Rejsomat żeglarskie zdjęcie: tło

Niech ogarnie Cię fala radości w Chorwacji

Ponad 1200 chorwackich wysp i wysepek czeka na Twoje odkrycie! Zobacz wszystkie atrakcje Chorwacji

Opinie klientów o rejsach

Jest mi bardzo miło że zostałem poproszony o opinię po rejsie w Grecji. Zacznę od kapitana Wiktor Kostrzewa moim skromnym zdaniem jest to osoba na odpowiednim miejscu, same plusy i zabrakło by mi słów żeby opisać wszystko był to mój pierwszy rejs i jestem zachwycony z chęcią skorzystam w przyszłości z usług firmy do czego przyczynił się w 100% Wiktor.

Robert Rybak
Data dodania: 10/13/2017

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo o wszystkich mijanych wyspach i trzymał świetną atmosferę na jachcie. Było super :).

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Super organizacja rejsu. Świetny skipper. I przesympatyczni właściciele, których miałam okazję poznać :)

Magdalena S.
Data dodania: 10/20/2015

Rejsy Morze Północne

Morze Północne to akwen od lat intrygujący coraz większe rzesze żeglarzy zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności i żeglarskiej pasji. Tutaj czekają na nas zmienne i trudne warunki, które pozwolą nam się zetknąć z morskim żywiołem. Spędzimy długie godziny na morzu, będziemy zmagać się z silnymi wiatrami i niską temperaturą.

Niemal każdy rejs ma tu charakter stażowo-szkoleniowy. Morze Północne to w końcu doskonały akwen na doskonalenie umiejętności prowadzenia jachtu, obsługi urządzeń nawigacyjnych czy wyrabiania w sobie odpowiednich zachowań na pokładzie i nawyku obserwacji morza. Na tym fascynującym akwenie trwa ciągła walka z żywiołem i trudnymi warunkami atmosferycznymi i morskimi. Podstawą jest zgrana, zespołowa praca załogantów, gotowość na żeglarskie wyzwania i chęć odbycia żeglarskie przygody.

Morze Północne cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ stanowi wspaniałe, żeglarskie wyzwanie pełne zróżnicowanych atrakcji związanych z morskim rejsem i niezapomnianą przygodą. Obszerny obszar tego niezwykłego akwenu to gwarancja długiej i pasjonującej żeglugi. Morze Północne położone jest między wybrzeżami Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji i Wysp Brytyjskich. Połączone jest z kanałem La Manche, Oceanem Atlantyckim, Morzem Norweskim i Bałtyckim. Szczególnie interesujące jest to ostatnie, ponieważ to właśnie na styku Morza Północnego i Bałtyku znajduje się popularna wśród żeglarzy, cieśnina Kattegat, która może stać się wspaniałym, żeglarskim wyzwaniem.

Wilki morskie i osoby zainteresowane autentyczną, żeglarską przygodą mogą wybrać się w długą, niełatwą, ale też pasjonującą eskapadę, w podczas której przemierzą naprawdę odległe od siebie krainy a wszystko to na jednym akwenie. Już samo planowanie trasy np. z Holandii do wybrzeża Wysp Brytyjskich świadczyć będzie o imponujących rozmiarach tego rodzaju ekspedycji. Jeżeli jeszcze weźmiemy pod uwagę zróżnicowane warunki naturalne czekające nas na trasie, trudno odmówić sobie wrażenia, że czeka nas życiowa przygoda na morzu.

Brak wyników dla zadanych kryteriów.

Wraz z wzrastającą modą na aktywny wypoczynek coraz większą popularność zyskują sobie rejsy jachtem i katamaranem. To sposób na zerwanie z monotonią typowych wakacji na plaży. Jednym z najchętniej wybieranych kierunków jest Morze Północne. To wymarzone miejsce na wakacyjny wypoczynek pod żaglami. Urozmaicona linia brzegowa, egzotyczna roślinność, liczne zabytki, urokliwe portowe tawerny, malownicze miasteczka... Można by tak wymieniać w nieskończoność. Rejsy Morze Północne to idealna opcja dla osób spragnionych pięknej pogody, wybornego jedzenia i atmosfery zabawy.

Klimat sprzyja tu morskiej przygodzie i wakacjom na jachcie. Kąpiele w ciepłym morzu, relaks na pokładzie komfortowej łodzi, ciepłe promienie słońca i zapierające dech w piersiach widoki, to wszystko czeka na tych, którzy planując rejs zdecydują, że to właśnie [ Morze Północne będzie celem ich podróży. Gdy zapragniemy zejść na ląd czekają na nas takie miasta pełne zabytków, ciekawych miejsc i urokliwych knajpek serwujących doskonałą kuchnię. W portowych miasteczkach, wyczerpani intensywnym, pełnym wrażeń dniem, będziemy mogli przyglądnąć się życiu mieszkańców i zrobić zakupy na słynnych, południowych targach. Jacht codziennie zawija do innego portu, co nie pozwala uczestnikom zaznać ani chwili nudy.

Możemy wybrać typowy rejs wakacyjny, ale także, jeśli preferujemy aktywny wypoczynek, rejsy szkoleniowe i intensywną żeglugę. Morze Północne to bowiem prawdziwy raj zarówno dla zwykłych turystów, jak i dla wilków morskich oraz młodych adeptów żeglarstwa.

Wśród wielu ofert rejsów w tym cudownym kraju, jakim jest Morze Północne, każdy bez problemu znajdzie propozycję dla siebie.Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Najlepsza baza ofert
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Najniższa cena
korzyści kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta
korzyści profesjonalny skipper
Profesjonalny skiper
240Ofert rejsów
32 981Mil morskich w ofercie
18 509Połączeń lotniczych
435Atrakcji turystycznych
1 757Wolnych koi