rejsomat.pl
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego Muzyka na Seszelach? Włącz radio!

Muzyka na Seszelach? Włącz radio!

Seszele oprócz tego, że są prawdziwie rajskimi wyspami z mnóstwem atrakcji i okazji do błogiego wypoczynku mają do zaoferowania wiele dodatkowych doznań, których nie każdy z nas może się spodziewać. Kto by przewidział, że usłyszymy tam np. Edith Piaf w rytmie reggae i inne światowe przeboje w zaskakujących aranżacjach lub lokalne utwory znane mieszkańcom dalekich krajów.

  

Jeżeli odbywamy właśnie żeglarski rejs na Seszelach i wypoczywamy na najlepszych wakacjach w życiu, warto pomyśleć o wypoczynku w jeszcze lepszych warunkach. W bardzo prosty sposób możemy uatrakcyjnić swój pobyt muzyką.

Nie musimy jednak zabierać gitary, ani odtwarzacza z mnóstwem ulubionej muzyki. Świetnym pomysłem będzie poznanie utworów w kraju, którego kultura jest odmienna od tej polskiej. Muzyka na Seszelach to typowe wyspiarskie rytmy, reggae i relaksujące dźwięki, które wprawią nas w świetny nastrój i sprawią, że wypoczynek będzie jeszcze bardziej odprężający.

Wystarczy tylko uruchomić radio i odnaleźć jedną z miejscowych stacji. Nie powinno być z tym większego problemu, ponieważ sygnał jest tutaj naprawdę dobry. Możemy słuchać muzyki podczas żeglowania i wsłuchiwać się w wyspiarskie rytmy.

Klimat mamy w ten sposób zapewniony. Warto jednak posłuchać radia przez cały dzień. Można natknąć się na prawdziwe, nieznane nam, muzyczne perełki, a nawet usłyszeć utwory polskich wykonawców.

Dziennikarze rozgłośni myślą o wszystkich turystach i zapewniają im znaną rozrywkę. Jeżeli więc chcemy choć przez chwilę poczuć się tak, jakbyśmy byli w domu, to wystarczy odpalić miejscową stację radiową. Poza lokalnymi utworami i piosenkami znanymi w Europie i na innych kontynentach, usłyszymy tu największe światowe hity oraz prawdziwie wyjątkowe kompozycje. W zachwyt wprawia aranżacja reggae Non, Je ne regrette rien Edith Piaf.

A co jeżeli już wróciliśmy z rejsu na Seszelach, brakuje nam seszelskich rytmów i radia na najwyższym poziomie bez reklam? W obecnych czasach nie jest to żaden problem, każdej rozgłośni możemy słuchać w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy dobre połączenie internetowe.

Stron oferujących słuchanie muzyki ulubionych stacji jest w internecie mnóstwo. Na każdej z nich powinniśmy łatwo odnaleźć rozgłośnie seszelskie. Polecamy szczególnie PureFM dla tych, którzy chcą posłuchać największych hitów i różnorodne gatunki idealne na imprezę. Dla tych, którzy pragną wsłuchać się w lokalną muzykę i poczuć prawdziwy klimat wyspy, warto posłuchać SBC Paradise FM.

 

Muzyka to świetne uzupełnienie udanego wypoczynku. Spokojny rejs jachtem, łagodny szum gorącej wody i świetna muzyka w tle, to obraz prawdziwego raju w egzotycznych warunkach. Radia seszelskie to doskonale dobrana muzyka i świetne audycje, które przygotowywane są również z myślą o turystach. O ich wyjątkowości świadczy to, że stacje mają wielu słuchaczy, nawet tych przebywających daleko poza Seszelami.

Podobne artykuły
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
niedziela, 9 lipca 2017
Marina Dalmacija jest największym tego typu obiektem w Chorwacji. Jest położona w naturalnie chronionej zatoce znajdującej się w mieście Sukosan położonym 7 km od portu w Zadarze i 5 km od międzynarodowego lotniska....
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
poniedziałek, 16 października 2017
Obecnie mamy do czynienia z prawdziwym wysypem ofert wakacyjnych. Wakacje w kraju, za granicą, nad morzem, w górach, na wsi, w mieście. Wybieramy luksusowy hotel lub niższy standard w postaci pensjonatu, robinsonady,...
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
sobota, 17 marca 2018
Wakacje to dziś nie tylko wypoczywanie, zwiedzanie i podziwianie widoków. Coraz więcej z nas oczekuje od swoich podróży więcej, a odwiedzanie kolejnych krajów to przede wszystkim okazja do poznania kultury odmiennych...

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
240Ofert rejsów
32 981Mil morskich w ofercie
18 509Połączeń lotniczych
435Atrakcji turystycznych
1 757Wolnych koi