiego świata podczas jednej wyprawy. Morską eskapadę rozpoczynamy na Gran Canarii, czyli wiecznie słonecznej wyspie. Tutaj czekają nas wyjątkowe plaże, malowniczy rezerwat przyrody i mnóstwo okazji do aktywnego wypoczynku. Odwiedzamy też słynną Fuerteventurę. Żeglujemy także w stronę Lanzarote, która zachwyci nas swoim krajobrazem, malowniczymi widokami i słoneczną pogodą przez cały rok.

Wybieramy doskonałą porę na żeglowanie po Wyspach Kanaryjskich. W tym okresie warunki atmosferyczne, a co za tym idzie temperatury są najbardziej optymalne do odbywania relaksującej żeglugi i idealnego wypoczynku.

Przeżywamy niezapomniane przygody na jachcie, piękne chwile w dobrym towarzystwie i cieszymy się udanym rejsem. Mamy niepowtarzalną okazję dotrzeć do miejsc, do których dostanie się jest możliwe jedynie drogą morską, a tym samym poznajemy znane i popularne miejsca od zupełne nowej, intrygującej strony.

Jeżeli od wakacji oczekujesz czegoś więcej, a poza relaksującym wypoczynkiem chcesz przeżyć mnóstwo żeglarskich przygód, obudzić w sobie nowe pasje i czegoś się nauczyć, żeglarski rejs po Wyspach Kanaryjskich okaże się doskonałym sposobem na spędzenie urlopu, dlatego nie czekaj i zarezerwuj swój rejs jeszcze dziś!

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Gran Canaria – Fuerteventura – Lanzarote – Gran Canaria

Wypoczynek
Hiszpania Gran Canaria
Gran Canaria
Hiszpania
Gran Canaria to jedna z najpopularniejszych destynacji wakacyjnych w Hiszpanii. Trudno się temu dziwić, jeżeli weźmiemy...
Powietrze: 18-24 °C
Woda: 23 °C
Wypoczynek
Hiszpania Lanzarote
Lanzarote
Hiszpania
Lanzarote to wyspa hiszpańskiego archipelagu Wysp Kanaryjskich, która wchodzi w skład prowincji Las Palmas i jest zalicz...
Powietrze: 18-24 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Fuerteventura
Hiszpania
Hiszpańska wyspa Fuerteventura położona jest na Oceanie Atlantyckim, na północny - zachód od wybrzeży Afryki, jest częśc...
Powietrze: 18-24 °C
Woda: 21 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 30.11 - 07.12.2019

Sun Odyssey 45 (rocznik 2005)

20180525_153915a.jpg
sun odyssey45.jpg
IMG_1500.JPG
20180525_153915a.jpg
sun odyssey45.jpg
IMG_1500.JPG
Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Apteczka - Wyposażenie zgodne z normą UE.   •   Wyposażenie nawigacyjne - Niezbędne wyposażenie do prawidłowego nawigowania podczas rejsu.   •   Ponton - Ponton wraz z silnikiem do dyspozycji załogi.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.


Sun Odyssey 45 to jacht klasy oceanicznej zapewniający komfortowe warunki żeglowania. Wyposażony jest w 4 kajuty dwuosobowe i 3 toalety. Jacht posiada pełne wyposażenie hotelowe i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Na jachcie można zakwaterować maksymalnie 10 osób. Zapewnia on dużo przestrzeni i miejsc do wypoczynku, leżakowania, opalania się, czy wspólnego spożywania posiłków. Dlatego też doskonale sprawdzi się podczas wakacyjnych i rekreacyjnych rejsów. Jego stosunkowo duże gabaryty zapewnią maksymalny komfort wszystkim uczestnikom rejsu. Jacht jest w pełni wyposażony w m.in. koło sterowe, kompas, kuchenkę gazową z piekarnikiem, locję, lodówkę, mapy nawigacyjne, ploter map, ponton, prysznice, szprycbudę, radiostację UKF, log czy zapasową kotwicę.

Parametry

 • Długość: 13.72ft / 4.2m
 • Szerokość: 4.37ft / 1.3m
 • Wodnica: 11.61ft / 3.5m
 • Ożaglownie: 0 m2
 • Wyporność: 4.49 tony
 • Balast: 0 tony
 • Silnik: -
 • Produkcja od: 2005
 • Produkcja do: -
 • Projektant: Ph Briand
 • Producent: Jeanneau

Trasa rejsu


Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych.

Zasady panujące na rejsie


Rejs ma charakter rekreacyjny, co oznacza, że cechuje się spokojną żeglugą głownie w porze dziennej i przeznaczanie dużej ilości czasu na zwiedzanie wypoczynek, lokalne atrakcje itd. Skupiamy się na spędzaniu czasu w sposób preferowany przez uczestników rejsu. Rejs organizowany jest przy zapisaniu się minimum 4 uczestników.

Co zabrać?


Podczas rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Konieczne jest spakowanie ciepłej bluzy oraz długich spodni. Pakujemy przede wszystkim T-shirty, bawełniane koszulki lub z materiałów oddychających, bieliznę, pidżamę lub polar na noc. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich (jeżeli takowe posiadamy). Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming.

Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca.

Zakwaterowanie


Nasze zakwaterowanie to dwuosobowe kajuty. Żeglujemy komfortowym, dobrze wyposażonym jachtem. W cenie rejsu jest już komplet pościeli oraz ręczniki.

Wyżywienie


Podczas rejsu możemy samodzielnie przygotowywać posiłki na jachcie, dlatego proponujemy zasadę kasy jachtowej, do której składka wynosi 120 euro od osoby. Środki przeznaczamy na zakup podstawowych produktów spożywczych, z których wspólnie przygotujemy posiłki na jachcie.

Koszty


Na rejsie przyjmujemy zasadę kasy jachtowej, do której składka wynosi 120 euro od osoby. Środki przeznaczamy na zakup podstawowych produktów spożywczych, paliwa do jachtu, opłaty portowe. Koszt sprzątania po rejsie jest już wliczony do opłat dodatkowych - 120 euro od załogi.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1830 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
Składka burtowa 650 zł obejmuje:
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Podobne oferty
Rejs w sezonie - Chorwacja
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac - Hvar - Pirovac
Jacht: Bavaria 49
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1692 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 18/07 - 25/07/20
  10/10
  2742od2338
 • 25/07 - 01/08/20
  10/10
  2742od2338
 • 27/06 - 04/07/20
  10/10
  2582od2211
 • 04/07 - 11/07/20
  8/10
  2582od2211
Południowa Chorwacja
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Trogir – Dubrownik – Trogir
Jacht: Bavaria 46
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2177 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 18/07 - 25/07/20
  8/8
  2503od2177
 • 25/07 - 01/08/20
  8/8
  2503od2177
 • 01/08 - 08/08/20
  5/8
  2503od2177
 • 08/08 - 15/08/20
  8/8
  2503od2177
Sierpień dla imprezowiczów - rejs z Prosecco
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Sukosan - Telasica - Kornati - Iz -...
Jacht czarterowy: Sun Odyssey 45 lub podobny
osoba już od
2201 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 25/07 - 01/08/20
  8/8
  2624od2201
 • 01/08 - 08/08/20
  8/8
  2624od2201
 • 15/08 - 22/08/20
  8/8
  2624od2201
 • 22/08 - 29/08/20
  8/8
  2624od2201
Zwiedzanie Chorwacji
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Zadar - Split
Jacht: Cyclades 43.4
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2231 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 01/08 - 08/08/20
  8/8
  2911od2431
 • 22/08 - 29/08/20
  8/8
  2774od2321
 • 12/09 - 19/09/20
  8/8
  2661od2231
Intensywne żeglowanie w Chorwacji
Nowość
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Dubrownik - Split
Jacht: Cyclades 43.4
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2346 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 08/08 - 15/08/20
  8/8
  2911od2431
 • 29/08 - 05/09/20
  8/8
  2805od2346
Poznaj południową Chorwację
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Makarska - Mljet - Dubrowni...
Klasa "Superior" - luksusowy jacht morski
osoba już od
4370 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 27/06 - 04/07/20
  15/20
  7920od6370
 • 04/07 - 11/07/20
  15/20
  7920od6370
 • 11/07 - 18/07/20
  15/20
  7920od6370
 • 18/07 - 25/07/20
  15/20
  7920od6370

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
139Ofert rejsów
19 101Mil morskich w ofercie
10 720Połączeń lotniczych
615Atrakcji turystycznych
1 017Wolnych koi