rejsomat.pl
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego Muzyka na Seszelach? Włącz radio!

Muzyka na Seszelach? Włącz radio!

Seszele oprócz tego, że są prawdziwie rajskimi wyspami z mnóstwem atrakcji i okazji do błogiego wypoczynku mają do zaoferowania wiele dodatkowych doznań, których nie każdy z nas może się spodziewać. Kto by przewidział, że usłyszymy tam np. Edith Piaf w rytmie reggae i inne światowe przeboje w zaskakujących aranżacjach lub lokalne utwory znane mieszkańcom dalekich krajów.

  

Jeżeli odbywamy właśnie żeglarski rejs na Seszelach i wypoczywamy na najlepszych wakacjach w życiu, warto pomyśleć o wypoczynku w jeszcze lepszych warunkach. W bardzo prosty sposób możemy uatrakcyjnić swój pobyt muzyką.

Nie musimy jednak zabierać gitary, ani odtwarzacza z mnóstwem ulubionej muzyki. Świetnym pomysłem będzie poznanie utworów w kraju, którego kultura jest odmienna od tej polskiej. Muzyka na Seszelach to typowe wyspiarskie rytmy, reggae i relaksujące dźwięki, które wprawią nas w świetny nastrój i sprawią, że wypoczynek będzie jeszcze bardziej odprężający.

Wystarczy tylko uruchomić radio i odnaleźć jedną z miejscowych stacji. Nie powinno być z tym większego problemu, ponieważ sygnał jest tutaj naprawdę dobry. Możemy słuchać muzyki podczas żeglowania i wsłuchiwać się w wyspiarskie rytmy.

Klimat mamy w ten sposób zapewniony. Warto jednak posłuchać radia przez cały dzień. Można natknąć się na prawdziwe, nieznane nam, muzyczne perełki, a nawet usłyszeć utwory polskich wykonawców.

Dziennikarze rozgłośni myślą o wszystkich turystach i zapewniają im znaną rozrywkę. Jeżeli więc chcemy choć przez chwilę poczuć się tak, jakbyśmy byli w domu, to wystarczy odpalić miejscową stację radiową. Poza lokalnymi utworami i piosenkami znanymi w Europie i na innych kontynentach, usłyszymy tu największe światowe hity oraz prawdziwie wyjątkowe kompozycje. W zachwyt wprawia aranżacja reggae Non, Je ne regrette rien Edith Piaf.

A co jeżeli już wróciliśmy z rejsu na Seszelach, brakuje nam seszelskich rytmów i radia na najwyższym poziomie bez reklam? W obecnych czasach nie jest to żaden problem, każdej rozgłośni możemy słuchać w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy dobre połączenie internetowe.

Stron oferujących słuchanie muzyki ulubionych stacji jest w internecie mnóstwo. Na każdej z nich powinniśmy łatwo odnaleźć rozgłośnie seszelskie. Polecamy szczególnie PureFM dla tych, którzy chcą posłuchać największych hitów i różnorodne gatunki idealne na imprezę. Dla tych, którzy pragną wsłuchać się w lokalną muzykę i poczuć prawdziwy klimat wyspy, warto posłuchać SBC Paradise FM.

 

Muzyka to świetne uzupełnienie udanego wypoczynku. Spokojny rejs jachtem, łagodny szum gorącej wody i świetna muzyka w tle, to obraz prawdziwego raju w egzotycznych warunkach. Radia seszelskie to doskonale dobrana muzyka i świetne audycje, które przygotowywane są również z myślą o turystach. O ich wyjątkowości świadczy to, że stacje mają wielu słuchaczy, nawet tych przebywających daleko poza Seszelami.

Podobne artykuły
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
sobota, 8 lipca 2017
Język chorwacki nie przysparza Polakom wielu trudności i jest stosunkowo prosty w opanowaniu na podstawowym poziomie. Już kilka wyuczonych wyrazów i zwrotów powinno pozwolić nam na komunikację, a nawet krótką rozmowę....
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
poniedziałek, 10 lipca 2017
Wenecja to wspaniała kolebka włoskiej kultury, ale ogromny wkład w jej rozwój mieli także mieszkający tu od wieków Żydzi. Ich historia w tym mieście była długa i trudna. Nie ulega wątpliwości, że obecnie znajdujące...
Zdjęcie z rejsu żeglarskiego
wtorek, 21 sierpnia 2018
Tobago Cays to jeden z najbardziej malowniczych rejonów Saint Vincent, a według niektórych nawet całych Karaibów. Rzeczywiście Tobago Cays wyróżnia się krajobrazem w pełni odzwierciedlającym wyjątkowe piękno egzotycznych...

Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
148Ofert rejsów
20 338Mil morskich w ofercie
11 414Połączeń lotniczych
622Atrakcji turystycznych
1 083Wolnych koi