Chorwacja - Rejs wakacyjny

Trasa:
Opatija
Ikona
Krk
Ikona
Zadar
Ikona
Olib
Ikona
Cres
Ikona
Opatija
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator

Brak szczegółowych informacji na temat udogodnień.
Zapoznaj się dokładnie z opisem w zakładce Jacht.
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Sprawdzony organizator
Ikona
Profesjonalny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Zatoka Kvarner - rejs po wyspach Chorwacji

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Zapraszamy na rejs w Chorwacji dużym jachtem motorowym. Spędzimy siedem niezapomnianych dni na północy Morza Adriatyckiego, podróżując między wyspami. Wystarczy się odprężyć i pozwolić, aby kapitan i jego załoga, a zwłaszcza szef kuchni zajęli się nami w trakcie tego rejsu. A my w ciągu dnia możemy pływać, opalać się, nurkować i odkrywać podwodny świat Morza Adriatyckiego. Wieczorami znajdziemy dobre restauracje, odkryjemy stare kościoły lub inne lokalne zabytki…  

Ten rejs ma charakter all inclusive. W zakładce dotyczącej szczegółow dostępne są pełne informacje o typie tego rejsu. Podana cena za jedną osobę obowiązuje tylko w przypadku zakupu rejsu dla jednej osoby. W przypadku rejsu dla dwóch osób cena jest nawet o kilkaset euro niższa.

Napisz do nas aby dopytać o cenę dla Ciebie! Organizatorem rejsu jest nasz zagraniczny partner. Oznacza to, że obsługa na jachcie będzie angielskojęzyczna. Pamiętaj o tym podczas rezerwacji.

Rejs rozpoczynamy z Opatija i kierujemy się w pierwszej kolejności do Krk - największej chorwackiej wyspy znanej z najbardziej krystalicznie czystej wody, jaką kiedykolwiek mieliście okazję zobaczyć. Następnie czeka Nas wizyta na “Wyspie Miłości”, a dokładniej mówiąc, kierujemy się na Wyspę Rab, gdzie nie tylko oglądać można imponujące kamienne ściany, romańską architekturę, kamienne uliczki, czy starożytne fasady, ale także skosztować lokalnego słynnego tortu “Rapska torta”. Kiedy sprzyjać będzie pogoda wybierzemy się także na Wzgórze Kamenjak, by zobaczyć z niego wspaniały zachód słońca.

Wyruszając kolejnego dnia w dalszą część rejsu po Chorwacji, zmierzamy w kierunku wyspy Zadar. Na trasie zahaczamy także o wyspę Pag, która wyróżnia się niezwykłym krajobrazem przypominającym księżyc oraz zatrzymamy się przy maleńkiej wyspie Maun. Po dotarciu do Zadaru, miasta będącego centrum regionu, mamy możliwość odkryć wiele ciekawych zabytków architektonicznych, jak forum rzymskie z I wieku AD czy kościół św. Donata z IX wieku ne - najsłynniejszej średniowiecznej bazyliki i symbolu miasta.

Po wizycie w mieście Zadar, wybieramy się na wyspę Molat lub Olib leżących w północnej części archipelagu zadarskiego. Po spędzeniu doby i porannym śniadaniu, płyniemy w kierunku Ilovika, gdzie czekają na nas piękne zatoki i krystalicznie czysta woda. Nie można pominąć tego urokliwego miejsca znanego jako “słonecznej wyspy”, znanej z obfitości sosen, dzikich kwiatów i ziół. Po jej zwiedzaniu i noclegu, czeka nas kolejna podróż, tym razem na wyspę Cres, znaną jako dziewicza wyspa z gajami oliwnymi, winnicami, lasami dębowymi, bukowymi oraz kamiennymi murami. Noc tu spędzona, pozwoli zobaczyć uroki średniowiecznego miasta z ukrytymi placami i dziedzińcami.

Następnego dnia, wyruszamy do Opatiji, ze słynną riwierą widoczną od morza. Przejdziemy się najdłuższą nadmorską promenadą, a w wiosce Volosko skosztujemy tradycyjnej ryby w najlepszej rybnej restauracji w kraju. W związku z tym, że będzie to ostatnia tak spędzona noc przed zakończeniem rejsu, wieczorem na pokładzie odbędziemy wspólną imprezę pożegnalną, a nad ranem, po śniadaniu pozostaje nam się pożegnać. Mamy nadzieję, że na jednym rejsie się nie skończy i zobaczymy się ponownie, aby wspólnie zwiedzać chorwackie okolice i wyruszyć w rejs po Adriatyku.

Czytaj wiecej...
Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Opatija - Krk - Rab - Zadar - Molat - Olib - Losnij - Cres - Opatija

Zwiedzanie
Chorwacja Pag
Pag
Chorwacja
Pag to piąta największa wyspa Chorwacji, która charakteryzuje się nietypowym kształtem naturalnym i warunkami krajobrazo...
Powietrze: 14-20 °C
Woda: 19 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Zadar
Zadar
Chorwacja
Zadar to jedna z pereł chorwackiej Dalmacji. Nadmorskie miasto stanowi centrum gospodarcze oraz kulturalne północnej Dal...
Powietrze: 14-20 °C
Woda: 19 °C
Zwiedzanie
Chorwacja Rab
Rab
Chorwacja
Chorwacki Rab jest największym miastem na wyspie o tej samej nazwie. Jest to jedna z najbardziej znanych miejscowości tu...
Powietrze: 13-18 °C
Woda: 19 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Olib
Chorwacja
Chorwacka wyspa Olib znajduje się w północnej Dalmacji. Należy do wysp Archipelagu Zadarskiego i jest położona na północ...
Powietrze: 14-20 °C
Woda: 19 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Molat
Chorwacja
Molat jest wyspą w Dalmacji, w północnej części archipelagu Zadarskiego. Znajduje się na południowy wschód od wyspy Ist...
Powietrze: 14-20 °C
Woda: 19 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Opatija
Chorwacja
Optija  to niewielkie miasto w Chorwacji, położone na Półwyspie Istria,  w północnej części kraju, Na Morzu Adriatyckim....
Powietrze: 11-19 °C
Woda: 20 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Cres
Chorwacja
Cres jest chorwacką wyspą na Morzu Adriatyckim, która znajduje się pomiędzy wyspami Krk, a półwyspem Istria. Powierzchni...
Powietrze: 13-18 °C
Woda: 19 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Krk
Chorwacja
Krk to miasto  i wyspa w Chorwacji.  Miasto znajduje się na południu wyspy Krk i zamieszkuje je około 5500 mieszkańców. ...
Powietrze: 13-18 °C
Woda: 19 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Lošinj
Chorwacja
Lošinj to Chorwacka wyspa na Morzu Adriatyckim mająca ok. 75 km2. Największym miastem jest tu Mali Lošinj, w którym mies...
Powietrze: 13-18 °C
Woda: 19 °C

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 12.10 - 19.10.2019

Rejs odbędzie się na dużym jachcie kategorii Premium, charakteryzującym się połączeniem tradycji i nowoczesności. Oferujemy zakwaterowanie w klimatyzowanych, przestronnych kojach z dużym łóżkiem bądź też dwoma osobnymi, suszarką do włosów oraz sejfem.

Jachty kategorii Premium są o długości 29-35 metrów i posiadają kabiny o powierzchni od 8 do 14 metrów kwadratowych. Ten rodzaj jachtu może zabrać na pokład nawet do 40 osób. Kabiny umieszczone są na dolnym lub górnym pokładzie.

Cena rejsu odnosi się do kabiny na górym pokładzie. Istnieje zatem możliwość jej zmniejszenia decydując się na rejs w dolnej kabinie. Każda z kabin posiada prywatną łazienkę z prysznicem.

Na jachcie znajduje się jedna duża restauracja, bar oraz taras o powierzchni łącznej około 200 metrów kwadatowych. Na zdjęciach można zobaczyć przykładowy statek kategorii Premium.

Trasa rejsu


Operator rejsu wraz z kapitanem rezerwują sobie prawo do zmiany lub modyfikacji trasy rejsu w zależności od warunków pogodowych jak i sytuacji panującej w portach na założonej trasie. Porty mogą ulec zmianie jeśli kapitan uzna, że na zaplanowanej trasie jest zbyt tłoczno. Nadrzędnym celem jakichkolwiek zmian jest bezpieczeństwo uczestników rejsu oraz ich wrażenia z podróży.

Zasady panujące na rejsie


Rejs ma charakter typowo wypoczynkowy. Pływamy dużym jachtem z niezbędną obsługą, a naszym celem jest tylko i wyłącznie wypoczynek. Rejs ma charakter all inclusive - szczegółowe informacje jakie usługi są wliczone w cenę rejsu znajdują się w punkcie dotyczącym kosztów.

Co zabrać?


Na rejs wystarczy zabrać niezbędne dokumenty oraz to co uprzyjemni nasz czas wolny podczas rejsu. Zabieramy odzież odpowiednią do temperatury panującej w Chorwacji w okresie w którym wybieramy się na rejs.

Zakwaterowanie


Pływamy dużym, komfortowym, motorowym jachtem mogącym zabrać na pokład do 40 osób. Więcej o samym jachcie oraz jego zdjęcia znajdziesz w zakładce jacht.

Wyżywienie


W cenie rejsu jest już wliczone wyżywienie. Zawiera ono śniadanie w formie bufertu, obiad składający się z trzech dań oraz jedną kolację kapitańską. Do tego mamy również wliczoną degustację oliw oraz wina jak również popołudniową kawę czy herbatę.

Koszty


Łączna cena rejsu zawiera również składkę burtową w wysokości 40 euro za osobę, którą przeznaczamy na opłatę klimatyczną w Chorwacji. Należy dodatkowo wykupić sobie ubezpieczenie NNW oraz KL na wyjazdy zagraniczne - organizator tego nie zapewnia. Poza wspomianymi elementami ceny rejsu, zawiera ona również: wycieczkę z przewodnikiem w Zadarze i na wyspie Rab, degustację ciast na wyspie Rab, codzienny serwis kabiny, wymiany ręczników i pościeli, pomoc z bagażem oraz darmowe Wi-Fi.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 4200 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
Składka burtowa 173 zł obejmuje:
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
Cena nie zawiera:
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Podobne oferty
Rozpoczęcie wakacji w Chorwacji środkowej
Chorwacja - Rejs rodzinny 7 dni
Pirovac - Split - Pirovac
Jacht: Bavaria 49
  /  
Rocznik: -
osoba już od
2159 zł

od 668 zł

 • 07/08 - 14/08/21
  1/10
  2508od2159
 • 21/08 - 28/08/21
  10/10
  2508od2159
Manewrówka jachtem w Chorwacji
Nowość
Chorwacja - Rejs szkoleniowy 7 dni
Jezera – Pirovac – Murter – Tribunj...
Jacht: Bavaria 45
  /  
Rocznik: 2011
osoba już od
2461 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 09/10 - 16/10/21
  7/7
  2909od2461
Najpiękniejsze zakątki Archipelagu Zadarskiego
Nowość
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Zadar - Sali - Zadar
Jacht: Dufour 45e
  /  
Rocznik: -
osoba już od
2565 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 14/08 - 21/08/21
  7/7
  3639od2965
 • 25/09 - 02/10/21
  7/7
  3139od2565
Jachtowy Sternik Morski w Chorwacji
Promocja
Chorwacja - Rejs szkoleniowy 7 dni
Murter - Murter
Jacht: Bavaria 46
  /  
Rocznik: 2008
osoba już od
2567 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 02/10 - 09/10/21
  6/6
  2967od2567
 • 09/10 - 16/10/21
  6/6
  2967od2567
 • 16/10 - 23/10/21
  3/6
  2967od2567
Manewrówka katamaranem w Chorwacji
Katamaran - Rejs szkoleniowy 7 dni
Biograd - Sukosan - Murter - Biogra...
Jacht czarterowy: Lagoon 400 lub podobny
osoba już od
3224 zł

od 741 zł
od 494 zł

 • 09/10 - 16/10/21
  8/8
  3749od3224
Żagle w gorącej Tajlandii
Nowość
Katamaran - Rejs Wakacyjny 10 dni
Phuket - Phi Phi Island - Phuket
Jacht czarterowy: Lagoon 400 lub podobny
osoba już od
4621 zł

 • 20/10 - 30/10/21
  9/9
  5609od4621

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
39Ofert rejsów
5 359Mil morskich w ofercie
3 008Połączeń lotniczych
622Atrakcji turystycznych
285Wolnych koi