Hiszpania - Rejs wakacyjny

Trasa:
Majorka
Ikona
Minorka
Ikona
Majorka
Typ rejsu:
IkonaDla wszystkich
Ikona
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Operator
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
Ikona
Firma zarejestrowana w Polsce
Ikona
Polskojęzyczny sternik
Ikona
Bezpieczny dla początkujących
Ikona
Elastyczne zasady anulowania

Wakacje na Majorce

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Opieka sternika oraz nocleg na jachcie w cenie.

Piękne widoki, ogrzewające promienie słoneczne, delikatne poduchy wiatru – to wszystko opisuje Baleary i sprawia, że miejsce to kusi i zachęca do zwiedzenia go z pokładu jachtu.

Regularnie organizujemy rejsy żeglarskie na Balearach. Te gorące, hiszpańskie wyspy przyciągają do siebie malowniczymi krajobrazami, błękitnymi zatokami, które często są odizolowane od tłumu turystów, przez co zwiedzanie jachtem pozwala na dotarcie do mniej znanych miejsc arichipelagu.

Zaproponowana trasa na rejs po Balearach jest bardzo ciekawa, płyniemy bowiem wschodnią, spokojnieszą stroną wyspy. Przeloty na tej trasie są krótsze, zwiedzamy mniej popularne wśród turystów miejsca Majorki. Pożeglujemy również na mniejszą i spokoniejszą Minorkę. Rejs rozpoczniemy w stolicy Majorki - Palma de Mallorca. Podczas rejsu zobaczymy górskie pasmo Serra de Tramuntana na północy Majorki z pięknie położonym portem Sóller, popłyniemy na Minorkę i zwiedzimy ją wraz ze stolicą Ciutadellą. Czekają na nas również okoliczne, piękne plaże, niesamowite groty smocze. Zatrzymamy się jeszcze aby odpocząć na spokojnej Cabrerze. Mimo intensywności żeglugi nie planujemy nocnej żeglugi na tej trasie, chyba że nieprzewidziane okoliczności lub preferencje załogi zadecydują o innym przebiegu.

Plan rejsu
Mapa rejsu
Uaktywnij
Atrakcje
Jacht
Opis szczegółów rejsu
Proces rezerwacji

Poznaj atrakcje, miejsca i zabytki które zwiedzisz podczas rejsu na trasie Majorka - Minorka - Majorka

Zwiedzanie
Hiszpania Majorka Majorka: Palma de Mallorca
Palma De Mallorca
Hiszpania Majorka
Palma de Mallorca to stolica słynnej, hiszpańskiej Majorki i archipelagu Balearów. Jak przystało na miasto o takiej rand...
Powietrze: 15-27 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
Hiszpania Majorka
Majorka
Hiszpania
Hiszpańska wyspa na Morzu Śródziemnym. Największa w archipelagu Balearów i najbardziej popularna pod względem turystyczn...
Powietrze: 16-27 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Minorka
Hiszpania
Hiszpańska wyspa na Morzu Śródziemnym, druga co do wielkości w archipelagu Balearów. Stolicą wyspy jest Mahón, nazywana...
Powietrze: 17-25 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Serra De Tramuntana
Hiszpania Majorka
Serra de Tramuntana jest pasmem górskim na Wyspie Majorka, należącym do archipelagu Balearów, Na Morzu Śródziemnym od st...
Powietrze: 15-27 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Puerto De Soller
Hiszpania Majorka
Hiszpańskie Puerto de Soller inaczej nazywane Port de Soller, położony jest nad zatoką Badia de Soller przy Morzu Balear...
Powietrze: 15-27 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Valldemossa
Hiszpania Majorka
Valldemossa  to niewielkie miasto na wyspie Majorka, położone na północ od stolicy wyspy - Palma de Mallorca, wśród gór...
Powietrze: 15-27 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Torrent De Pareis
Hiszpania Majorka
Torrent de Pareis jest górskim potokiem i ogromnym wąwozem z malowniczą trasą spacerowo - turystyczną, biegnącą przez gł...
Powietrze: 15-27 °C
Woda: 21 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Ciutadella
Hiszpania Minorka
Ciutadella de Menorca (hiszp. Ciudadela) jest portowym miastem na wyspie Minorka, zlokalizowanym na zachodnim wybrzeżu w...
Powietrze: 16-25 °C
Woda: 20 °C
Zwiedzanie
rejsomat.pl
Cuevas Del Drach Czy...
Hiszpania Majorka
W miejscowości Porto Cristo, prz porcie Por de Manacor na Hiszpańskiej wyspie Majorka, należącej do Balearów, znajduje s...
Powietrze: 17-25 °C
Woda: brak danych

*Pogoda jest prognozowana na podstawie danych historycznych dla planowanego okresu pobytu: 29.06 - 06.07.2019

Czarterowy - Beneteau Cyclades 43.4 (rocznik 2007) (lub podobny)

Udogodnienia

WC pokładowe - Wygodna laminowana kabina WC z prysznicem.   •   Prysznic - Dokładna ilość znajduje się w opisie jachtu.   •   Wyposażona kuchnia - Kuchnia na jachcie posiada niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków.   •   Wyposażenie nawigacyjne - Niezbędne wyposażenie do prawidłowego nawigowania podczas rejsu.   •   Autopilot - Autopilot na wyposażeniu jachtu.

Opis jachtu

Ważne: Jacht będzie prowadzony przez profesjonalnego, polskojęzycznego sternika.

Ten jacht będzie czarterowany przez polskiego operatora na potrzeby tego rejsu. Oznacza to, że typ, rocznik i wyposażenie jachtu mogą ulec zmianie, gdyż nie zawsze opisany model jest dostępny w dniu wypłynięcia. Zmiany rozbieżności są drobne, a zastępczy jacht jest w podobnej klasie i standardzie wyposażenia jak planowany.

Czterokabinowy jacht wraz z kuchnią połączoną z przestronnym salonem. Na jachcie znajduje się również co najmniej jedna toaleta z prysznicem. Jacht przeznaczony dla ośmiu osób w kabinach oraz dla dwóch osób śpiących w mesie.

Trasa rejsu


Ostateczna trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, sprawności załogi i decyzji skippera.

Zasady panujące na rejsie


Rejs ma charakter turystyczny, po którym będzie możliwość uzyskania opinii o przebytym stażu na wodzie. Sternik jachtu nie bierze udziału w składce do kasy jachtowej. Rejs odbędzie się przy minimalnej liczbie - 5 osób na jachcie.

Co zabrać?


Podczas naszego rejsu kluczową rolę odgrywają warunki pogodowe. Należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią zarówno podczas dni ciepłych, jak i tych chłodniejszych. Do wygodnego poruszania się po jachcie, należy zabrać ze sobą buty na miękkiej, białej podeszwie oraz buty do wody i pod prysznic a także sandały. Należy mieć na uwadze, że podłoże pod wodą jest najczęściej kamieniste i żwirowe. Ubrania na ciepłą pogodę powinny być jak najbardziej lekkie i przewiewne. Do naszego bagażu obowiązkowo należy także dołączyć krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne także z filtrem UV, ręcznik oraz nakrycie głowy. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich dokumentów, czyli dowodu osobistego lub pasportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), a także patentów i książeczek żeglarskich. Zabieramy też oczywiście telefon komórkowy, który powinien zawierać dane kontaktowe do najbliższych oraz mieć włączony roaming. Niedobrym pomysłem będzie spakowanie się w walizkę, która zajmuje na pokładzie zbyt dużo miejsca.

Zakwaterowanie


Podczas rejsu naszym domem będzie komfortowa, cztero kabinowa jednostka z trzema toaletami. Jacht będzie czarterowany na potrzeby tego rejsu. Zdjęcia jachtu przedstawiają model, a nie konkretny egzemplarz jachtu. W razie uszkodzenia jachtu przez poprzednie załogi lub tzw. „siły wyższe”, armator zastrzega sobie prawo aby dostarczyć inny model jachtu.

Wyżywienie


Produkty żywieniowe zakupimy ze wspólnej kasy która jest pobierana w dniu rozpoczęcia rejsu. Żeglujemy jachtem z wyposażoną kuchnią, na której to wspólnie będziemy przygotowywać posiłki. Możemy również korzystać z lokalnych restauracji. W porozumieniu w całą załogą ustalimy przeznaczenie części składki burtowej którą przeznaczymy na jedzenie.

Koszty


Zaprezentowana łączna cena składa się ze ceny rejsu oraz składki burtowej, czyli kasy na którą składamy się z całą załogą w dniu zaokrętowania i przeznaczamy ją na zakup produktów żywieniowych, paliwa do jachtu czy opłat końcowych. Podana składka burtowa wlicza również pościel i ręczniki do dyspozycji na jachcie (15 euro/os). 

Na tym rejsie jest również wymagana kaucja zwrotna za jacht w wysokości 250 euro/os, lub 30 euro opłaty obniżającej kaucję + 30 euro kaucji - bezzwrotna opcja.

Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest zawsze priorytetem.

Serwis Rejsomat jest pośrednikiem w procesie rezerwacji i naszym zadaniem jest zadbanie, aby ten proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Po rezerwacji przejmujemy rolę pośrednika i rozmawiamy w Twoim imieniu z operatorem rejsu.

Nasza usługa jest zupełnie darmowa, a ponadto gwarantujemy Ci, że cena w Rejsomacie będzie taka sama lub lepsza jak u operatora. Do momentu podpisana umowy i wpłaty zaliczki możesz zrezygnować z rezerwacji bez jakichkolwiek opłat. Pamiętaj jednak, że warto szybko rezerwować rejs gdyż miejsca na nim znikają szybciej niż się wydaje.

Rezerwacja odbywa się w trzech prostych krokach:

Rezerwacja w Rejsomacie
Złożenie rezerwacji zajmuje 45 sek.
Przetwarzanie i weryfikacja
Proces ten trwa 15-45 minut.
Akceptacja i kontakt
Kontakt nastąpi do 24h.


Jesteśmy również tutaj po to, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego środka transportu. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia lotnicze, znajdziemy najbardziej komfortowy transport lądowy. Wszystko dla Twojej wygody.


Gwarancja 100% satysfakcji i zawsze elastyczne zasady anulowania rezerwacji.

Załoga Rejsomat.pl
Cena 1480 zł zawiera:
 • Opiekę skippera.Doświadczony i wykwalifikowany skipper.
 • Ubezpieczenie NNW.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Ubezpieczenie KL.Ubezpieczenie kosztów leczenia.
 • Zakwaterowanie na jachcie.Jacht jest do dyspozycji załogi przez cały czas trwania rejsu.
 • Podatek VAT.Naliczany standardowo według regulacji prawnych.
 • Opinia PZŻ z rejsu.Po rejsie otrzymasz opinię potwierdzającą Twój staż morski.
Składka burtowa 563 zł obejmuje:
 • Paliwo do jachtu.Opłaty związane z zakupem paliwa na całą trasę rejsu.
 • Opłaty portowe.Zezwalające na postoje w marinach.
 • Wyżywienie na jachcie.Przeczytaj więcej w opisie szczegółów rejsu.
 • Opłata klimatyczna.Miejscowa opłata związana z pobytem w miejscowościach turystycznych.
 • Sprzątanie jachtu.Po zakończonym rejsie, przygotowanie do przyjęcia następnej załogi.
Cena nie zawiera:
 • Transport.Transport do miejsca rozpoczęcia rejsu oraz/lub droga powrotna. Sprawdź...
 • Internet Wi-Fi.Zapewniamy stały dostęp do internetu na pokładzie.
 • Transfer z lotniska.Transfer z lub na lotnisko w przypadku transportu lotniczego.
 • Kaucja.Sprawdź w szczegółach rejsu czy jest wymagana.
Cena łączna:
2043
Cena rejsu: 1480 zł
IkonaOpłaty dodatkowe: 563 zł
(130 EUR )
..lub zadaj pytanie
Podobne oferty
Chorwacja czerwonym szlakiem - standard
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Vodice - Wodospady Krka -...
Jacht czarterowy: Bavaria 49 lub podobny
osoba już od
1537 zł

od 439 zł

 • 03/08 - 10/08/19
  7/7
  2647od2227
 • 17/08 - 24/08/19
  7/7
  2460od2077
 • 31/08 - 07/09/19
  7/7
  2285od1937
 • 28/09 - 05/10/19
  7/7
  1785od1537
Co zobaczyć w Danii - rejs po Bałtyku
Bałtyk - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Szczecin - Kopenhaga - Kalundborg -...
Jacht: Bavaria 49
  /  
Rocznik: -
osoba już od
1606 zł

od 284 zł

 • 03/08 - 10/08/19
  5/10
  2238od1790
 • 14/09 - 21/09/19
  9/10
  2007od1606
Chorwacja żółtym szlakiem - Standard
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Biograd - Veli Iž - Ist - Susak - M...
Jacht czarterowy: Bavaria 49 lub podobny
osoba już od
1937 zł

od 809 zł

 • 10/08 - 17/08/19
  7/7
  2647od2227
 • 20/07 - 27/07/19
  7/7
  2535od2137
 • 07/09 - 14/09/19
  7/7
  2285od1937
Rejs Sardynia i Korsyka
Włochy - Rejs wakacyjny 7 dni
Portisco - Porto Vecchio - Bonifaci...
Jacht czarterowy: Bavaria 49 lub podobny
osoba już od
2285 zł

od 522 zł

 • 22/09 - 29/09/19
  7/7
  2850od2405
 • 29/09 - 06/10/19
  3/7
  2700od2285
Rejs na północ Chorwacji - One Way
Chorwacja - Rejs wakacyjny 7 dni
Split-Skradin-Zadar
Jacht: Dufour 45e
  /  
Rocznik: -
osoba już od
2551 zł

od 784 zł

 • 07/09 - 14/09/19
  7/7
  3125od2551
Sierpniowy rejs w Grecji
Grecja - Rejs wakacyjny 11 dni
Ateny - Hydra - Milos - Folegandros...
Jacht czarterowy: Bavaria 49 lub podobny
osoba już od
3011 zł

od 377 zł

 • 25/08 - 05/09/19
  7/7
  3624od3011

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
286Ofert rejsów
39 302Mil morskich w ofercie
22 056Połączeń lotniczych
613Atrakcji turystycznych
2 094Wolnych koi