Rejsomat żeglarskie zdjęcie: tło

Niech ogarnie Cię żeglarska fala radości na pokładzie

Największa wyszukiwarka rejsów morskich. Kompletne ceny w PLN. Tylko sprawdzeni organizatorzy. Zobacz wszystkie rejsy żeglarskie.

Opinie klientów o rejsach

Rejs do Grecji zaliczamy do bardzo udanych. Spędziliśmy wspaniałe wakacje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Warunki podczas rejsu były jak najbardziej zgodne z opisem. Jacht jest bardzo komfortowy, nie było żadnych problemów. Program rejsu został zrealizowany i dostosowany z ponad przeciętnym zaangażowaniem zarówno co do oczekiwań załogantów, jak i warunków pogodowych. Trudno sobie wyobrazić większą liczbę atrakcji do zobaczenia w tak krótkim czasie. Jest to wyłączną zasługą skippera, który wykazał się szczególną dbałością o bezpieczeństwo, nie pomijając przy tym kwestii dobrej zabawy i zapewnienia atrakcyjnego spędzenia czasu. Opieka i podejście ze strony skippera pozostają na najwyższym poziomie. Na szczególne podkreślenie zasługują jego kompetencje, doświadczenie i znajomość akwenu, jak również życzliwość i otwartość na pomysły załogi. Podsumowując, nie mamy żadnych zastrzeżeń odnośnie rejsu i z przyjemnością rozważymy Państwa ofertę w przyszłości. Bardzo dziękujemy! :)

P. Kaczmarska
Data dodania: 12/05/2017

Pogoda dopisała, załoga również. Z jachtem wszystko w porządku - był w pełni sprawny i komfortowy. Opiekę i podejście skippera oceniam wzorowo. Był bardzo pomocny, plan rejsu ułożył z nami, wiedział sporo o wszystkich mijanych wyspach i trzymał świetną atmosferę na jachcie. Było super :).

S. Ślosarczyk
Data dodania: 12/18/2017

Chorwacja 2014. Było extra więc będzie Chorwacja 2016.

Zbigniew W.
Data dodania: 04/20/2016

Bardzo profesjonalne podejście do organizacji i bezpieczeństwa, doświadczenie na morzu i fantastyczna atmosfera - zdecydowanie polecam!

Paula R.
Data dodania: 07/13/2015

Rejsy Norwegia

Wybrzeże Norwegii obejmuje kilka akwenów morskich, które idealnie sprawdzą się w pasjonujących, żeglarskich, pełnych przygód rejsach. Tutaj można sprawdzić swoje umiejętności w prowadzeniu i manewrach jachtu. Nie zabraknie morskich emocji, ale też zniewalających widoków, pięknych, przyrodniczych scenerii i niezapomnianych przeżyć związanych także z trudniejszą żeglugą.

Imponujące krajobrazy zapewnią przede wszystkim słynne, norweskie fiordy. Głęboko wcinające się w ląd, długie zatoki to najbardziej spektakularny efekt działania tutejszych lodowców. Jedne z najsłynniejszych, najczęściej odwiedzanych przez żeglarzy fiordów to Sognefjord, Nærøyfjord, Geirangerfjord, Hardangerfjord i Lysefjord. Czekają nas strzeliste, górskie szczyty, skaliste wybrzeże, liczne szlaki krajoznawcze i niewielkie, rybackie osady ukrywające się wśród imponujących wzniesień, a także spływające kaskadami wodospady i jęzory lodowców.

Norwegia to idealne miejsce na odbywanie żeglarskich wypraw, ponieważ oprócz urozmaiconej linii brzegowej w postaci fiordów, a nawet idealnych do wypoczynku, piaszczystych plaż, natrafimy tu na archipelagi malowniczych wysp. Jednymi z najciekawszych są Lofoty, czyli grupa nieregularnych wysp i wysepek o zróżnicowanym kształcie naturalnym. To tutaj znajduje się słynna Moskenesøya z urzekającym miasteczkiem Reine, której widok tak często ozdabia norweskie pocztówki i broszury turystyczne.

Norwegia znajduje się w bardzo nietypowym położeniu geograficznym. Bliskość koła podbiegunowego, czy działalność Prądu Zatokowego sprawiają, że dochodzi tu do niezwykłych zjawisk przyrodniczych. Dlatego też przybywają tu miłośnicy pięknych widoków, czy unikatowych osobliwości świata natury. Popularną atrakcją fiordowego wybrzeża Norwegii jest podziwianie zorzy polarnej. Do nietypowych zjawisk należą także białe noce, czy plażowanie na teoretycznie zimnych szerokościach geograficznych pozostających pod wpływem ciepłych prądów morskich znad Atlantyku. Świetnym urozmaiceniem każdego żeglarskiego rejsu będzie także wyprawa w kierunku często pojawiających się tu wielorybów.

Oczywiście wypoczynek w Norwegii to także kosmopolityczne miasta, wśród których największym jest wspaniała stolica. Oslo zachwyci nas licznymi atrakcjami w postaci słynnych muzeów, a przy tym okaże się prawdziwym centrum kulturalnym kraju, w którym zetkniemy się z kwintesencją skandynawskiego stylu życia.

Rejs One Way: z Norwegii do Danii
Morze Północne - Rejs turystyczno-szkoleniowy 7 dni
Bergen - Stavanger - Lysebotn - Ege...
Jacht: Bavaria Cruiser 37
  /  
Rocznik: 2015
osoba już od
2250 zł

  • 11/08 - 18/08/19
    3/8
    2813od2250

Wraz z wzrastającą modą na aktywny wypoczynek coraz większą popularność zyskują sobie rejsy jachtem i katamaranem. To sposób na zerwanie z monotonią typowych wakacji na plaży. Jednym z najchętniej wybieranych kierunków jest Norwegia. To wymarzone miejsce na wakacyjny wypoczynek pod żaglami. Urozmaicona linia brzegowa, egzotyczna roślinność, liczne zabytki, urokliwe portowe tawerny, malownicze miasteczka... Można by tak wymieniać w nieskończoność. Rejsy Norwegia to idealna opcja dla osób spragnionych pięknej pogody, wybornego jedzenia i atmosfery zabawy.

Klimat sprzyja tu morskiej przygodzie i wakacjom na jachcie. Kąpiele w ciepłym morzu, relaks na pokładzie komfortowej łodzi, ciepłe promienie słońca i zapierające dech w piersiach widoki, to wszystko czeka na tych, którzy planując rejs zdecydują, że to właśnie [ Norwegia będzie celem ich podróży. Gdy zapragniemy zejść na ląd czekają na nas takie miasta pełne zabytków, ciekawych miejsc i urokliwych knajpek serwujących doskonałą kuchnię. W portowych miasteczkach, wyczerpani intensywnym, pełnym wrażeń dniem, będziemy mogli przyglądnąć się życiu mieszkańców i zrobić zakupy na słynnych, południowych targach. Jacht codziennie zawija do innego portu, co nie pozwala uczestnikom zaznać ani chwili nudy.

Możemy wybrać typowy rejs wakacyjny, ale także, jeśli preferujemy aktywny wypoczynek, rejsy szkoleniowe i intensywną żeglugę. Norwegia to bowiem prawdziwy raj zarówno dla zwykłych turystów, jak i dla wilków morskich oraz młodych adeptów żeglarstwa.

Wśród wielu ofert rejsów w tym cudownym kraju, jakim jest Norwegia, każdy bez problemu znajdzie propozycję dla siebie.Dlaczego warto wybrać Rejsomat.pl?

korzyści największa baza ofert
Największa oferta w Polsce
korzyści tylko sprawdzeni organizatorzy
Tylko sprawdzeni organizatorzy
Każdy rejs może zostać anulowany za pełnym zwrotem w ciągu 24 godzin od chwili zakupu. Sprawdź zasady anulowania.
Elastyczne zasady anulowania
korzyści najniższa cena
Prezentujemy pełną ceną w PLN
korzyści kompleksowa oferta
Bezpieczny dla początkujących
korzyści profesjonalny skipper
Tylko profesjonalni polskojęzyczni sternicy
351Ofert rejsów
48 234Mil morskich w ofercie
27 069Połączeń lotniczych
608Atrakcji turystycznych
2 569Wolnych koi
Rejsy Norwegia55