Rejsomat żeglarskie zdjęcie: tło

Niech ogarnie Cię fala radości w Chorwacji

Ponad 1200 chorwackich wysp i wysepek czeka na Twoje odkrycie! Zobacz wszystkie atrakcje Chorwacji

Opinie klientów o rejsach

Jak Pani wie byłem na rejsie dwa tygodnie i świetnie mi sie udało zwiedzić wiele portów bez powtarzania tej samej trasy. Miałem szczęście ,pogoda dopisała. Kapitan świetny z dużymi kompetencjami fachowymi jak i humorem. Bez bólu wytrzymałem z nim 2 tyg. To dobry wynik!

R. Knopp
Data dodania: 06/27/2017

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015

Bardzo przyjemna atmosfera, odwiedziliśmy urokliwe zakątki Chorwacji. Profesjonalizm i duże doświadczenie Kapitana pozwoliły zdobyć nową wiedzę i przeżyć wspaniałe wakacje.

Karolina R.
Data dodania: 07/19/2016

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo o wszystkich mijanych wyspach i trzymał świetną atmosferę na jachcie. Było super :).

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Rejsy Polska

Wybrzeże w Polsce to obszar położony nad Morzem Bałtyckim, które stanowi jedyny morski akwen, do którego dostęp ma nadwiślański kraj. Linia brzegowa Polski jest słabo urozmaicona, co wcale nie wpływa jednak na atrakcyjność odbywających się tu żeglarskich rejsów. Przeważnie mamy do czynienia z wybrzeżem piaszczystym, a także mierzejami, wśród których najbardziej znana to ta zwana Helską. Oprócz niej warto wymienić także Mierzeję Łebską i Wiślaną. W krajobrazie polskiego wybrzeża należy wspomnieć o dwóch zatokach, czyli Pomorskiej i Gdańskiej. Żeglarzom z pewnością dobrze znany jest także Zalew Szczeciński nazywany zatoką i laguną przybrzeżną Bałtyku. Polska linia brzegowa może poszczycić się także obecnością wysp, z której największe i najbardziej znane to Wolin i Uznam.

Przybrzeżny akwen morski w Polsce to idealne miejsce do odbywania wymagających, pasjonujących rejsów pełnych żeglarskich przygód. Świetnie także poczują się tu amatorzy bardziej rekreacyjnych wypraw. Podczas tego rodzaju eskapad nie zabraknie miejsc idealnych do relaksującego wypoczynku, w które obfitują przede wszystkim piaszczyste plaże. Nie od dziś wiadomo, że polskie wybrzeże nadaje się do uprawiania sportów żaglowych i motorowych, a także do rybackich wypraw.

Tutejsza linia brzegowa jest dobrze zagospodarowana. Najpopularniejszym miejscem postojowym jest marina Górki Zachodnie, która aspiruje do miana głównej i najnowocześniejszej przystani jachtowej w Polsce. Stąd szybko dostaniemy się do pełnego atrakcji Gdańska i pozostałych ośrodków Trójmiasta, czyli Gdyni i Sopotu. Wspaniały zespół miejski jest prawdziwą wizytówką polskiego wybrzeża. Wśród większych portów warto także wymienić otoczone zabytkami Świnoujście. Osoby interesujące się kulturą wikingów powinny obowiązkowo udać się na wyspę Wolin. Wśród nadmorskich miejscowości warto także wymienić Międzyzdroje, Łebę, Kołobrzeg i Mielno.

Rejs żeglarski jachtem po morzu
Navigare Yacht Club
Górki Zachodnie - Hel - Kłajpeda -...
Typ: Rejs wilka morskiego
/
Jacht: S/y Bara - Bara
osoba już od
1050 zł

od b/d zł

  • 29/11 - 02/12/18
    9/12
    1313 złod1050
Rejs żeglarski jachtem po morzu
Navigare Yacht Club
Górki Zachodnie - Hel - Kłajpeda -...
Typ: Rejs wilka morskiego
/
Jacht: S/y Bara - Bara
osoba już od
1050 zł

od b/d zł

  • 06/12 - 09/12/18
    9/12
    1313 złod1050

Wraz z wzrastającą modą na aktywny wypoczynek coraz większą popularność zyskują sobie rejsy jachtem i katamaranem. To sposób na zerwanie z monotonią typowych wakacji na plaży. Jednym z najchętniej wybieranych kierunków jest Polska. To wymarzone miejsce na wakacyjny wypoczynek pod żaglami. Urozmaicona linia brzegowa, egzotyczna roślinność, liczne zabytki, urokliwe portowe tawerny, malownicze miasteczka... Można by tak wymieniać w nieskończoność. Rejsy Polska to idealna opcja dla osób spragnionych pięknej pogody, wybornego jedzenia i atmosfery zabawy.

Klimat sprzyja tu morskiej przygodzie i wakacjom na jachcie. Kąpiele w ciepłym morzu, relaks na pokładzie komfortowej łodzi, ciepłe promienie słońca i zapierające dech w piersiach widoki, to wszystko czeka na tych, którzy planując rejs zdecydują, że to właśnie [ Polska będzie celem ich podróży. Gdy zapragniemy zejść na ląd czekają na nas takie miasta pełne zabytków, ciekawych miejsc i urokliwych knajpek serwujących doskonałą kuchnię. W portowych miasteczkach, wyczerpani intensywnym, pełnym wrażeń dniem, będziemy mogli przyglądnąć się życiu mieszkańców i zrobić zakupy na słynnych, południowych targach. Jacht codziennie zawija do innego portu, co nie pozwala uczestnikom zaznać ani chwili nudy.

Możemy wybrać typowy rejs wakacyjny, ale także, jeśli preferujemy aktywny wypoczynek, rejsy szkoleniowe i intensywną żeglugę. Polska to bowiem prawdziwy raj zarówno dla zwykłych turystów, jak i dla wilków morskich oraz młodych adeptów żeglarstwa.

Wśród wielu ofert rejsów w tym cudownym kraju, jakim jest Polska, każdy bez problemu znajdzie propozycję dla siebie.Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
75Ofert rejsów
10 307Mil morskich w ofercie
5 784Połączeń lotniczych
405Atrakcji turystycznych
549Wolnych koi