brak trasy - Rejs wakacyjny

Trasa:
Valletta
Ikona
Lampedusa
Ikona
Monastyr
Ikona
Valletta
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Rejs Malta Tunezja i Wyspy Pelagijskie

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

W sezonie wakacyjnym, pod koniec sierpnia przygotowaliśmy świetną propozycję wakacyjnego rejsu również dla rodzin z dziećmi jak i dla osób które jeszcze nie pływały. Zapraszamy na przyjemne żeglowanie z Maltą, Tunezją i Wyspami Pelagijskimi. W sierpniu, liczba słonecznych godzin na Malcie w ciągu dnia to 11, a temperatura wody oscyluje około 25 stopni Celcjusza. Jest to więc idealny czas aby zdecydować się urlop spedzony w ten sposób.

Rejs rozpoczyniemy w stolicy Malty - Vallettcie, do której zapraszamy kilka dni wcześniej aby móc poświęcić chwilę na zwiedzanie jej od strony lądu. Po zaokrętowaniu, dopełnieniu niezbednych formalności wyruszymy w kierunku Wysp Pelagijskich. Planujemy zatrzymać sie na trzech z nich. Naszym pierwszym celem będzie Lampedusa - największa z grupy Wysp Palegijskich. Lampedusa lubi zwierzęta - znajdziemy tutaj bowiem Plażę Królików i Zatokę Kurczaka. Kolejną wyspą będzie Linosa - wulkaniczna wyspa leżąca między Maltą a Tunezją. Kolejnym miejscem będzie już miejscowość należąca do Tunezji - Monastyr. Jest to jedno z najciekawszych miejsc które warto zobaczyć decydując się na Tunezję. Po zwiedzaniu popłyniemy w kierunku Malty i jej stolicy La Valetty gdzie zakończymy nas rejs.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie La Valletta - Lampedusa - Linosa - Monastyr - La Valletta

Zwiedzanie
Malta Valletta
Valletta
Malta
Valletta jest stolicą Malty. Miasto znajduje się na półwyspie Sciberras, pomiędzy dwiema zatokami: Marsamxett i Grand Ha...
Powietrze: 21-31 °C
Woda: 26 °C
Zwiedzanie
Malta Valletta Valletta: Ogrody Barrakka
Ogrody Barrakka
Malta Valletta
Ogrody Barrakka to dwa bliźniacze obiekty przyrodnicze umiejscowione w mieście Valletta. Oba są bardzo popularnymi miejs...
Powietrze: 21-31 °C
Woda: 26 °C
Zwiedzanie
Malta Valletta Valletta: Strait Street
Strait Street
Malta Valletta
Strait to jedna z najbardziej znanych ulic na Malcie, która jest szczególnie popularna wśród turystów i uczestników żegl...
Powietrze: 21-31 °C
Woda: 26 °C
Zwiedzanie
Malta Valletta Valletta: Pałac Wielkiego Mistrza
Pałac Wielkiego Mist...
Malta Valletta
Pałac Wielkiego Mistrza jest jednym z najbardziej majestatycznych zabytków w mieście Valletta. Stanowi on świetną atrakc...
Powietrze: 21-31 °C
Woda: 26 °C
Wypoczynek
Malta Valletta Valletta: Spacer brzegiem morza
Spacer Brzegiem Morz...
Malta Valletta
Nabrzeżna strona stolicy Malty stanowi piękną atrakcję wspaniałego nadmorskiego miasta. Wielu tutejszych przewoźników of...
Powietrze: 21-31 °C
Woda: 26 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Lampedusa
Włochy
Wyspa o powierzchni 20,2 km2 pochodzenia wulkanicznego, znajdująca się na Morzu Śródziemnym, jest największą włoską wysp...
Powietrze: 24-28 °C
Woda: 15 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Monastyr
Tunezja
Monastyr to znane miasto portowe na środkowo-wschodnim wybrzeżu Tunezji, w którym znajduje się także marina - przystań j...
Powietrze: 22-32 °C
Woda: 24 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Wyspy Pelagijskie
Włochy
Włoskie Wyspy Pelagijskie to grupa wysp wulkanicznych, położonych na Morzu Śródziemnym. Wyspy znajdują się pomiędzy Malt...
Powietrze: 24-28 °C
Woda: 15 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Linosa
Włochy Wyspy Pelagijskie
Linosa to włoska wyspa wchodząca w skład wysp Pelagijskich. Wyspa jest pochodzenia wulkanicznego i znajduje się na Morzu...
Powietrze: 24-28 °C
Woda: 15 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 04.07 - 04.07.2020

Czarterowy - Beneteau Cyclades 50.5 (rocznik 2009) (lub podobny)

benetau cyclades 50.5 1.jpg
beneteau cyclades 50.5 2.jpg
benetau cyclades 50.5 1.jpg
beneteau cyclades 50.5 2.jpg
Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Apteczka - Wyposażenie zgodne z normą UE.   •   Wyposażenie nawigacyjne - Niezbędne wyposażenie do prawidłowego nawigowania podczas rejsu.   •   Autopilot - Autopilot na wyposażeniu jachtu.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.

Ten jacht będzie czarterowany przez polskiego operatora na potrzeby tego rejsu. Oznacza to, że typ, rocznik i wyposażenie jachtu mogą ulec zmianie, gdyż nie zawsze opisany model jest dostępny w dniu wypłynięcia. Zmiany rozbieżności są drobne, a zastępczy jacht jest w podobnej klasie i standardzie wyposażenia jak planowany.

Jednokadłubowy jacht Beneteau Cyclades 50.5 z 2009 roku. Duży, wygodny i dobrze utrzymany jacht posiadający niezbędne wyposażenie do komfortowej żeglugi. Na jachcie znajduje się szesć kajut przeznaczonych dla dwóch osób każda oraz 4 łazienki, przestronny salon połączony z wyposażoną kuchnią.

Trasa rejsu


Trasa rejsu może ulec zmianie na skutek złych warunków atmosferycznych, problemów technicznych lub niedyspozycji załogi. 

Zasady panujące na rejsie


Uczestnicy rejsów stanowią pełnoprawną załogę jachtu i podlegają kapitanowi - wykonują powierzone prace związane z prowadzeniem i funkcjonowaniem jachtu. Nie zabieramy w rejs problemów z lądu. Unikamy rozmów na tematy światopoglądowe czy polityczne. Tradycją rejsów jest to, że zwracamy sie do siebie po imieniu. Pogoda ducha, uśmiech i chęć pomocy sobie nawzajem są niezbędne.

Istnieje możliwość uzyskania opini po rejsie potwierdzającej staż morski. Jeśli chciałbyś uzyskać opinię, zabierz ze sobą na rejs wydrukowany formularz PZŻ. 

Co zabrać?


Konieczne jest zabranie dowodu osobistego, a posiadanie paszportu jest mocno zalecane a w przypadku rejsów poza UE niezbędne. Ponadto prosimy zadbać o indywidualne ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (zarówno karty EKUZ, jak i dodatkowe ubezpieczenie). Prawo jazdy również może się przydać. Na żeglowanie w ciepłych rejonach zabieramy ze sobą lekką odzież na słoneczne dni, nakrycie głowy, krem z filtrem, obuwie z jasną i antypoślizgową podeszwą. Bagaż należy spakować w miękką torbę lub plecak bez stelaża - na jachcie nie ma miejsca na przechowywanie twardych walizek.

Zakwaterowanie


Żeglujemy wygodnym jachtem jednokadłubowym który posiada niezbędne wyposażenie do przyjemnej i bezpiecznej żeglugi. Na pokładzie jachtu znajduje się 6 kabin dwuosobowych, 4 łazienki oraz przestronna kuchnia wraz z salonem. Jest to duży, wygodny i dobrze utrzymany jacht.

Wyżywienie


Każdego pierwszego dnia rejsu zakładana jest wspólna kasa okrętowa, z której robione jest zaopatrzenie jachtu. Tradycją rejsów jest gotowanie z lokalnych produktów. Posiłki przygotowujemy we własnym zakresie. Rotacyjnie każda kabina przygotowuje posiłki dla uczestników z produktów zakupionych lokalnie. Możliwość korzystania z restauracji na wyspach. Istnieje również możliwość zaangażowania kucharza na czas rejsu.

Koszty


Łączna cena rejsu składa się z dwóch składowych - ceny rejsu oraz składki burtowej opłacanej na miejscu. Cena rejsu obejmuje udział w rejsie, jacht i usługę kapitana, ponton z silnikiem, klimatyzację, odsalarkę wody, pościel, sprzęt do snurkowania. Składka burtowa zbierana w dniu zaokrętowania zostanie przeznaczona na zakup produktów żywieniowych, paliwo do jachtu, opłaty administracyjne i portowe, końcowe sprzątanie jachtuWynosi ona 150-200 euro. Skiper jest zwolniony z wpłaty do kasy i pozostaje na utrzymaniu załogi. Cena rejsu nie obejmuje transportu, ubezpieczenia indywidualnego oraz kaucji za jacht.Zgodnie ze zwyczajem w rejsach żeglarskich uczestnicy solidarnie pokrywają wymaganą przez armatora kaucję za jacht  na pokrycie m.in ewentualnych strat/zniszczeń w wynajmowanym jachcie. Łączna kwota to 3000 euro (na osobę 300 euro). Gdy przy zwrocie sprzętu nie będzie uwag - kaucja jest zwracana. Kaucja może być wnoszona gotówką lub jako blokada na karcie płatniczej/kredytowej. Opcjonalnie można wykupić ubezpieczenie kaucji która redukuje kaucję za jacht zwykle do 500 euro lub do zera.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 0 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
Składka burtowa 640 zł obejmuje:
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Podobne oferty
Północna Chorwacja
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Pirovac – Zadar – Mali Losinj – Pir...
Jacht: Bavaria 46
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
1901 zł

od 495 zł

 • 17/10 - 24/10/20
  8/8
  2147od1901
Rejs wakacyjny Split-Dubrownik-Split
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Dubrownik - Split
Jacht: Bavaria 45
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1995 zł

od 580 zł

 • 18/07 - 25/07/20
  8/8
  2494od1995
Sierpień dla imprezowiczów
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Sukosan - Telasica - Kornati - Iz -...
Jacht czarterowy: Sun Odyssey 45 lub podobny
osoba już od
2226 zł

od 486 zł

 • 25/07 - 01/08/20
  8/8
  2649od2226
 • 01/08 - 08/08/20
  8/8
  2649od2226
 • 15/08 - 22/08/20
  8/8
  2649od2226
 • 22/08 - 29/08/20
  8/8
  2649od2226
Rejs po Morzu Jońskim
Nowość
Grecja - Rejs wakacyjny 7 dni
Lefkada - Zakynthos - Lefkada
Jacht: Bavaria Cruiser 46
  /  
Rocznik: -
osoba już od
2653 zł

od 1427 zł

 • 19/09 - 26/09/20
  8/8
  3166od2653
 • 26/09 - 03/10/20
  8/8
  3166od2653
Rejs po Cabo Verde - Wyspach Zielonego Przylądka
Nowość
Ocean Atlantycki - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Sao Vincente - Sao Nicolau - Sal -...
Jacht czarterowy: Jeanneau Sun Odyss... lub podobny
osoba już od
3481 zł

od 10907 zł

 • 01/08 - 08/08/20
  10/10
  4156od3481
Poznaj południową Chorwację
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split - Makarska - Mljet - Dubrowni...
Klasa "Superior" - luksusowy jacht morski
osoba już od
4379 zł

od 501 zł

 • 11/07 - 18/07/20
  15/20
  7929od6379
 • 18/07 - 25/07/20
  15/20
  7929od6379
 • 25/07 - 01/08/20
  15/20
  7929od6379
 • 01/08 - 08/08/20
  15/20
  7929od6379

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
95Ofert rejsów
13 055Mil morskich w ofercie
7 326Połączeń lotniczych
616Atrakcji turystycznych
695Wolnych koi